Šta je novo?

Football Manager 2011

Jedva cekam da probam :) Obozavam ovu igru,secam se da smo na informatici drug i ja igrali manager dok su ostali igrali counter :d
 
Ima li neko problema sa zamrzavanjem igre? Meni je potpuno nestabilna (i demo verzija mi je bila takodje), samo izbaci crn ekran, zamrzne se komp i pomaze samo restart?
 
Ima li neko problema sa zamrzavanjem igre? Meni je potpuno nestabilna (i demo verzija mi je bila takodje), samo izbaci crn ekran, zamrzne se komp i pomaze samo restart?

Odigrao evo skoro pola sezone u Engleskoj, ni jedan problem za sada...
 
Igra ima jedan vrlo ozbiljan bug!

Vuk Rasovic believes Stojkovic (Vladimir) doesn't have any real weaknesses:D

LOL

A Partizanova igra je tako hitra i tecna da je milina gledati!:d
Tomic ima 4 (citaj cetiri) pune zvezdice za potencijal hehe..



Salu na stranu igra je mnogo bolje ispeglana nego prethodni deo.

Jedino sitan bug sa povremenim nestajanjem igraca u 3D modu.
 
To nije bug nego su izfazonirano uradili pojavljivanje i nestajanje igraca kada se ne desava nista bitno na terenu :)
 
a mogli su malo, šmeka radi, da animiraju onu publiku, a ne da postave one mrtve sprajtove...sad mi svejedno da li ima publike ili ne - totalno je bzvz odrađena.
 
Imam problem pri instalaciji.Kada krene instalacije verifikovanje igrice,odmah me izbaci.Imam Vistu Ultimate.
 
Skini lek naknadno.
 
Meni i ne krene instalacija ide ono pripering za instalaciju dodje do 100% i onda nestane.
 
Skini onda ponovo igru, moguce da nesto nije kako treba skinuo
 
Skinuo sam i drugu verziju i opet isto ,HELP hocu da igaram FM 2011
 
Skinuo sam patch 11.1 ali ne moze da se instalira na rusku verziju
 
Jel ima negde da se skinu grbovi i slike engleskih igrača posto vidim da je slična fora kao i u pes-u nemaju licencu za Engleze?
 
Ima li neko problema sa zamrzavanjem igre? Meni je potpuno nestabilna (i demo verzija mi je bila takodje), samo izbaci crn ekran, zamrzne se komp i pomaze samo restart?

Novi update resio problem. Inace, instalirao sam ga na rusku verziju bez problema. (?)
 
Nece nikako da se instalira,znaci kad mauntujem u neki virtualni krene ono pripremanje da se izabere lokacije gde ide install dodje 100% i izbaci na desctop.HELP
 
Mala ispravka, problem nije resen posle najnovijeg updatea samo ublazen. Probacu da kupim neku drugu verziju
Inace, sjajna igra
 
Je l ima neko predstavu zbog cega http://www.fm-serbia.net ne radi?

I sto se nase lige tice, strasno su glupa pravila u Superligi..
:(
Ajde sto moze samo 5 stranaca da se ima u prvih 18, ali je ogroman hendikep u odnosu na lige zemalja EU sto kod njih kao domace igrace racunaju sve igrace iz zemalja EU..
Malte ne je neverovatno napraviti dobar tim u evropskim okvirima od Zvezde ili Partizana ako moram da imam 20 igraca iz Srbije i samo 5 stranaca.
Kako da dovedem Vidica, Krasica ili Tosica.. Sanse nema.
:(
 
Poslednja izmena:
AHahhahaha vrh, a kako bi inace doveo Vidica, Krasica u Zvezdu odnosno Partizan bec cita :D :D :D

Isto tako ko sto bi doveo VIdica i Krasica,sakcekaj neki alat da se pojavi,pa edituj sve sto moze da se edituje, i ima da osvojis LS i sa Sevojnom :p
 
To sam i ja pitao samo na malo drugaicji nacin ;)

Onda cela sama igra gubi smisao kad se tako igra :)

U tom slucaju,ja bih igrao Fifa Menadzera, bar ima one fensi opcije,kao kupujes avione,kamione i ostalo :p :p(bar prosli je imao :p )
 
Je l ima neko predstavu zbog cega http://www.fm-serbia.net ne radi?

I sto se nase lige tice, strasno su glupa pravila u Superligi..
:(
Ajde sto moze samo 5 stranaca da se ima u prvih 18, ali je ogroman hendikep u odnosu na lige zemalja EU sto kod njih kao domace igrace racunaju sve igrace iz zemalja EU..
Malte ne je neverovatno napraviti dobar tim u evropskim okvirima od Zvezde ili Partizana ako moram da imam 20 igraca iz Srbije i samo 5 stranaca.
Kako da dovedem Vidica, Krasica ili Tosica.. Sanse nema.
:(

Свако игра на свој начин и како му одговара. Ја сам нпр сваком странцу додељивао српско држављанство преко едитора, и тако склапао тим.
Није "фер", али играм за себе, уосталом ти едитори и служе за такве ствари.
 
Naravano da sluze,al koja ti je onda draz da igras menadzera??? Sto si im editovo drzavljanstvo??? Sto lepo nisi nabio budzet 350 milijardi, wage budzet 50 i doveo koga oces??? Nece u zvezdu ili partizan, pa i to mozes da editujes :d

Ne razumem,sa tim mi igra gubi draz totalno
 
Naravano da sluze,al koja ti je onda draz da igras menadzera??? Sto si im editovo drzavljanstvo??? Sto lepo nisi nabio budzet 350 milijardi, wage budzet 50 i doveo koga oces??? Nece u zvezdu ili partizan, pa i to mozes da editujes :d

Ne razumem,sa tim mi igra gubi draz totalno

Па на мој начин, као да сам играо по старим правилима - неограничен број странаца.
Све остало би било претеривање :)
 
fm-serbia beše nekad legendaran forum za FM... bilo je mnogo dobrih igrača, igrali su se extra online dueli, sve je bilo kul... I onda su prodali sajt, koji je na kraju puk'o ko zvečka...
 
Napravio sam trening za seniore i mlade.
Ko voli neka izvoli :p
 

Prilozi

  • Trening_by_Milos.rar
    900 bajta · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
@BEGINER

Uopste nisi shvatio o cemu pricam..
Pomenuo sam te igrace cisto kao ilustraciju necega sto je nemoguce uraditi.
Paradoks, OK?
:)
 
Vrh Dno