Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

ma kupio bi je ja odmah, ali moram da menjam grafu, imam 5750 matora je mnogo, pregazilo je vreme, ne radi lose demo, ali ocu da igram ko covek, a ono 30e mi mnogo znaci sad kad skupljam za grafu..
 
U tom slucaju, prvi se javljam za poklanjanje higuaina :p
 
Lol, ja izvukao zelenog prošle godine, nakon otvorenih, pa neverovatno mnogo paketića. Tebe uvek išlo malo bolje. :)
 
krastavac. Ja sam, na kraju, u fifi 14 , dogurao do 35 000 000 coinsa.
Otvarao sam puno paketića, izvlacio dosta zelenih, mnogo if igrača...
Nisam nikada, npr. Ibru, Mesija...
 
krastavac. Ja sam, na kraju, u fifi 14 , dogurao do 35 000 000 coinsa.
Otvarao sam puno paketića, izvlacio dosta zelenih, mnogo if igrača...
Nisam nikada, npr. Ibru, Mesija...
uh, ne spominji brojke, vrti mi se u glavi.. znam da si u dobroj finansijskoj situaciji, posudjivao si mi dok sam bio u krizi.
 
Pa bilo je lako zaraditi. Znam da sam kupio Ibru za 1 200 000,kasnije se prodavao za 15 000 000.Mnogo je takvih primera bilo, lako se zarađuje kad baratas sa skupim igračima, i velikim ciframa.
 
Kolike vi pare obrcete to nije realno :D ja ne mogu da prebacim 10000 coina, hahaha :d :D
 
Kako ne možeš?
Pa ja kupio, npr. Jetro Wilems, bitan igrač za hemiju, ako koristiš Depay - a. Jedan je bio 2000, drugi 5000, prodaju se za 20000, eto, prost primer.
 
ja Pink Slips cepao pa đođem do milion, kockam se ostanem bez pola, pa opet bez pola, pa se vratim, pa onda bankrotiram i smorim se.
 
Kako ne možeš?
Pa ja kupio, npr. Jetro Wilems, bitan igrač za hemiju, ako koristiš Depay - a. Jedan je bio 2000, drugi 5000, prodaju se za 20000, eto, prost primer.

Mislim uspeo sam da okupim dosta jaku bbva ekipu + Cavani, Oscar I Jovetic koji nisu u toj ligi... Imam Benzemu, Ramosa, Pepe-a, Pique-a, Albu, Khediru, Busquets-a, Turana, Pedra, Brava, Coentra-a, Isca, Mandzukica, I jos neke ali ovo je najzvucnije da tako kazem, ali 80% njih su basic I najvise je placen mislim Ramos za koga sam pukao 6500, mada iskreno nisam lose prolazio, stigao do 4-te divizije, sve osvojeno osim 6-te divizije, gol razlika +67, sada jurim Jamesa Rodriguez-a da mi zameni Oscara, nesto mi je indisponiran :d Kao sto kazes, kada bi sve ovo sada prodao po mnogo vecoj ceni imao bih solidnu zaradu, ali iskreno, imam dovoljno jaku ekipu, a I contracte kupujem relativno jeftino, onaj obican zlatni contract kupim za 300, 400 coina, a npr dobio sam Albu sa 99 utakmica za 1500 coina, e to je ekonomija, haha :D
 
Uzimaj Jamesa Rodríguez - a.
Moj omiljeni igrač iz 14-ce.
Uzeo ga sada, ušao iz treće u drugu diviziju, i odličan je.
Isto tako, veliko razočaranje je Falcao, ne znam sta su mu radili, ali nije to onaj isti igrač.
 
Ja dupe oznojio da skupim 50k, vi mi se tu bahatite sa ko zna kojim ciframa, de da nadjem lika za 5 soma i da ga prodam za 20
 
Falcao je poprilično beskoristan jer headeri više nisu tako OP. Meni su omiljeni igrači Martinez i Ibarbo i taj dvojac koristim za sada.
 
