Šta je novo?

FIFA 2011

Objasnio sam autsajderima kako se igra fifa... idem da spavam, slobodan dan na poslu :D
 
Ahahahahaha igram na gamerangeru, protiv nekog španca, a sa špancima sam najviše igrao na starim fifama, pobedi me čovek prvu 3:2 (chelsea - milan) naravno ja pogodio 5 prečki 3 stative, sudio mi offside koji ja nisam mogao da skontam kako ali ok i tako to. Počinjemo odmah rematch, na poluvremenu 4:1 za mene, 58min 6:2 i čovek izađe :D jadan... A da, napisao only pro players :D ahhahaha mnogo sam se smejao, da smo u igraonici ili negde vrištao bi mu u facu, a mogu da zamislim kako je on izgledao :D

Koji ti je nick na gamerangeru. da se nademo da odigramo neku utakmicu. Moj nick je kao i ovde.

P.S. Nisam pro ali sam zilav :p
 
Dodao te, wahad valjda, nemam pojma :D. Igraću malo kasnije, trenutno ne mogu
 
Kako da uključim "svi u napad" taktiku na FIFI 11 kad gubim, da štoperi odu u 16-erac kod prekida i sl. Prosto ne mogu da se pomirim da to na ovoj FIFI ne postoji, koja je, inače, potpuno oduvala ovogodišnji PES, bar sa mog računara...
 
Postoji, left trigger i am.... ne znam tacno koje dugme, opalicu ti screen pa ces videti
 
fifa je bolja

Igram dugo fifu ali svake godine probam i pes da vidim sta je to i svake godine ga redovno izbrisem iz kompa.Mislim da je ove godine fifa 11 milion svetlosnih godina ispred pesa.
Nije da sam zagrizen za fifu ali probajte i evo sta sam ja zapazio:
1.Grafika kod pes 2011 nije losa ali je kod fife bolja.
2.LOPTA-najvece zamerke.Kao da je kotrljate u blatu do kolena,sto rekose jednom neki nasi igraci kad su izgubili,visoka trava.Neverovatno koliko je to kod fife bolje,lopta se prirodno kotrlja.
3.Sut je kao iz katapulta kod Pesa,neprirodan...

I da ne duzim opet ce da leti iz kompa...
 
Te 3 stvari koje si naveo kao lose meni bas suprotno, to su stvari koje su mi bolje u PESu nego u fifi 11, plus bi jos dodao i player likeness i individuality koje su mi kljucne zbog kojih jos igram PES. Inace u poslednje vreme sam opako poceo da peglam fifu, PES sam skroz zanemario, fifu polako pocinjem da kapiram i sve vise mi se dopada...
 
Onda i bio red da ukloniš to iz potpisa. :D
 
Hehe, brzi sam :D
 
Igram dugo fifu ali svake godine probam i pes da vidim sta je to i svake godine ga redovno izbrisem iz kompa.Mislim da je ove godine fifa 11 milion svetlosnih godina ispred pesa.
Nije da sam zagrizen za fifu ali probajte i evo sta sam ja zapazio:
1.Grafika kod pes 2011 nije losa ali je kod fife bolja.
2.LOPTA-najvece zamerke.Kao da je kotrljate u blatu do kolena,sto rekose jednom neki nasi igraci kad su izgubili,visoka trava.Neverovatno koliko je to kod fife bolje,lopta se prirodno kotrlja.
3.Sut je kao iz katapulta kod Pesa,neprirodan...

I da ne duzim opet ce da leti iz kompa...

Apsolutno se slažem sa tobom oko dvojke i trojke, ali oko jedinice nikako, pes grafika je čista 10 dok je kod FIFE jedva 6, ČINJENICA. A kad kažem grafika mislim i na likove igrača (face, modeli, dresovi, mreže itd), realno FIFA je tu svetlosnu godinu iza PES-a. Ja sam godinama igrao samo i jedino PES ali ova FIFA je puno bolja od ovog PES-a koji je totalni fijasko!!! Sem grafike koja je izvanredna!!!
 
Inace u poslednje vreme sam opako poceo da peglam fifu, PES sam skroz zanemario, fifu polako pocinjem da kapiram i sve vise mi se dopada...

Ja rekoh, čim FIFA bude bila next-gen na PCju shvatićeš sve ono što sam već godinama pričao o toj igri, a pogotovu što se tiče online moda ;)
 
Lele, danas kupio Logitech Chillstream i tek sad provalio da na d-pad imam one brze taktike, na sony dualshock 2 nikako nisam mogao da konfigurisem d-pad tako da nisam ni znao da to postoji :d
 
Hoće li neko da se igra sa mnom večeras? :)
 
Kada ne mogu edit, igrao sam sa nekim bugarinom... **** kevu kako igra... Pobedio me prvu, posle sam ga odvalio... Ima neku foru sa šutem i sa kišovitim vremenom, zna neko o čemu pričam? Kako god da šutne da mi go :S nemam pojma kako, tako mi je 4 gola dao BUKVALNO... Ne mogu da blokiram ne mogu da uklizam ne mogu ništa... Samo gledam, uvek plasirana i uvek ide između prečke i stative, nemam pojma šta je to, ali dečko nije podesilo kišovito, izašao i ušao u igru i kao, nisam igrao ajde ponovo i tada kada je podesio bukvalno svaki šut je išao ili u prečku stativu ili u gol Da nešto igra pa ajde nego lik uopšte ne igra specijalno, ali dobije loptu na 25m nema veze ko, lampard, drogba ko god.. šut gol, šut gol... Da je sedeo pored mene tresnuo bih ga u glavu jer definitivno ima neka fora za koju ja ne znam... E da, šutevi su onako, pa iz kolena kako se kaže...
 
