Šta je novo?

Flash -> flash copy?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Da li mozda postoji neki portabl uredjaj koji moze da omoguci spajanje dva flash diska medjusobno i prebacivanje podataka sa jednog na drugi, bez racunara?
 
Vidjao sam takve stvari po netu (ali minimum 1-na-10 :) ), ali nisu bas portable a ni jeftini. Nokia N8 bi mogla da ti pomogne, kada izadje doduse :) .
 
Ne razumem sta znaci "1 na 10"? Treba mi nesto portabl, da mogu da ubodem dva flasha i da prekopiram sadrzaj medjusobno.
 
Kopiraju sa jednog na 10 fleseva i kostaju 500$ minimum.
 
Cak i da postoji, 10$ je premalo :) .
 
Pa dobro. Otvorio bih se mozda i za 20$. :) Problem je samo sto to izgleda ne postoji. :(
 
Hm. U nekom od proslih brojeva SKa su radili review bas takve sprave. (zapitao sam se kome bi u zivotu trebalo tako nesto, ali eto!)
Posto sam na poslu, ako te interesuje mogu probucati po brojevima kod kuce da nadjem to cudo.





EDIT:
Nasao!
http://www.sk.rs/2010/01/sktd10.html
 
Poslednja izmena:
Interesuje me vrlo, pa ako ti nije problem, vidi molim te da to pronadjes pa okaci neku informaciju. Inace treba mi zato sto na faksu gotovo svakodnevno neko donosi na flash-u neke bitne stvari koje svima trebaju. E sada pristup glavnom kompjuteru sa koga se pustaju predavanja je cesto otezan ili nemoguc (po strani sto ima milion virusa). Laptop licno nemam, a i niko ili retko ko ga nosi. Tu nastaje problem oko prebacivanja tog sadrzaja. Zato bi mi jedna ovakva stvarcica mnogo dobro dosla. ;)
 
Mislim da se kupovina takvog uredjaja ne isplati zbog jako losih performansi, ali i zbog cene. Nadji najjeftiniji netbook. Dobices ono sto ti treba, ali i mnogo vise :)
 
Nasao sam bas ovaj uredjaj sto su u SK predstavili, na jednom sajtu. Kosta 25 eur (ne znam za ostale troskove koliki su). To je ok cena. Dao bih toliko za ovako nesto. Nego, problem je u tome sto taj sajt nema Sribju na listi zemalja iz kojih mozete da se registrujete. Probao sam i preko ebay-a, ali tamo nema ovako necega. Da li mozda neko zna gde bi ovako nesto moglo da se nadje (nadam se da ovim ne krsim neko pravilo foruma, a ako krsim, molim odgovorite mi na pm).
 
Pa, brzina jeste bummer, ali cena i dimenzije su daleko ispod bilo kog netbooka.
Kome treba, eto ga
 
Nasao sam bas ovaj uredjaj sto su u SK predstavili, na jednom sajtu. Kosta 25 eur (ne znam za ostale troskove koliki su). To je ok cena. Dao bih toliko za ovako nesto. Nego, problem je u tome sto taj sajt nema Sribju na listi zemalja iz kojih mozete da se registrujete. Probao sam i preko ebay-a, ali tamo nema ovako necega. Da li mozda neko zna gde bi ovako nesto moglo da se nadje (nadam se da ovim ne krsim neko pravilo foruma, a ako krsim, molim odgovorite mi na pm).

Koliko sam video na SK tekstu, Alfa media je zastupnik. Zvrcni njih.
 
Imaju ga! :) 2990 kosta. Nije bas jeftin, ali cu ga najverovatnije uzeti, jer mi ovako nesto bas treba. Ako ga uzmem javljam utiske. Hvala na pomoci. ;)
 
Nazad
Vrh Dno