Ibarbo je nenormalan, kad sam ga uzeo na debiju je dao 5 golova :D
 
finishing mu je realno ocajan, ali mi se bas svidja kako su ga odradili, sto po ocenama sto po gradji i kretnji, gledao sam ga u stvarnosti i poprilicno je realan
 
finishing mu je realno ocajan, ali mi se bas svidja kako su ga odradili, sto po ocenama sto po gradji i kretnji, gledao sam ga u stvarnosti i poprilicno je realan
pa ne baš, u igri ima daleko bolji finishing nego u stvarnosti, čist primjer je da je kod mene dao prosjek tri gola po utakmici, dok u stvarnosti zadnje 4 sezone ima ukupno 9 golova i ne znam kako su došli do ovih in game statistika tj. po čemu su ih pravili kad nemaju veze s mozgom, ali dok god meni u igri sluzi ja neću da se bunim
 
u igri finishing 66 za napadaca, stvarno ne znam gde ces nize, pogledaj u stvarnosti kako trci, i kako se gradi, ja ne znam kako pace i dribling imaju veze sto je dao tako malo golova
 
u igri finishing 66 za napadaca, stvarno ne znam gde ces nize, pogledaj u stvarnosti kako trci, i kako se gradi, ja ne znam kako pace i dribling imaju veze sto je dao tako malo golova
kakve veze ima 66 finishing, kad mu je dobar šut, kontrola lopte i snaga šuta, ove tri statistike su bitnije od te stavke jer bukvalno isto znače samo na drugačiji način predstavljeno, a u stvarnosti ne znam da li znamo za istog Ibarboa jer ova sto ja znam je potpuni flop što bi rekli Engljezi.

Uglavnom svi ćemo se složiti da je u igri 'beast', ne?
 
Nije mu dobar sut, naravno, ocajan mu je sut, na nivou nekog bronze igraca. Ali je mehanika igre totalno broken i manje vise je nebitno da li je ispred Huguain ili Ibarbo. Jednostavno moze da protrci pored golmana 1-1, ili da sutne balonjaru sa dobrim tajmingom koja ce mu proci ispod ruke (a za to je nebitno da li imas finising 99 ili 20). Dok su long sutevi apsolutno beskorisni bez obzira da li imas Candrevu ili Biabianija.

Znam da je u FUT-u sve dozvoljeno ali Ibarbo je olicenje svega sto ne valja u FUT-u, zlo od igraca koji je napravljen od suza male dece. Blam je igrati sa Ibarbom iako nije jedini koji je OP, mislim sve najgore o igracima koji ga koriste, teski nubovi ili glitcheri kojima je jedini cilj u zivotu da se dokopaju Div1. Cast izuzecima koji umeju da iskoriste njegovih 4*, ali to niko ne radi...
 
Pa bilo je lako zaraditi. Znam da sam kupio Ibru za 1 200 000,kasnije se prodavao za 15 000 000.Mnogo je takvih primera bilo, lako se zarađuje kad baratas sa skupim igračima, i velikim ciframa.

Ja sam u FIFA13 zaradio milione na Podolskom, ali ove godine mi se još nije desilo da kupim nekog igrača za 10.000 i prodam za 50.000 recimo... Zarade su mi uglavnom do 1.000 novčića.

Isto tako, veliko razočaranje je Falcao, ne znam sta su mu radili, ali nije to onaj isti igrač.

Baš sam gledao, pošto sam pravio League 1 tim prošle godine i ubili su ga poprilično.
 
Poslednja izmena:
Trejdovanje je mukotrpno na igracima, ali moguce, ako te ne mrzi da grindas 200 coina po igracu, bidujes i relistujes do iznemoglosti. Za mene licno, EA tax od 5% je skoro dealbraker...
 
