Šta je novo?

Fifa 2002: FK PARTIZAN

Gravedigger

Čuven
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
16
Poena
604
Pozdrav.

Ovo uzipovano je PATCH koji dodaje FK Partizan u Fifi 2002. Zauzima svega 3kb (a raspakovan - sto i nesto). Potrebno je raspakovati u USER poddirektorijum direktorijuma FIFA 2002.
Npr. po DEFAULTu bi bilo: C:\Program Files\EA Sports\Fifa 2002\User . Toliko o tome, javljajte misljenja na ovaj TOPIC. Takodje, ako neko zna gde mogu da nabavim slike i podatke o visini i tezini Zvezde, Obilica, Sartida i ostalih timova u nasoj ligi, neka mi prijavi.
 
Ti si faca.... Jel to neko kod nas pravio ili... ?
Pa naravno, sigurno nije E/\
 
Jeste, ja sam faca

Da, ovo sam napravio ja licno, ali necu biti zadovoljan dok ne preselim bar pet najboljih YU timova (i Zvezdu) u Fifu 2002.
 
Pa red je bio da se u Fifi nadju i neki nasi timovi.
 
Re: Jeste, ja sam faca

Gravedigger je napisao(la):
Da, ovo sam napravio ja licno, ali necu biti zadovoljan dok ne preselim bar pet najboljih YU timova (i Zvezdu) u Fifu 2002.

Ne zaboravi da ubacis i Vozdovacki :)
 
Alex je napisao(la):
Pa red je bio da se u Fifi nadju i neki nasi timovi.

Pa bio je red, ali se ponovo nisu nasli.
Sto se tice Vozdovackog, impresivan predlog, ali prvo zelim da postavim prvu ligu. Na zalost, za razliku od kulturno-odrzavanog Partizanovog fudbalskog sajta, na Zvezdinom jos uvek ponosno stoje slike Kocica, Bunjevcevica i ostalih egzibicionista sa facom "Oni nas vole".

Mada ipak, nije ovo poenta TOPICa. Ako imate neku ideju gde mogu da nadjem Sanibala Orahovca u dresu Zvezde, javite se.
 
Za one koji sve shvataju bukvalno... NE, uopste nemam u planu da bilo kad pravim Vozovacki.
 
Cekaj, a jesu li im i face napravljene?:D
 
Nisu... :( Na mestu face imaju list papira A4 formata sa kratkom autobiografijom.
Moras razumeti... Ipak je lakse pisati biografije nego crtati face, zar ne?
 
Partizan, nego sta !!!

Svaka cast !
Ja vec davno zabatalio Fifu otkad sam sva takmicenja preso na World Class ali bas sam nesto planirao ponovo da je uzmem.
Ovo mi dodje ko kec na jedanaest.
P.S. sta ce nam zvezda u igri ? Mi smo se barem proslavili porazom od Rapida 5:1 :D ali za njihov blam niko nije cuo s'obzirom da su izgubili od zadnje ekipe ukrajinske lige...kako beze Saht kanalizacije ?ctp;
Mada objektivno kompletan foodbal nam je tuga pregolema :(
Tvrd je Miljan vocka cudnovata
i posle Miljana-Miljan.
a ime mu Dragan ;)
Bas sam fino srocio...: ))))
 
Re: ?

Naravno da ima podrsku za vise igraca... jedini "problem" je sto treba imati gamepad za igranje dvoje ljudi na jednom racunaru... u ranijim verzijama ( FIFA 98) jedan igrac je mogao igrati na misu a drugi na tastaturi.
Pozdrav:)
 
Gravedigger je napisao(la):
Za one koji sve shvataju bukvalno... NE, uopste nemam u planu da bilo kad pravim Vozovacki.

Vozdovacki bi bio lepa promena, posle toliko sramota koje su nam priredili prvoligasi u evropskim razmerama. Ne pomazu tu ni dobro odrzavani web sajtovi. :D
 
Kad smo već kod gamepad-a

omnik je napisao(la):
Naravno da ima podrsku za vise igraca... jedini "problem" je sto treba imati gamepad za igranje dvoje ljudi na jednom racunaru... u ranijim verzijama ( FIFA 98) jedan igrac je mogao igrati na misu a drugi na tastaturi.
Pozdrav:)



Imam neki krš od 4 tastera, što znači da mogu samo da koristim : brzo trčanje, centar šut, dodavanje i šut. Razmišljao sam još kod fife 2001
da uzmem Geniusov gamepad sa 6 tastera (valjda je oznaka 007) i onda bi imao dodavanje u prazan prostor i krljanje :) za crveni karton... ali
sad su u 2002 ubacili space (dupli pas), a to mu dođe valjda 7 taster, jedino ako nešto nisu izbacili..... Pa koji je onda gamepad da uzmem???

