Šta je novo?

FIFA 2004 losa grafika

Laza

Čuven
Učlanjen(a)
05.09.2001
Poruke
4,635
Poena
765
Vidi se da su u najnovijoj FIFI poboljsani pokreti igraca, ali zato teren nikada ocajnije nije izgledao. Otprilike se vidi samo zlena boja mestimicno zamucena. U svim prethodnim FIFA-ma pocev od '98 je teren lepse izgledao!!!

Imam Geforce Ti 4200, Duron 1.3GHz, 256 SDRAMA, rezolucija 1024x768, high quality podeseno u drajverima. Ponavljam, "tekstura" terena je ocajna. Kako izgleda kod Vas?

I naravno kao i u svim FIFA-ma do sad su promenili kontrole, a o izostavljanju driblinga necu ni da pricam. Stvarno me nerviraju. :boom: Jednu stvar poboljsaju drugu unazade!!
 
Laza je napisao(la):
I naravno kao i u svim FIFA-ma do sad su promenili kontrole, a o izostavljanju driblinga necu ni da pricam. Stvarno me nerviraju. :boom: Jednu stvar poboljsaju drugu unazade!!

Za pocetak skini patch 1.1.

Kao drugo, izostavljeni driblinzi? A cemu sluzi shift? A shift + c kombinacija?
 
iNCUBUs je napisao(la):
...



Za pocetak skini patch 1.1.

Kao drugo, izostavljeni driblinzi? A cemu sluzi shift? A shift + c kombinacija?

Za pocetak uninstaliraj Fifu i baci je u prvi kontejner na koji naidjes jer bi ti na na 10x jacoj masini izgledala isto. Kupi Pro Evolution Soccer 3 i uzivaj u realisticnom fudbalu.
 
Pro Evolution Soccer je zaista fantastican. Ja, dugogodisnji ljubitelj Fife sam je smesta deinstalirao...
 
Eto vidis kad gospodin OptiPlex potvrdjuje moju konstataciju moras da se slozis :)
 
OptiPlex je napisao(la):
Pro Evolution Soccer je zaista fantastican. Ja, dugogodisnji ljubitelj Fife sam je smesta deinstalirao...

Ovaj, ja bih te nešto pitao u vezi PES-a, ali :smack: , pa znaš :rtfm: , pa ako nije problem da se javiš na PM da te prijupitam nešto...


Bože, kako ova poruka izgleda perverzno, da neko ne pomisli svašta :beat: :D
 
Nazad
Vrh Dno