A šta, ne smeju se birati isti timovi u prvoj i drugoj ligi? To je glupost, praktično onaj ko osmisli ligu i njegovi ortaci imaju prednost da biraju klub koji žele... Retardirano
 
krastavac,mora tako kad se ulazi i 3. lige u 2. iz 2. u 1. i ispada se iz 1. i 2....Ko se na vreme prijavio ima bolji klub...Za 3. ligu nije ostalo nekih kluba,ali ono ima solidnih.Ja sam uzeo Benfiku!
 
A šta, ne smeju se birati isti timovi u prvoj i drugoj ligi? To je glupost, praktično onaj ko osmisli ligu i njegovi ortaci imaju prednost da biraju klub koji žele... Retardirano

Retardirano je da svi imaju iste timove. Jedino sto mi je glupo je to sto kako se prijavis tako i biras klub, ja bi pre odradio draft, dobijes poziciju na draftu i tad biras, tako bi bilo najpostenije.
 
krastavac,mora tako kad se ulazi i 3. lige u 2. iz 2. u 1. i ispada se iz 1. i 2....Ko se na vreme prijavio ima bolji klub...Za 3. ligu nije ostalo nekih kluba,ali ono ima solidnih.Ja sam uzeo Benfiku!

Pff bullshit, retardirano je do bola, draft kao što maremas kaže, svima jednako. A baš me interesuje koji tim ima lik koji je napravio "sajt" in the first place?

@maremas
Tako i treba da bude, ovo je retardirano
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam DVA pitanja.
S obzirom da tema ima 26 strana, a ja bih brzo želeo da dobijem odgovor, možda ću ponoviti pitanje koje je neko nekad postavio, ali mi nemojte zameriti.
Naime, instalirao sam Fifu 11 i dosta mi secka, pa me zanima šta i kako to da rešim.

Konfiguracija:
Intel Core2Duo 2.66
GeForce 7900gs
4 gb rama (800mhz)

A šta god da namestim u settings, fifa ne radi glatko! Dakle probao sam i full hd rezolucija (to mi je native resolution na monitoru 24") ali sa low detaljima i VSync OFF, pa do manje rezolucije 1360x768 sa medium i VSync ON, itd.
Ne mogu da verujem da sa mojom konfom ne mogu normalno da teram ovu igru, iako znam da mi je grafička slabija strana iste...
Da li tu može išta da se uradi (osim što sam instalirao najnovije drivere i osim toga što nemam sada para za novu grafu :S) a da se namesti da igra radi dobro!

I još jedno pitanje:
Ukoliko sa istim podešavanjima prebacim sliku na TV HDready 82cm(32") da li to više opterećuje grafičku pa je moguće da tada i više koči, secka igra, nego kada se igra na manjem monitoru...?
 
Pff bullshit, retardirano je do bola, draft kao što maremas kaže, svima jednako. A baš me interesuje koji tim ima lik koji je napravio "sajt" in the first place?

Uopšte nije retardirano, to ti je princip ko prvi - njemu devojka. Ne znam kako je na tom forumu, ali kod mene je prvi put kada je počinjala liga sve bilo poredjano po skillu pa sam tako iako sam osnovao forum birao poslednji.

Uostalom, dobar igrač i sa Hoffenheimom čuda pravi, a lošem ni Chelsea ne pomaže.
 
Poslednja izmena:
Uopšte nije retardirano, to ti je princip ko prvi - njemu devojka. Ne znam kako je na tom forumu, ali kod mene je prvi put kada je počinjala liga sve bilo poredjano po skillu pa sam tako iako sam osnovao forum birao poslednji.

Uostalom, dobar igrač i sa Hoffenheimom čuda pravi, a lošem ni Chelsea ne pomaže.

Kontam ja to, igram sa Milanom koji je šta više prosečan u ovom fudbalu dok ostali biraju samo real i chelsea ali ponovo, nije poenta timovi nego ravnopravnost u biranju istih, ako me razumeš
 
Sa Milanom me niko nikada ne bi mogao dobiti. To potpisujem :)

Daleko je to od prosečnog FIFA kluba. Uzmi jedan Werder koji je isto 4.5 zvezdice pa ćeš uvideti kolika je razlika izmedju dva kluba.

A dva čoveka nikada neće biti ravnopravni, uvek će neko biti bolji igrač i upravo će se ta razlika smanjivati ako dobrom igraču daš slabiji klub. A cilj nam je valjda da se zabavimo i napravimo sebi izazov a ne da gazimo ljude sa po 10:0?
 
Poslednja izmena:
Licno smatram da je najpravednije igrati sa timovima do 4 zvezdice,zato sto su oni preko 4 zaista prejaki i apsolutno se ne slazem sa konstatacijom od gore u vezi hofenhajma i celzija,zato sto u ovoj igri VEOMA ima veze koji su timovi u pitanju!
 
http://www.gvosh.com/forum/index.php?s01

Ovo ti je link sa foruma gde se FIFA igrala na PS3. Pogledaj ko je bio prvi iz sezone u sezonu a gde su bili igrači sa jakim klubovima. Upravo zato što je ispraćena ideja - slabiji igrači = jaki klubovi i obrnuto.

uz to, veruj mi, kada igraš sa slabijim klubovima, mnogo toga naučiš o samoj igri.
 
Jasno,ali to vazi samo u slucaju kada se zna kako ko igra tj da li je jak ili slab igrac,zato i dalje smatram da je najpravednije,a ako ne i najzanimljivije igrati sa timovima do 4*,ali to je neko moje misljenje,posle visegodisnjeg igranja,ali i organizovanja nekoliko turnira (lokalnog tipa,ne online)
Prikljucio bih se turniru tj ligi kada bude aktuelno,pa me zanima jel mora original f11?
 
Nazad
Vrh Dno