A u vezi dodataka što ubacuje Partizan....
... Da li si morao neku ekipu da izbrišeš da bi ubacio novu?...tako je bar pre bilo
 
Moguce je praviti tim bez unistavanja nekog drugog. Ono sto je mana: ako se pravi tim sa NOVIM igracima, onda se prvo prave igraci pa se tek onda napravi tim u koji se oni potrpaju. To je sve lepo dok u toku sezone ne pozelis da napravis jos nekog igraca i da ga uvrstis u tim. Onda provalis lepo da je to nemoguce i jedino ti ostaje da Radisu Ilica (kojeg ne podnosis) preeditujes u Djordja Pantica, Iliju Stolicu u Branka Savica (kojeg takodje ne podnosis) itd. To je po mom misljenju velika glupost, ali ipak je CREATION CENTAR uradjen sve u svemu na vrhunskom nivou.

Pozdrav...
 
Re: Partizan, nego sta !!!

filipenko je napisao(la):
Svaka cast !

P.S. sta ce nam zvezda u igri ? Mi smo se barem proslavili porazom od Rapida 5:1 :D ali za njihov blam niko nije cuo s'obzirom da su izgubili od zadnje ekipe ukrajinske lige...kako beze Saht kanalizacije ?ctp;

Pa zbog tog poraza nisam smeo da idem sutradan na posao. Jos sam kolegama najavio da gledaju utakmicu kako nas tim pobedjuje njihov. Kad ono-petarda. Nedelju dana pre toga gledao sam Rapid na nekom gostovanju, i prokomentarisao sam "kako ovi igraju-pa njih i Partizan moze da pobedi".
A ako tebe muci ukrajinska ekipa, da li se ti secas onog slavnog albanskog tima i zakucavanja lopte pod precku na stadionu JNA (za sta je strelac kao premiju dobio petobrzinac, a ostali saigraci poni-bicikle)?
 
Re: Re: Partizan, nego sta !!!

brzi je napisao(la):
A ako tebe muci ukrajinska ekipa, da li se ti secas onog slavnog albanskog tima i zakucavanja lopte pod precku na stadionu JNA (za sta je strelac kao premiju dobio petobrzinac, a ostali saigraci poni-bicikle)?

Moram priznati da nije lose :D
keep up the good joke !
 
Re: Re: Re: Partizan, nego sta !!!

filipenko je napisao(la):
Moram priznati da nije lose :D
keep up the good joke !

Zasto mislis da je u pitanju sala? Nadam se da imas dovoljno godina da se toga secas, a ako to nije slucaj, valjda bi kao Partizanovac trebao da znas kao znacajnu lekciju iz istorije kluba.

Da ne govorim o tome kako su asove protivnickog tima ostavili 4 sata pre utakmice na stepenistu kod Sava Centra i kako ...

:D Jel vas zanima nastavak?
 
E svaka ti cast za patch...

Evo idem odmah da izadjem sa mojim grobarcicima na megdan Realu, kad vec ne mozemo da dodjemo do njih u realnom svetu. Doduse jesmo, ali neuspesno tamo neke davne 1966...

Sto se vozdovackog tice, ubaci onda i Dorcol, ma celu beogradsku zonu BRE... :)
 
Brzi, uspori malo.

brzi je napisao(la):
Zasto mislis da je u pitanju sala? Nadam se da imas dovoljno godina da se toga secas, a ako to nije slucaj, valjda bi kao Partizanovac trebao da znas kao znacajnu lekciju iz istorije kluba.

