Šta je novo?

Fo2 @1600*1200

heh nego jes video onaj mod Ian Out...hostovan je na nma.. ona ce biti bash dobro odradjen... sa sve novim mapama vecom rezolucijom i tome sl... heh jedva chekam da probam u 1024
 
Da, Ianout ce biti sila kada bude u potpunosti zavrsen, jer ce biti total conversion FO radjen ozbiljno i studiozno.
Uz ovaj patch, mape izgledaju ok u 1024, problem je samo u dialog boxu koji je zakucan na 640 pa brljavi pri koriscenju visih rezolucija.Pravi dragulj je drugi deo patcha, usporavanje wordmapa.Probao, radi savrseno.Na maksimalnom usporenju kretanje nije neprijatno sporo, ali u dovoljnoj meri lagano da znas da ces se obradovati kada nadjes kola.
 
Ljudi ajde dajte malo vise informacija o patchevima za Fallout 2. Bas sam se obradovao kad naidjoh na ovo.
 
Jedini patch kiji, pored obaveznog 1.02d valja naci, je nezvanicni, ali profi odradjen 1.05 i njegov update.Navodno ispravlja preostale bugove u FO2 koji se kod mene ionako ne javljaju, i sakriva lokaciju Raider base do resavanja posebnog questa.
Nazalost utility za promenu rezolucije radi samo sa 1.02d verzijom.
 
Kupio sam original, i nameravam da pocnem ponovo da ga igram sledece nedelje pa bi hteo da ga poprikrpim. Inace igracu na na XPu. Pravi li neke posebne probleme na njemu?

Moze li neki link do ovih patcheva i koje instalirati, tj jer moraju redom ili samo zadnji (igrao bi u njegovoj rezoluciji bez menjanja).
 
odesh lepo na www.nma-fallout.com i tamo imash sve lepo i potenko objashnjeno sa svim mogucim i nemogucim patchevima modovima i ostalim dzidza bidzama
 
Ja sam instalirao sve kako treba patch, pa onda ovaj patcher i problem je sledeci kada stavim neku vecu rezoluciju npr 1024x768 bude sve u redu dok ne udjem u onaj temple na pocetku onda totalno pobrljavi i ne moze da se igra?
 
Cini mi se da temple mora da se odigra u staroj rezoluciji, problemi sa mapom ko ce ga znati.
 
Nazad
Vrh Dno