Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Pa ajde, probacu i sezonu, da vidim dal su ljudi malo normalniji, ako ne ostaje mi da derem komp na ultimate tezini, to barem mogu :D
 
Ja na najtezem igram, ume da bude frustrirajuce, ali onako pozitivno, igram bez tenzije, ovamo se preznojim ko rudnik da sam kopao, prija mi komp, jer se tu igra pravi fudbal a ne super mario
Usput, odigrao sam 2 utakmice u season-s prvi utisa izuzetno pozitivan, moram da odigram jos barem 10 utakmica za konacan sud, ali ovo je za sad nebo i zemlja naspram fut-a sto se tice gameplay-a
sto se tice ta 2 protivnika, divizija 10 je u pitanju, tako da kapiram da su neki izuzetno netalentovani igraci u pitanju pa je i bio dupli ragequit
Odziv, kretnja i ponasanje igraca se neverovatno razlikuje ovde, namestili su oni slajderse za fut samo prsti koliko vidim
 
Ja na najtezem igram, ume da bude frustrirajuce, ali onako pozitivno, igram bez tenzije, ovamo se preznojim ko rudnik da sam kopao, prija mi komp, jer se tu igra pravi fudbal a ne super mario
Usput, odigrao sam 2 utakmice u season-s prvi utisa izuzetno pozitivan, moram da odigram jos barem 10 utakmica za konacan sud, ali ovo je za sad nebo i zemlja naspram fut-a sto se tice gameplay-a
sto se tice ta 2 protivnika, divizija 10 je u pitanju, tako da kapiram da su neki izuzetno netalentovani igraci u pitanju pa je i bio dupli ragequit
Odziv, kretnja i ponasanje igraca se neverovatno razlikuje ovde, namestili su oni slajderse za fut samo prsti koliko vidim

da da, kreces od 10 to je ocajno los kvalitet 3,2,1 to ti je bitka, ja visim u divison 1 stalno, sad sam otiso u divison 2, pukla mi igra na 5 meceva pa sam kikso ali vracam se brzo...
 
Da, kapiram divizije, ima to i u fut, u drugoj sam diviziji tamo, za sad cu cepati sezone, razlika je ocigledna
 
Neki dan igram na legendary ,Roma vs Lazio 5:0 me rasturio komp,toliko nisma gubio ni kad sam pocinjao da igram Fifu 15 !?
Sve sam gori krastavac ! :)
Obicno gubim 1,2 razlike ovo je bio debakl !
 
Legendary nije teško pobijediti, suština je ne izlijetati već strpljivo igrat. Malo smara, ali sta ni sad.
 
Branim se kako tako ali ne znam da napadnem komp na leg.?!
Uvjek mi lako uzme loptu !
 
Isto kao sto se branis, ides polako pokusavas da ga nateras na gresku, inace, meni lakse da igram protiv ultimate ili legrndary nego world class, na world class toliko smaraju da je to uzasno
 
Kazu ljudi da je tezi WC ?!Kao na Leg. vise grijese pa je lakse igrati !
 
**** ga, imas neki drugi kontroler u rezervi?
Btw, ko igra UT, okacite neke vase timove, da vidimo ko je koliko napredovao [emoji14]
Nedostaju mi Bale i Hazard ali to je otprilike to od ove Fife. Ionako sam ih imao pa prodao zbog Mesije. Cekamo sledecu Fifu sa sve curicama u ekipi [emoji7]
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1433861855093.png
    uploadfromtaptalk1433861855093.png
    837.9 KB · Pregleda: 61
  • uploadfromtaptalk1433861870201.png
    uploadfromtaptalk1433861870201.png
    825.2 KB · Pregleda: 61
Ova postava sa lacazetom je bas lepa, samo bi je ja doradio, tipa umesto depaya grizman to bi cucnulo samo tako, a ova druga mi se ne svidja, previse ofanzivna
 
Cisto zbog hemije, nije valjda depay toliko bolji u igrici
 
Meni je bas dosta laksi WC od Legendary lagano dobijam na WC dok se na Legendary mucim.
Uglavnom igram samo na leg. gubim ali krastavac !Gubio bi i na wc garant !Recimo ,od 10 na leg ,mozda bi mogao da pobijedim jednu i jos jedno dvije da bude remi !Mozda ?! :)
 
Poslednja izmena:
Ako imas zivaca i strpljenje vezbaj, ja sam svoje izgubio na online [emoji14]. A sto se tice onih jakih timova, pobedi se sve , ako znas da igras, desavalo mo se da pobedim skoro ceo plav tim, a i da izgubim od skroz prosecnih, 10k timova
 
Ima li neko problem sa konekcijom kada je fifa u pitanju? Meni se stalno diskonektuje sa Origin ili sa fife,odakle vec. Nisam neki fifas pa mi to ranije nije toliko smetalo,oduvek su ti problemi bili prisutni. Ali ne kao ovi zadnjih dana. Hocu u toku igre da udjem u formaciju,ne da mi,kaze nisam konektovan. A vratim se u igru,sve ok,ide utakmica. Dobijem utakmicu,ali mi ne da 3 boda vec je zavede kao da sam je predao? Nikada nisam predavao utakmice,koliko god da gubim. Volim kada mi naidje neko ko bas ume,jer je sa takvima najbolje vezbati. I tako,iz 3 u 5 diviziju,a koliko vidim ispascu i u 6 diviziju,samo zbog te konekcije koja se prekida u sred igre. Pa,pitam,ima li jos neko te probleme? Da li je to do novog apdejta origina i fife? Napominjem,meni net sasvim normalno radi,samo se fifa diskonektuje,bez ikakvog razloga,net radi sasvim normalno.
Evo,opet ista prica... Opet sam izgubio tako sto sam dao 4 gola a protivnik ni jedan. Jos zanimljivije je sto zadam komandu shift + F1, Origin radi najnormalnije =D SVe ucitava,sve radi. Vratim se na fifu,pise da moram da se rekonektujem.
Ko ne veruje neka mi preporuci neki program za snimanje sadrzaja sa ekrana pa da mu posaljem snimak =P
 
Poslednja izmena:
Meni se to desavalo ranije,nekad par puta za redom pa i ne igram taj dan. Do fife ili origina, svejedno ti kad ti se diskonektuje. Vrati film jel si nesto apdejtovao, cackao ovih dana. Ja sam se kacio na drugi racunar pa mi je trazio da menjam nesto i bas mi je tada pucalo...
 