Da ne govorim o tome kako su asove protivnickog tima ostavili 4 sata pre utakmice na stepenistu kod Sava Centra i kako ...
Ja imam dovoljno godina da se sećam svega što se desilo, a ne samo onoga čega želim da se sećam. Tako na primer, vrlo dobro pamtim i kako je Partizan tada tretiran u Albaniji (ti si to izgleda zaboravio), a i to sa stepeništem kod Sava Centra nije bilo baš tako, zar ne. Takve priče mogu da prođu kod dece koja su rođena posle tog događaja, ali ima i nas nešto starijih, a i pamćenje nas dobro služi.
Elem, mogu sad ja da pomenem neku zvezdinu bruku, pa zatim ti Partizanovu i tako u nedogled, ali mislim da ovo nije mesto za to, tako da predlažem da se ovaj Thread zatvori kako nebi počeo da lici na klinačku raspravu ko je jači Superman ili Batman.
brzi je napisao(la):
:D Jel vas zanima nastavak?
Mislim, stvaaarno.
 
Nema naslova

Izvinite, oprostite, ali pardon!

Ja mislim da ima dovoljno navijackih foruma na internetu i da ovde o ovim stvarima ne treba raspravljati. Nema Partizan niceg vise da se stidi nego Zvezda, to je sigurno.
Medjutim, mislim da THREAD ne treba gasiti, jer od pocetka njegova svrha nije bila razmena utisaka o Partizanu i Zvezdi, vec cisto nesto sto zelim da uradim, a nemoguce je uzevsi u obzir vec pomenute sajtove Zvezde, Sartida i slicnih.

Pozdrav

P.S. Ako neko od vas hoce da ucestvuje na navijackom forumu, nek ide na Partizanov forum ili pak B92 forum . Ovde mozemo da pricamo o svemu :)
Ovo nek ostane za Patcheve i slicne stvari, jer ako Partizan uskoro dovede Mijatovicevog sestrica, bice UPDATE...
 
Re: Nema naslova

Gravedigger je napisao(la):
Izvinite, oprostite, ali pardon!

Ja mislim da ima dovoljno navijackih foruma na internetu i da ovde o ovim stvarima ne treba raspravljati. Nema Partizan niceg vise da se stidi nego Zvezda, to je sigurno.
Upravo tako.
Medjutim, mislim da THREAD ne treba gasiti, jer od pocetka njegova svrha nije bila razmena utisaka o Partizanu i Zvezdi, vec cisto nesto sto zelim da uradim, a nemoguce je uzevsi u obzir vec pomenute sajtove Zvezde, Sartida i slicnih.

Naravno, malo sam prenaglio sa zatvaranjem threada, samo me nerviraju prepucavanja tog tipa.
Inace svaka cast za rad. Samo tako.
 
Re: Brzi, uspori malo.

radar je napisao(la):
Mislim, stvaaarno.

Pa drago mi je zbog tebe da se secas kako su tretirali Partizan. Nisam nista lose mislio, da ti odmah kazem, cinjenica je da sam ja Zvezdin fan, ali da navijam za Partizan kada igra protiv nekog stranog kluba. A od prepucavanja koje pominjes sigurno nema nista, jer nismo deca ako se i ti secas svega toga. Inace da podsetim da si u celoj prici ti koji je pominjao egzibicioniste (treba li pricati mozda o Spasicu koji je zajebao Real kao niko u istoriji kad je napravio ugovor sa njima, faci Vokriju, Omeru koji "ceni", itd...). Toliko, kad vec "mislis stvaaarno" :) A i cinjenica da taj famozni ukrajinski klub (kog filipenko pominje) nije bio nepoznatiji od slavnog Fljamurtarija (ako sam pogresno spelovao-oprosti), a pogotovo u vreme dok je nasa liga predstavljala nesto. Verovatno nije tacna ni prica o premijama albanskih fudbalera, nakon sto su eliminisali Partizan.

Nazalost sudbina naseg fudbala je takva da sam bas iz tog razloga sugerisao mozda i da se Vozdovacki ubaci u igru, jer trenutno se igraci u tom klubu vise zalazu i trce nego predstavnici nasa dva "najtrofejnija kluba". Da rezimiram, nije bilo u smislu prepucavanja, nego sarkasticno u odnosu na ceo nas trenutni "fudbalski momenat".
 
