Šta je novo?

Flash player-POLUDEO SAM

vuki83

Cenjen
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruke
112
Poena
169
Radi se o sledecem:
Pre par dana sam primetio da mi klipovi na Youtube seckaju, takodje i kada pratim neki od online strimova utakmica.Napominjem da je brzina net-a apsolutno u okvirima u kojima i treba da bude! To dakle nije problem! Inace koristim FF 3.6.12
Krenem malo po stranim i nekim domacim poznatijim forumima da trazim odgovor, i pronadjem dosta postova u kojima se korisnici zale na FF i Adobe flash plejer verzije 10.XXX. Svako je pisao o svom problemu, ali se ni u jednom nisam pronasao, ali ono sto su sugerisali je da treba preci sa FF na neki drugi brauzer.
To i uradim.Predjem na Chrom i deinstaliram flash plejer. Pokrenem Chrom u nadi na ce mi on zahtevati instalaciju flash plajera, ali kako shvatih on u sebi ima neki plugin pa ne treba instalacija kao kod recimo FF ili IE. Medjutim klipovi opet seckaju.Onda pored Chroma skinem poslednju vrziju adobe flasj playera 10.XX i instaliram-KLIPOVI OPET SECKAJU:wall:
Deinstaliram flash, skinem Operu koji nikada nisam ni koristio, mada sem FF nikad ni je dan drugi nisam nikada ni probao sve do ove nastale situacije, pa instaliram uz Operu ponovo flash pleyer-KLIPOVI OPET SECKAJU :crash:
JA NEMAM RESENJE ZA OVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitanje 1.-Desava li se kome jos ovo?????????????
Pitanje 2.-Da li je Adobe flash player verzije 10 uzrocnik tih problema, tj da li su oni sami nesto tu za*rali, pa postoji takav problem??????????????????
 
Meni Flash 10+ radi odlicno cak i UHD 4000+ rezolucije ...
PRobaj da iskljucis/ukljucis hardware acceleration
 
Kod mene sve OK (WinXP, FF3, FF4, Chromium, poslednji Flash).
 
Da je do browsera iz opisane priče vidim da nije.

Jer ako ne radi i na FF i na Operi onda je problem do flash player-a.

S obzirom da FF i Opera koriste apsolutno isti flash player (isti Flash player koriste Firefox, Opera, Chrome i Safari) koji je u stvari plugin, IE koristi ActiveX flash player.

Pokušaj preko IE-a.
I reci da li i preko njega imaš problem?

Ja koristim FF 3.6.3, najnoviji Flash player u MSI verziji i nikad nisam imao problema.
 
Nazad
Vrh Dno