Posle velike pauze,rekoh,ajde da ponovo pokrenem ovo cudo.
Prodao sam sve IF igrace,i sakupio oko 500.000,inace,pre ove gluposti,od strane EA,imao sam oko 4.000.000.
Odigrao par utakmica,i rekoh,i onako me nesto ne vuce vis da igram,ajde jedan paketic,kad ono:
62d4bf17fb45ed348cd1d3eba6346eaa.jpg
 
Poslednja izmena:
U prvoj diviziji sam, i ne mogu da vjerujem, imam neki sugav tim i uglavnom dobijam neke bolesnike sa timovima od 10 000 000 coinsa. Koliko god bio bolji od njih napatim se ko samohrana majka jer njihovi igraci su blago receno nadmocni.

Usput sta cemo sa ovim turnirom? Ima nas 10 mozemo se podijeliti u dvije grupe, pa prvi iz jedne i prvi iz druge grupe igraju finale.

Ako neko hoce jos neka se prijavi, opustencija.
 
Moram priznati zadnji 5k paketic a u njemu If el shareni, obradovao se ko da je ronaldo, ne moze da se proda ni za min ali ga ni ne prodajem jer mi je taman cucnuo i bas sam njega hteo
 
Ako imas zivaca i strpljenje vezbaj, ja sam svoje izgubio na online [emoji14]. A sto se tice onih jakih timova, pobedi se sve , ako znas da igras, desavalo mo se da pobedim skoro ceo plav tim, a i da izgubim od skroz prosecnih, 10k timova
Ima likova kojima ja doslovno ne mogu lopte uzeti a imaju neki bez veze tim!Neki dan igram sa likom ima zlatnu odbranu
neki srebrni srednji red i bronzane napadace !Propisno me nakantao ! :)
 
Nisam dobio odgovor od Zilijena i Geniusa hoce li igrati, ako hocete ubacicu vas, onda cemo igrati u dvije grupe po 5.

Ovako bi to islo sada:


Round 1
--------
Match 1 : Marko1031995 vs Dedic_00
Match 2 : Zindovic_00 vs DonMarko96
Match 3 : balzakur vs kermrtav
Match 4 : Stari_Vuk vs Bjela88

Round 2
--------
Match 5 : Winner of Match 2 vs Winner of Match 3
Match 6 : Winner of Match 4 vs Winner of Match 1

Final
------
Match 7 : Winner of Match 6 vs Winner of Match 5
 
Ja bih igrao ali da se nalazimo sutra i prekosutra na Originu. To bi bilo dobro eto nek bude i veceras mada ja necu biti online. 3DAYS TOUR - godfather Zilijen [emoji4]
 
Ja ne mogu sutra, imam proslavu mature u crown plazi :d ja ili danas ili prekosutra :p
 
Ja ne mogu sutra, imam proslavu mature u crown plazi :d ja ili danas ili prekosutra :p

Imaš ime protivnika i igraj odmah sad najbolje. (Zilijen, ipak ti protivnik, jer on uskače, ovaj momak mi se nije javio)

Pravila:

Pravila su sljedeća:

1. Ovaj turnir (drugi), imaće 8 ili 16 učesnika, sve zavisi od zainteresovanosti. Nakon što se prijavi određen broj ljudi, prijave se zaključavaju i izvlače se parovi osmine ili četvrtine finala (u zavisnosti od broja prijavljenih). Parove ćemo izvlačiti preko nekog "random cup generator" sajta i najbolje bi bilo da prisustvuje par učesnika dok se to radi čisto da ne bude problema nakon toga.

2. Nakon što izvučemo parove, parovi sami dogovaraju kada će meč odigravati, naravno mečevi će se morati odigrati u roku koji ćemo kasnije odrediti čisto da ne bi previše gubili na vremenu. Ako se svi mečevi određene runde završe prije roka za odigravanje, u skladu sa dogovorom, možemo preći na odigravanje mečeva sljedeće runde.

3. U svakoj rundi (izuzev finala), konačnu pobjedu odnosi onaj takmičar koji je bio bolji u međusobnim susretima (prvi do 2 pobjede). U slučaju da se utakmica završi neriješenim rezultatom (zbog nemogućnosti igranja produžetaka), takmičari su dužni da igraju novu utakmicu sve dok jedan od takmičara ne postigne gol (Golden Goal).

4. U svakoj rundi takmičari biraju tim kojim će igrati. Timovi se biraju na osnovu zvjezdica (dakle 4 vs 4 zvjezdice, 5 vs 5 i slično, sa bitnom napomenom: ONLINE, ne CUSTOM squads).

5. Nakon završenog meča kao dokaz sačuvajte Screenshot (u slučaju da bude nekih problema).

Za sada broj prijavljenih takmičara je 6. Prijave su počele od jutros 5.6.2015.

Možete se prijaviti tako što ćete me dodati na Origin: kermrtav
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno