Šta je novo?

Flat ekran 54cm, 100Hz

zex24

Slavan
Učlanjen(a)
11.09.2005
Poruke
234
Poena
319
Zna li neko gde mogu naci ovakav TV? Znam da se 100Hz radi za vece dijagonale ali sam cuo da ima i ovakvih... Bilo bi lepo kada bi neko naveo neku prodavnicu u NSu ali moze i sire. :D
 
Nije taj Sony 100 Hz.
Svojevremeno su Grundig i Loewe imali 54 cm sa 100 hz i slikom u slici, ali to su modeli koji su i u Evropi bili retki.
U skorije vreme LG je imao model Lafinon 54 cm sa 100 hz ali ga isto nije bilo na nasem trzistu.

Po meni kupovati skup 54 cm tv je glupost.
 
Nije glupost. To sto su vas napunili da nema svrhe praviti 100Hz za ekrane manje od 72cm je vas problem... Tih 50 Hz iritira oko i te kako samo sto se to na manjoj dijagonali ne primeti koliko na vecoj a ja ne kupujem takav TV da bi samo rekao da ga imam nego da zastitim oci!
 
Poslednja izmena:
jedna glupa ideja, posto se uopste ne bavim tv-ima (tj imam jedan u kuhinij placen 100+eu pre 5 godina)
za oko 20k ima da se kupi lg koji je 17" tft monitor sa ugradjenim tunerom... mozda ima i za koji inc vise, za malo vise para...
kontam da ako se uopste prica o hz, to je crt, a dati pare na nesto sto je crt je meni licno suludo...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno