Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

A sta ce vam coinsi, pa igraci su nikad jeftiniji. Jedna dve sezone i mogu da se kupe odlicni igraci. Cak sam i ja kupio Mesija iako sam mislio nema sanse.

Inace jel ste igrali ikada protiv jaceg tima [emoji41]
Naravno klinac je izasao u 50. minutu.
Vidim imas f310?! Ako sam dobro vidio imaj jedan problem,imam isti takav ,nov i pocela je da mi zapinje tipka A,sinoc sam ga otvarao brisao malo ,ne vidim u cemu je problem
ali opet po malo zapinje ,oce da se zaglavi ?!Sta da radim ?
 
Da li postoji nacin da prijavim random "joystick" i mapiram komande ? Promjernio sam drivere na x360 controlleru i sada nije prepoznat u igrama po defaultu ali ne vidim nacina u igri kako da dodjelim funkcije na gamepad.

Ne moraju stikovi biti upotrebljeni, mogu koristiti kretanje i da dpad-u.
Osim spiska podrzanih gamepadova neki kinezi rade ok a neki nece ,nema sanse ,sve izmijesano !Ja imam Genius Maxfire Grandias 12 v ,veliki mocan ali na fifa 15 nema sanse,na fifa 14 radi !Kad ulazim u fifu odmah vidim ako nije meni na X(A) pisi propalo ! :)
 
Ma da, tipicni konzolaški portovi. Nista, morat cu brisati drajvere svaki put kada bih igrao fifu, ocito.
 
Hahah.. sta je tacno bilo sa controllerom ? Inace, smaranje je instalacija xbcd drajvera jer svaki put moram restartovati PC u mod koji podrzava drajvere koji nus potpisani.
 
Hahah.. sta je tacno bilo sa controllerom ? Inace, smaranje je instalacija xbcd drajvera jer svaki put moram restartovati PC u mod koji podrzava drajvere koji nus potpisani.

Haha, ne boj se nije zbog mijenjanja drivera. Ispali mu kontakti od kabla sa one zadnje ploce, a mrzilo me lemiti. Rekoh ti, namucis se da podesis kontroler i onda se jos mucis dok igras igru. Jedino kupiti volan pa na njemu i FIFU igrati.
 
Na svim kinezima mi je onaj ini faj resavao probleme, samo se ubaci u document folder, onda sam uzeo natec genesis, i za njega sam morao xbox360 emulator, sve gotovo za 5 minuta
 
mrtavker Ne bojim se zbog drajvera vec sam ga rastavio hiljadu puta pa reko ako mogu pomoci.

Balzak Moze li malo detaljnije sta si radio/koristio ? Neki link..
 
mrtavker Ne bojim se zbog drajvera vec sam ga rastavio hiljadu puta pa reko ako mogu pomoci.

Takođe sam rastavljao, znaš i sam da je kabal uštekan sa donje strane iza ploče pa da bih popravio trebam čitavu ploču skidati. Kontam nema svrhe to raditi. Sad bih uzeo neki novi samo ne znam koji.

Je li dobio podršku ovaj od XBONEa za PC?
 
Koliko ja znam on je od starta bio podrzan za PC samo si morao spajati isti preko onog USB kabla kao kabl za punjenje jer nije imao odma resiver za PC. Ali provjeri posto nisam detaljno istraživao.
 
mrtavker Ne bojim se zbog drajvera vec sam ga rastavio hiljadu puta pa reko ako mogu pomoci.

Balzak Moze li malo detaljnije sta si radio/koristio ? Neki link..
Evo ti moj ini fajl iz fife 12, provereno radi sa svim kinezima i na nekim brendiranim dzojsticima, probaj prvo to, extraktujes u documents/fifa15
Ako nece prati ovo uputstvo

People seem too confused, so follow these steps.
Download this: https://code.google.com/p/x360ce/dow...-2.1.2.191.zip and extract to the FIFA 15 DEMO folder.
Download this: https://code.google.com/p/x360ce/dow...848_VS2010.zip and extract just the file xinput1_3.dll to the FIFA 15 DEMO folder.
Rename the file xinput1_3.dll to xinput9_1_0.dll.
Run the tool you just downloaded and configure your gamepad. Remember to save.
Open the file x360ce.ini with Notepad and replace everything before [Mappings] with the following:
Code:
[Options]
UseInitBeep=1
Log=0
Console=0
DebugMode=0
InternetDatabaseUrl=http://www.x360ce.com/webservices/x360ce.asmx
InternetFeatures=1
InternetAutoload=1
AllowOnlyOneCopy=1
Version=1

[InputHook]
HookMode=1
HookCOM=1
Save and play.
 

Prilozi

  • buttonDataSetup.rar
    4.3 KB · Pregleda: 12
Hvala ti ali ne ide. Sami problem odma pocinje u x360CE. Probavao sam nesto slicno vec ali kada hocu da snimim komandu, jednostavno ne prihvata u programu pa tako nemam funkcija ni u samoj igri.
 
Poslednja izmena:
A zasto nece automatski da prepozna ako je xbox kontroler? Mislim na igricu
 
Zato sto sam promjenio drajvere x360 controllera i sada se controller ponasa kao joystick. To mi treba radi pCARS. I sad u igrama kako nije po defaultu prepoznat, trebam manuelno mapirati komande. Ali ne mogu u fifi jer odma prepozna miš i tastaturu i onda nudi mapiranje funkcija za njih a ne za gamepad/joystick.
 
Poslednja izmena:
Ahaa, kontam, cudna situacija, ja nemam vise opcija da ti ponudim sem one 2...
 
Na svim kinezima mi je onaj ini faj resavao probleme, samo se ubaci u document folder, onda sam uzeo natec genesis, i za njega sam morao xbox360 emulator, sve gotovo za 5 minuta
Da mi je da namjestim Genius Maxfire Grandias 12 v da radi na Fifa 15 ,rodio bih se !
 
Ahaa, kontam, cudna situacija, ja nemam vise opcija da ti ponudim sem one 2...

Nevermind. Hvala tebi. Izgubio sam bio dva dana na stimanje i odustao. Ne vrijedi. Valjda SMS sredi komande kako treba u narednim patchevima.
 
Nevermind. Hvala tebi. Izgubio sam bio dva dana na stimanje i odustao. Ne vrijedi. Valjda SMS sredi komande kako treba u narednim patchevima.
**** ga, imas neki drugi kontroler u rezervi?
Btw, ko igra UT, okacite neke vase timove, da vidimo ko je koliko napredovao [emoji14]
 
Dao si mi ideju. Kupiti drugi za 5-10€. Ne, nemam nista drugo, prije ovog rasprodao ali mozda kupim ako ne srede pCARS uskoro. Bolje nego da se patim ovako.
 
Realno, bilo koji kinez ti resava problem, i radice samo sa onim .ini fajlom sto sam okacio
 
Ma da, ima ih po 5€. Vrijedi rješavanja muka.
 
puca mi fifa zadnjih par dana, close program ili postane ekran siv jos u meniju...
 
Nazad
Vrh Dno