Šta je novo?

Firma Oktabit zatvorena!!!

banisha

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2003
Poruke
511
Poena
630
Pomagajte, ljudi!

04.09.2007. kupio sam grafičku kartu Gigabyte 8600GT u firmi OKtabit u Ustaničkoj ulici. Danas sam primetio da imam nekih problema sa istom i najnormalnije odem na sajt oktabit.co.rs, kad tamo imam šta i da vidim:

"Zbog nemogućnosti daljeg poslovanja Oktabit computers d.o.o. se ZATVARA!

31.05.2008.g.

Hvala na saradnji"


Imam garanciju na grafičku u trajanju od godinu dana, dakle još uvek važeću, ali ne znam šta da radim. Probao sam da okrenem brojeve sa garantnog lista, ali javlja mi se neka devojka koja naravno nema blage veze sa tom firmom (verovatno je u tom lokalu sad neko drugi).
Ima li neko bilo kakvu informaciju o ovoj firmi, ili makar savet šta da radim sa grafičkom. Kome da je nosim da bi ostvario svoje pravo na garanciju. Da li možda postoji predstavništvo Gigabyta u Srbiji (ili njihov generalni uvoznik) koje bi mi možda izašlo u susret povodom ovakve situacije.

Svaka pomoć mi je dobrodošla.
Hvala unapred svima.
Pozdrav
 
Да ли знаш ко је увозник картице? Код њих би требало да имаш вежећу гаранцију.
 
Pogledaj na kutiji graficke, trebalo bi da ima nalepnica gde pishe ko je uvoznik. Koliko znam Gigabyte uvoze DirectLink, Grappolo, ComTrade i EWE, tako da bi neko od njih trebao da uvazi garanciju, naravno pod uslovom da je karta od njih uzeta.
I da, garancija na Gigabyte je 3 godine.:)
 
Cao,

samo mi daj serijski br. i odmah ces dobiti info. gde da nosis na reklamaciju.

Pozzz
 
Serijski broj : SN0726003007

Sad sam pogledao na kutiji i piše da je uvoznik Direct Link u Mike Alasa 9.
A zvao sam i neki mobilni koji sam našao preko PIB broja firme i čovek mi je isto rekao da nosim u Direct Link, tako da to mora da je to.


Hvala na savetima, javiću šta sam uradio :wave:
 
Odneo brat u DirectLink, prihvatili su grafičku, i sad čekam da mi je oprave :)
 
Grafa zamenjena i šljaka!
Hvala još jednom svima na pomoći.
Pozz
 
Nazad
Vrh Dno