Šta je novo?

Fifa 2002: FK PARTIZAN

Nazalost, i ja mislim isto.
Doduse, ocekujem da reprezentacija ipak pocne da razbija.
 
Korekcija.

Imam samo malu primedbu što se tiče boje dresova Partizana na gostovanjima. Trebalo bi da bude bordo-teget. Ja sam to kod sebe ispravio, ali čisto da napomenem. Sve ostalo je prva liga.
Bilo bi još dobro kada bi mogao da se ubaci i grb, ali mi se čini da je to nemoguće.
 
HVALA! Mnogo mi je stalo da cujem vase komentare, primedbe i pohvale. Samo da napomenem...

Partizan na gostovanjima u domacoj ligi nosi bas onakve dresove kakve sam predstavio u AWAY varijanti. STo se tice Evrope (u kojoj se ne zadrzava bas dugo), vec godinama menja boju dresova. Uglavnom je to varijanta o kojoj ti pricas, ali je npr. prosle godine protiv Porta ( u Portugaliji) imao mozda i najlepse dresove koje sam ikad video (crno sive sa nekim srebrnim detaljima).

Izabrao sam varijantu gostovanja u domacoj ligi, a tvoja varijanta ne dolazi u obzir izmedju ostalog zato sto tim koji sam poslednji put gledao u tim dresovima protiv Rapida nije Partizan.

Pozdrav!
 
Gravedigger i ti si mi neki navijac Partizana, onako slabe ocene ne bi nam dao ni neki cigan ;)
Zato ko hoće pravi Partizan da može da izađe na megdan Realu, Mančesteru i ostalima nek skine prava grobarska podešavanja

P.S. Najmanja ocena je 7 što je po mom realnom mišljenju krajnje OK :D

P.S. Nek se prijave svi navijači Partizana i Zvezde, da ih ubacim u tim sa bench imenima. Biće mnogo dobro. Rangiraćemo ulazak u tim po broju postova :p
 
Zdravo druze...

Nije sve u navijanju, ima nesto i u obejektivnosti. Najlakse je nabildovati tim i nazvati ga Partizan. Potrudio sam se da bude uradjeno sto realnije, sto blize pravom stanju. Pre svega pravi Partizan i NE MOZE (moze ali slucajno) da dobije REAL. Ovde je to moguce ako umes da igras (pa cak i sa 4:1). Ono sto je mene licno impresioniralo: i Partizan i Vojvodina po igri (kad ih uzima kompjuter) mnogo potseca na stvarnost. Lepo je to da pravis nove timove, ali onog dana kad napravis igrace Partizana realnije od mene, skinucu ti kapu. Ipak je ovde zaista ulozen trud i pracenje karakteristika jos od Fife 2000 za iste igrace...

Uostalom pozivam PRAVE navijace da skinu tim od Grobara kojim verujem da mozete da se ubedite u veliku istinu: Partizan je najbolji na svetu!

Pozdrav.
 
UPDATE + ZELEZNIK!

UOSTALOM POGLEDAJTE STA KAZE NASLOV PORUKE!

Vojvodina ima malo sredjenije dresove, a pojavio se i Zeleznik.
Stvarno sam pukao dosta vremena na ovo i pitanje je koliko ce proci pre nego sto nastavim sa Zvezdom ili Obilicem. U prevodu: SMORIO SAM SE!

Mada ... potreban mi je samo jos jedan tim pa da mogu da napravim i Prvu mini-ligu :) Ako mislite da sam potpuno zaludjen za ovo, sta mislite da bih radio da se pojavio NBA LIVE 2002?

Pozdrav!

P.S. HAJDE NEKA NEKO POKUSA DA NADJE KULTURNE PODATKE O NEKOM TIMU I IGRACIMA...
 
Pitanje n-ti put

A bre ljudi. Sam sam sebi vise dosadan sa ovim pitanjem ali:
- kako da u FIFI 2002 ukljucim sezonu (turnir) i odaberem 3,4,5 tima koje cu ja da kontrolisem????????????

Znam za foru da mora biti ukljucen joypad da bih igrao protiv druga, recimo friendly, ali sezona???????
 
'oce li ta Zvezda skoro? :D

BTW:
Sve pohvale za ulozeni trud... :wave;
 
Nazad
Vrh Dno