Re: Re: Brzi, uspori malo.

brzi je napisao(la):
Pa drago mi je zbog tebe da se secas kako su tretirali Partizan. Nisam nista lose mislio, da ti odmah kazem, cinjenica je da sam ja Zvezdin fan, ali da navijam za Partizan kada igra protiv nekog stranog kluba. A od prepucavanja koje pominjes sigurno nema nista, jer nismo deca ako se i ti secas svega toga. Inace da podsetim da si u celoj prici ti koji je pominjao egzibicioniste (treba li pricati mozda o Spasicu koji je zajebao Real kao niko u istoriji kad je napravio ugovor sa njima, faci Vokriju, Omeru koji "ceni", itd...). Toliko, kad vec "mislis stvaaarno" :) A i cinjenica da taj famozni ukrajinski klub (kog filipenko pominje) nije bio nepoznatiji od slavnog Fljamurtarija (ako sam pogresno spelovao-oprosti), a pogotovo u vreme dok je nasa liga predstavljala nesto. Verovatno nije tacna ni prica o premijama albanskih fudbalera, nakon sto su eliminisali Partizan.

Nazalost sudbina naseg fudbala je takva da sam bas iz tog razloga sugerisao mozda i da se Vozdovacki ubaci u igru, jer trenutno se igraci u tom klubu vise zalazu i trce nego predstavnici nasa dva "najtrofejnija kluba". Da rezimiram, nije bilo u smislu prepucavanja, nego sarkasticno u odnosu na ceo nas trenutni "fudbalski momenat".

Ops, pardon, greska u quote-ovanju i obracanju (previd). Nadam se da ne zamerate, malo izgleda konfuzno, ali se nadam da je jasno sta sam hteo reci (nisam zlo mislio) :wave;
 
Re: Re: Brzi, uspori malo.

brzi je napisao(la):
Inace da podsetim da si u celoj prici ti koji je pominjao egzibicioniste
Ovo nisam baš najbolje razumeo. Koga sam ja to pominjao? Da me nisi pomešao sa nekim?
No, nevermind, poenta je da prekinemo sa glupostima i pustimo ljude koji imaju podatke o nasim klubovima (pa i Voždovačkom) da ih proslede čoveku da uradi posao.
 
Re: Re: Re: Brzi, uspori malo.

radar je napisao(la):
Ovo nisam baš najbolje razumeo. Koga sam ja to pominjao? Da me nisi pomešao sa nekim?
No, nevermind, poenta je da prekinemo sa glupostima i pustimo ljude koji imaju podatke o nasim klubovima (pa i Voždovačkom) da ih proslede čoveku da uradi posao.

Pa lepo sam napisao da je greska u obracanju i quoteo-vanju, drugi je neko pominjao egzibicioniste, pogledaj moj prethodni post. Slazem se da nema svrhe nastavljati ovo nego otvoriti prostor za kreativne.

Pozdrav.
 
VAZNO

Postovani ljubitelji FIFE.

Imam cast da vas obavestim da sam upravo ispravio par gresaka u Partizanu (Lazovic ima sad braon kosu, a ne plavu, a sorcevi na domacem terenu nemaju sare).

Ali ono mnogo vaznije je da je napravljena Vojvodina (tim koji igra najprljavije u prvoj ligi). Ipak, zasluzili su da se nadju u FIFI jer imaju lepu prezentaciju , a iz istog razloga uskoro ce nastati i Zeleznik. Moj cilj je da napravim bar ovih 8 timova:
Partizan, Zvezda, Vojvodina, Sartid, Obilic, OFK Beograd, Zeleznik, i jos jedan (Hajduk ili Zemun ili pak Radnicki Kragujevac (iz patriotskih razloga :) )).

Mislim da sam uspeo lepo da uklopim rejtinge Partizana i Vojvodine, uzevsi u obzir da i jedni i drugi spadaju u manuje kvalitetne timove u FIFI. Za bolje poznavaoce desavanja u ligi: Milan Vjestica je i dalje u timu Vojvodine iako je potpisao juce za Zenit. :) Ali jednostavno zao mi je da ga sklonim iz tima, jer ne zna se ko je smesniji od potencijalnih zamena... Sklonicu ga kasnije.

Sto se tice dresova, bio je mali izbor, ali mislim takodje da je ovo najpribliznije.

Da cujem misljenja onih koji budu isprobali sve ovo.
Pozdrav!
 
Sjajno, svidja mi se yu liga. Bravo grejvdigeru.

A kao notorni grobar osecam da je tek pocelo brukanje nasih fudbalskih klubova i reprezentacije u evropi i svetu.
Ljudi, budimo spremni na najgore! (D)
 
Nazad
Vrh Dno