Nije mu dobar sut, naravno, ocajan mu je sut, na nivou nekog bronze igraca. Ali je mehanika igre totalno broken i manje vise je nebitno da li je ispred Huguain ili Ibarbo. Jednostavno moze da protrci pored golmana 1-1, ili da sutne balonjaru sa dobrim tajmingom koja ce mu proci ispod ruke (a za to je nebitno da li imas finising 99 ili 20). Dok su long sutevi apsolutno beskorisni bez obzira da li imas Candrevu ili Biabianija.

Znam da je u FUT-u sve dozvoljeno ali Ibarbo je olicenje svega sto ne valja u FUT-u, zlo od igraca koji je napravljen od suza male dece. Blam je igrati sa Ibarbom iako nije jedini koji je OP, mislim sve najgore o igracima koji ga koriste, teski nubovi ili glitcheri kojima je jedini cilj u zivotu da se dokopaju Div1. Cast izuzecima koji umeju da iskoriste njegovih 4*, ali to niko ne radi...
Zašto bi neko ko koristi Ibarba bio toliko ogavan, pa npr. taj igrač je poprilično skup (ja sam ga bar platio 25k svojevremeno) i ako zelis dobrog igrača U IGRI nećeš uzimati za te pare nekog navikanog samo zbog imena u stvarnosti. Po meni su gori oni koji kupuju milione coinsa, kupujući sve moguće igrače da bi se nadmetali sa sobom koji imaš tim kupljen samo od match coinsa. Što se tiče lošeg šuta kod Ibarba, nije baš tako, od njega ne treba da očekuješ 80+ jer nije krilo ili vezni pa da ces ga koristiti da pucas sa distance, a 70+ mu je odlično ako ces da koristiti unutar kaznenog, i realno ima dosta napadača koji i imaju visok shot rating ali zbog fizičke građe ga pojedu pa to ni ne dođe do isticaja.

Edit Još samo Pogba i to je to što se tiče ove ekipe.

2999ff6d17e0513b3c9c5d4830ec581d.jpg
 
Poslednja izmena:
Po meni su gori oni koji kupuju milione coinsa

Apsolutno se slazem, takvi su najgori. EA nije ucinio nista da spreci coinsellere.

U sustini, u FUT-u nista nije "sramota" jer je jednostavno takav, izrazito kompetativan i ruzan mod. Ali, ja ipak ne zelim da budem deo problema... Imam brze igrace, nisam neki svetac ni skiller, ali Ibarbo je stvarno dno. Ne zelim da budem ta vrsta igraca, gledam 3x replejeve i sl. Ako sebi ne postavim granice, jednostavno ce mi se zgaditi igra. Ni jedan igrac koji drzi do sebe nece da koristi Ibarba, to je jednostavno cinjenica. To sto kosta toliko koliko kosta je apsurd, kosta zbog 4* koje niko ne koristi, kada si video da neko sa njim radi Berba spin, Ronaldo chop?
 
Apsolutno se slazem, takvi su najgori. EA nije ucinio nista da spreci coinsellere.

U sustini, u FUT-u nista nije "sramota" jer je jednostavno takav, izrazito kompetativan i ruzan mod. Ali, ja ipak ne zelim da budem deo problema... Imam brze igrace, nisam neki svetac ni skiller, ali Ibarbo je stvarno dno. Ne zelim da budem ta vrsta igraca, gledam 3x replejeve i sl. Ako sebi ne postavim granice, jednostavno ce mi se zgaditi igra. Ni jedan igrac koji drzi do sebe nece da koristi Ibarba, to je jednostavno cinjenica. To sto kosta toliko koliko kosta je apsurd, kosta zbog 4* koje niko ne koristi, kada si video da neko sa njim radi Berba spin, Ronaldo chop?
Pa dobro sad, uglavnom uzimanje njega može se još obrazložiti onom "Klin se klinom izbija", pošto je većina igrača stoka koja koristi svaki i najmanji glitch, zato ja im vraćam ali ne koristeći glitcheve već njime. A i kad igram nije baš da igram na Ibarbo stil već mi on jednostavno odgovara kao što sam gor i navodio iznad.
 
Nazad
Vrh Dno