Šta je novo?

FIFA 2012

Kako me sad iznervirala fifa! 2x mi se to desava! Znaci Igram sa NewCastle-om i Dzeko mi najbolji igrac/skorer i liku bez ikakvog razloga [nije kukao kao mnogi da vise igra jer je prva opcija] resi da zeli transfer i da ne zeli da igra vise. Pred sam kraj transfer perioda i Real M. nudio od 20 do 90mil za njega. 3-4 puta sam ih odbio i na kraju ga uprava proda za 32mil Realu :( Morao sam zadnjih par h da kupim drugog napadaca. :(
 
Uf i meni se to desilo samo sa napadacem koga sam pravio od 16 godine, tj. preko scouta nasao...i onda do 24-e se napravi kao esktra igrac i uprava ga proda :) zlo
 
Fifa 12 free kicks

Ljudi da vas pitam jel ima neko vremena i znanja da mi objasni kako se izvode slobodni udarci u fifi 12 ....pregledo sam sve klipova sa youtube-a al ne pomazu nikako?
 
Ja sam u poslednje vreme svuko nekoliko tako sto sam ciljao u ugao suprotan od onog gde stoji golman, drzao gore i dozirao jacinu suta na oko dve crtice. Ima jos nekoliko varijanti, pregledas te klipove i isprobavas, nema ti druge...
 
Ja sam preko klipova sve skapirao, ima odlicno objasnjenih sema za sutiranje. Pogledaj malo bolje.
 
****ni Origin mi minimizuje igru kad mi neko pošalje poruku, i onda izgubim meč. Ne znam jesam li pitao ovde, ali jel postoji nešto što mogu da uradim, osim da budem offline dok igram?
 
Mozes u notification meniju da iskljucis sve notifikacije, pa posle meca fino sam minimizujes igru i provjeris imas li poruka.
 
Da, to sam uradio. I disableovao sam Origin u igrama.
 
Igram preko neta i usao sam u divizju 1,zanima me da li ima jos posle takmicenja ili je to kraj?
 
Pa jel' moguce da karijera trenera ne moze da se igra bez svog virtual pro igraca?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Igram preko neta i usao sam u divizju 1,zanima me da li ima jos posle takmicenja ili je to kraj?
Pa, koliko je meni poznato, ne. Možeš da je osvojiš, ali iznad prve lige nema ništa. Što je i logično :)
 
Poz Ljudi , izvinite ako je vec bilo price o ovome ali svaki put kada se alt tabujem u win 7 pukne veza sa oponentom i izgubim mech , druga stvar u 50 % slucajeva kada igram on line igra secka
predpostavljam da je to do konekcije saigracha , jel postoji neka fora da mogu da ogranicim search na oponente koji imaju dobru konekciju da ne bi seckalo ?

Takodje ne znam da li ste primetili da se u mechevima sama kamera promeni sa Tele na neku drugu koja ima neki pogled onako vise sa strane>? kako to da resim da se ne desava ?
 
Igra ne dozvoljava da alt-tabuješ tokom utakmice. To je neka zaštita od varanja.
Ne znam kako da se to izbegne, mislim da je taj problem izraženiji u nižim divizijama. Tako da - igra bolje :)
To mi se nije dešavalo. Koristim onu najudaljeniju kameri (co-op, čini mi se) i nemam problema.
 
Igra ne dozvoljava da alt-tabuješ tokom utakmice. To je neka zaštita od varanja.
Ne znam kako da se to izbegne, mislim da je taj problem izraženiji u nižim divizijama. Tako da - igra bolje :)
To mi se nije dešavalo. Koristim onu najudaljeniju kameri (co-op, čini mi se) i nemam problema.

hvala druze na odgovorima :)
 
Izasao winter update transfera. Kako mi sa narodnom verzijom da ga "instaliramo" ? :)
 
Smorila igra, odvaljujem sve kad ne laguje. Zadesi se tu i tamo neki koji je odličan inače ostalo boranija.
 
Pa igraj onda ranked partije, na kraju ćeš ući u diviziju koja je blizu tebi po skill-u :)
 
vazno da ti rAMA samnom neces uopste da igrash... a svi me lese u tom fudbalu.. jel zbog toga?

