Šta je novo?

Fifa 2011 vs. PES 2011 [pc/ps3/xbox360/wii]

Meni je taj mod u obe igre besmislen,tacnije dosadan.Cak i u NBA 2K11 gde ima vise akcije,jednostavno me smori posle tri tekme.:S:
 
BAL je odlično zamišljen i realizovan mod ali je nažalost meni jako frustrirajuć. Problemi koje ja imam sa BAL nemaju veze sa samim modom nego sa igrom tj. njenim AI-jem koji je blagi užas. Bukvalno moram da im crtam kada sam slobodan gde i kako da mi dodaju loptu. Ako ostavim njima da odluče pošalju mi loptu toliko kasno da od nje ne mogu ništa napraviti. Krajnje zamorno. Možda kada bi ceo mod bio online sa 10 pravih ljudi, onda bi bilo mnogo zanimljivije. U tom slučaju bi verovatno manje lopti dobijao ali bi bar znao da je to zbog kvarnih ljudi a ne zbog retardirane veštačke neinteligencije.

Ne znam koliko si igrao, ali ima trenutak kad ti pridje kapiten i kaže da si zaslužio po0verenje tima i da će tvoji saigrači u buduće koristiti pravi trenutak da ti dodaju loptu.
Što nije baš sasvim tačno, ali mnogo češće pogode baš pravi trenutak bez da im signaliziram. Ali svi smo se složili u tome da bi AI trebao da bude znatno bolji.

Inače, nije teško ući u prvi tim. Ja sam posle par mečeva postao prvi vezni igrač Wigana i dao sam par golova i namestio isto toliko. Ali me je AI odvratio od daljeg igranja.

Da ovo mi je bila prva stvar koja mi je bola oči u odnusu na PES 2010. Tamo je bilo mnogo teže zaslužiti poverenje trenera, ali što se ostalih stvari tiče ovaj BAL je mnogo bolji nego 2010. Naravno ako izuzmemo AI koji ima nedostataka.

Inače u FIFI mi je glupo što kad kreiram svog virtuelnog igrača mogu odmah da izaberem koji hoću klub. A još gluplje mi je što taj igrač ostaje posle u timu i u exibition modu. (možda ovo i može da se izmeni u nekim opcijama, nisam toliko čačkao, a i nisam poznavaoc FIFE tako da ovo uzmite sa rezervom dok neko ne potvrdi ili demantuje)

Ali FIFI kapa dole za on-line 11vs11 i za to što možeš da budeš golman. To bih jako voleo da probam...:wave:
 
Meni je taj mod u obe igre besmislen,tacnije dosadan.Cak i u NBA 2K11 gde ima vise akcije,jednostavno me smori posle tri tekme.

Očigledno nisi igrao online 10na10 nikad ;)
 
Mislio sam 10na10 timski a ne freelance, kad svako zna svoju rolu. Ovako onaj quick pro ranked izgleda ko kad se deca okupe u školskom da igraju fudbal, svaka kontra 7 na 2, bekovi igraju ko krila, zadnji vezni glume Lamparda, a štopere obično igra neko ko se tripuje na timsku igru i uvek najebu u takvim situacijama :d

Ali to mi je ujedno i najjače, ima kontru 7 na 2, izadje ispred golmana i može da bira kome će da doda, ne, mora on da zabije gol i naravno otera loptu u korner :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno