Šta je novo?

Flatout 3: Chaos and Destruction

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,210
Poena
605
Nisam ni znao da ovo izlazi i to cak za manje od nedelju dana... :D a u sustini verujem da ce da bude lose, posto Bugbear nije developer, vec onaj Team 6 koji je uglavnom razvijao samo krs naslove i eto dobio pravo da upropasti Flatout fransizu. :S:

Cak i trailer deluje veoma niskobudzetno i verovatno je ve ultra-brzo sklepano za prodaju:

 
Bljak...
Meni je prvi deo i dalje najbolji. Šteta što nema podršku za widescreen monitore.
 
Izgleda 5 koraka unazad u odnosu na prvi deo a ne drugi...krs. Steta..
 
Pošto su u drugom delu grafički endžin zamunjali raznim "efektima" mislio sam da će u trećem morati da ponude nešto bolje. Izgleda da sam se prevario, ovoliko količinu bluma i blura nigde nisam video. Ovo je gore od pre Shift NFS muljanja sa grafikom...
 
Pa kad ne nudi ista ekipa, Bugbear radi na novom Ridge Raceru. Inace, Flatout UC je bio lepog izgleda, a i dan danas sasvim lepo izgleda kad krene rokanje sa gumama, ogradom i ostalim krajputasima. Ovo je po meni budzet proizvod a "kvalitet" grafike moze da se vidi ovde na screenovima: http://store.steampowered.com/app/201510/

A prvi deo je stvarno vrhunska igra koju i dan danas imam na hardu.
 
Koga interesuje, izaslo, 12gb. Mrzi me i da svlacim. :D
 
6.56gb :)

Inace, ovo 12 je bilo p2p izdanje od nocas.
 
Prvo je usledilo oduševljenje što je izašao novi nastavak, a onda je ono isto tako donekle splaslo što igru ne radi bugbear... Instaliraću svakako igru da vidim, pa možda i bude ok, ko zna... čuda su moguća, samo neću mnogo da se nadam...
 
Poslednja izmena:
probao, nisam ni prvu trku odigrao do kraja i obrisao, jednom recju katastrofa
 
Ne bi skinuo ni da je 700 mb..
 
Za mene jedan od najbržih install-uninstall ciklusa ikada... Ovo je takvo đubre da nemam reči... Back to ultimate carnage...
Svi, a pogotovo ljubitelji flatout serijala, učinite sebi uslugu i nemojte trošiti bandwith, nije vredno ni da igra staje u 500mb, a kamoli 6 i nešto gb, ovo je sramota...
 
Kakvo đubre. Nisam ni gledao komentare ovde nego sam ga odma' skinuo. Auuu kakvo đubre.
 
Samo kad se setim koliko je prvi deo dobar... : )))



Mene je najvise odusevila muzika u prvom delu, bash je onako za taj tip voznje dok krljam protivnika u obliznje drvo ili banderu :D
 
Djubre od igrice.Odvozao 50-ak metara izasao i obrisao.Taman sam se ponadao eto malo zabave.Al dobro skinem starije delove i zabava pocinje :)
 
Ma prvi je najbolji, kažem ja...
Da li ga je neko poterao kako treba u wide rezoluciji?
 
Nece da radi. Meni je to najvise krivo kad ga vidim onako strechovanog... inace, nema sta i muzika i atmosfera i upravljivost je sjajna u prvom delu. A secam se da kada je izasao i kada sam ga igrao razmiljao kako li ce da izgleda za nekoliko godina neki naredni nastavak, koliko ce biti bolje unistenje, voznja, okolina i sve ostalo. A ono... mrzi me i da ga piratizujem. Off with their heads!!! :D
 
Sunce ti...... ocajna igra, odmah uninstall, juuu zamisli das pare za ovakvu igru, dodjes kuci i smoooor :wall:
 
Kakva sramota od igre ...
 
Nazad
Vrh Dno