Pa čuo sam da si se naljutio na Starog Vuka kada te je olešio, i da više nećeš da pričaš sa njime zbog toga :d

Šalim se, juče kad si mi kucao pikao sam sa burazom, kasnije sam zaboravio da odgovorim..
 
Pa igraj onda ranked partije, na kraju ćeš ući u diviziju koja je blizu tebi po skill-u :)

Kako misliš? Pa samo ranked i igram šta drugo? U prvoj diviziji odvaljujem sve već par meseci:). Nema dalje:).
 
Onda ti preostaje da uzmeš fifu za konzolu (po mogućstvu x360, na njoj ima najviše igrača). Na konzolama ima dosta boljih FIFA igrača :D
 
Poslednja izmena:
Hteo sam xbox ali ne isplati se. Jos da ima placam igramje online pfff zaboravi.
 
Pozdrav ljudi

Mozda sam malo dosadan sa ovim sljedecim pitanjem , ali eto ako je neko voljan da odgovori unaprijed zahvaljujem :)

Inace prije nekih mjesec dana na vjecna lovista je otisla moja radeon 2900GT i trenutno mi je racunar total-shut-down.
Mislim da kupim neku graficku , a moj osnovni zahtjev je da mi Fifa 12 radi kako treba , ostale igre gotovo i ne igram , ali Fifu redovno sa drustvom.
Na pokojnoj 2900GT igra mi nije bas isla najbolje (ono islo je , ali ne tecno kao na konzolama) , inace Fraps mi je redovno pokazivao 40-50 FPS , ali meni je to vise licilo na 25 , nemojte misliti da sam neki cjepidlaka ali kada odem da igru igram na PS3 vidim slabiju grafiku , rezoluciju , ali zato sve tece tako da skoro pomislim da su animacije na PC-u uradjene sa duplo manje frameova (a sumnjam u to).
Dakle zelio bi da vas pitam koliko vi "osjetite" razliku i koliki FPS smatrate OK za igranje Fife , i ono sto je vaznije da li bi ja sa ovom grafickom GIGABYTE 6670 1GB (koju planiram kupiti) i sa core2duo e4600 2,4GHz , 2GB DDR2 mogao da igram igru na 1680x1050 ...

Eto toliko , nemojte se ljutiti na pitanju , samo zelim da znam prije kupovine , da ne bude poslije :wall:
 
6670 je valjda u rangu sa mojom 4770, a meni Fifa 12 radi savršeno. Doduše, zbog micro stuttering-a (možda si ti njega imao takođe?), sam morao da palim D3D overrider svaki put kad igram igru, jer bez njega igra ''secka'', tj. ispoljava simptome micro stuttering-a.

Takođe, obavezno idi na grafiku sa GDDR5 memorijom, ne one sa GDDR3!
 
Sta kazete na FIFU posle zadnjeg updatea?
Ja ne mogu da prepoznam igru. Nekako ko da su skroz zeznuli fiziku. Cini mi se da su preterali sa inercijom, ne znam ni ja sta su radili. Lopta sada jako cudno leti, a pogotovo posle odbitka, tad se ne zna sta se desava. Centrarsutevi lete jako cudno. Za igrace nekad imam utisak da upste ne reaguju na moje komande, smotaniji su nego pre, lopte im se provlace na sve strane, nekako svi sporo reaguju. Golmani su znatno losiji nego pre.
Nem pojma, ne svidja mi se, iako mozda cak lakse pobedjujem nego pre. Medjutim sad se iznerviram cak i kad pobedim jer nesto nije u redu :) Vidim da se ljudi nisu sastavili sa ovim, jer ima mnogo vise gresaka nego ranije. Cini mi se da je sudjenje jos gore nego pre.

Sta znam, nesto mi ne odgovara, ne svidja mi se. Jedino sto mi se svidja je sto pasovi lakse prolaze (zato sto se smotaju odbrambeni igraci), a posto ja insistiram na zavrsnom pasu, zato i lakse dajem gol nego ranije, al mi se svejedno ne svidja :)
 
Ja ne primećujem neku razliku u gameplayu. Promenjen je Ultimate team, najvažnije je da se više ne dobijaju poeni ako izađeš pre početka utakmice, što me je vrlo prijatno iznenadilo. Očekivao sam da to promene tek u fifi 13.
 
Nazad
Vrh Dno