Šta je novo?

FIFA 14.

Jel ima neko neki siguran brazilski proxy? Necu da mi cornu paypal :D
 
Možeš da budeš siguran samo u neki koji si platio.
 
Pa promeni sifru nakon kupovine
 
Kontao sam da dam drugu moj login za origin pa da instalira fifu. E sad kako se moze namestiti da bude offline tako da ne izbaci mene svaki put kad se on loguje
 
Pa ne moze, uvek pokrece preko Origina. A moj savet ti je da ne pokusavas sa nikakvim programcicima da to resis (ako uopste postoje) da ti ne bi blokirali account.
 
Hoces da kazes da ako npr nemam net ne mogu da igram fifu?
 
Ne mozes (treba ti u najboljem slucaju net za aktivaciju)
 
Imaš opciju "go offline", kada u programu klikneš gore levo na "Origin", tako se postiže baš to što ti hoćeš. Ako pokrene Origin dok ti igraš nešto, ponudiće mu da ode u offline takođe, ako se ne varam. Naravno, pre toga mora instalirati i aktivirati igru na tom kompjuteru (jedno obično pokretanje igre i izbacivanje, nakon čega može go offline da se klikne).
Naravno, ne može da koristi onlajn opcije, ali ni cloud snimanje, ako mu to znači uopšte, a ako menja opcije treba paziti i nakon toga ako se ode onlajn sa tim kompom, Origin ga može pitati da li da prebriše stara (tvoja) setovanja, pa se tako može desiti da zezne ili tvoja ili njegova podešavanja.
Ako koristite isto, onda super, čak možete i da sinhronizujete acc s vremena na vreme da bi dobili one njihove levele i poene za FIFA 14 shop, ima kul stvari tamo, a s obzirom da obojica igrate, skupićete ih dosta, jako brzo.
 
Poslednja izmena:
^Nisam probao da mogu 100% da tvrdim, ali to mi to ne pije vodu, tj. nema mi neke logike...

Mnoge igre su Single Player. Po tvom zakljucku ispada da sa jednog profila vise ljudi mogu da igraju u isto vreme, jer naravno konekcija im ne treba.
 
Odigrah 5-6 utakmica nove FIFA-e, i ovo je prvi put da sam razočaran, od kad sam prešao sa PES-a (FIFA 09, čini mi se). Nije problem u tome što nisu uradili više, nego što je igra drastično zahtevnija (prethodna je imala 30-50fps više u svakom trenutku), iako je meni grafika ružnija. Dosta je sve pojednostavljeno, golovi se daju sa apsolutno svih pozicija (sa 35-40 metara ulazi svaki 3-4. šut), a odbrambeni igrači se sklanjaju da bi napad izgledao što atraktivnije (pas u prazno je ranije morao da bude dobro tempiran, sad sve prolazi). Igranje glavom je smešno jednostavno, pa najbolji na ovim pozicijama imaju uspešnost jedno 80% u trešenju mreže nakon centaršuteva. Igra jeste usporena, ali rezultati su daleko veći (ranije su mi se uvek kretali 0-3 gola, sad retko kad bude ispod 3).

Sve u svemu, daleko arkadnija varijanta, što se meni i ne dopada. Čitao sam neki intervju na Eurogamer-u, da su svesni problema, i da rade na tome da isprave, probaću ponovo kad izađe patch, a do tad će 13 da se cepa.
 
^Nisam probao da mogu 100% da tvrdim, ali to mi to ne pije vodu, tj. nema mi neke logike...

Mnoge igre su Single Player. Po tvom zakljucku ispada da sa jednog profila vise ljudi mogu da igraju u isto vreme, jer naravno konekcija im ne treba.

Određen broj igara sa Origina radi u offline modu, ali ne sve. Isti slučaj kao sa steam-om. Doduše ne znam kakva je situacija sa fifom.
 
Imaš opciju "go offline", kada u programu klikneš gore levo na "Origin", tako se postiže baš to što ti hoćeš. Ako pokrene Origin dok ti igraš nešto, ponudiće mu da ode u offline takođe, ako se ne varam.

Upravo ovo. Sad mi se drugar javio, on igra fifu u offline modu dok i ja igram online.
 
Ako je neko raspolozen za friendly neka me doda, tag mi je isti kao i ovde na forumu. Fer upozorenje pre svega, mnogo sam zaj****, toliko sam los da je to sramota :p
 
^Nisam probao da mogu 100% da tvrdim, ali to mi to ne pije vodu, tj. nema mi neke logike...

Mnoge igre su Single Player. Po tvom zakljucku ispada da sa jednog profila vise ljudi mogu da igraju u isto vreme, jer naravno konekcija im ne treba.

Pa nigde nisam pisao da pretpostavljam da je tako :), već znam da je tako, jer smo prošle godine burazer i ja tako igrali, a i ove godine je isto.
 
Ma ni ja nisam rekao da sam 100% siguran :)

Pa super ako moze, samo mi je cudno da od EA dobijemo takvu "pogodnost" :)
 
Ma mislim da sam jos za fifu 11 gledao za tu varijantu samo je nisam isprobao. Procitao sam negde da mozes da imas instaliranu igru na 5 racunara ali da ne mogu istovremeno biti online.
 
Da, postoji takvo ograničenje za broj kompova na kojima je instalirana fifa, nisam siguran za broj. Sa druge strane, mora da ima offline mod, jer bi inače svi napali fifu, kao što su to radili za SimCity sa always online režimom. :) Jednoostavno, igra može da se koristi offline, a dok god je offline origin ne može da pošalje informaciju da je uključen, pa može da se pokrene na drugom kompu bez problema.
 
Evo ti steps
Registruj se
Brasil proxy - ON
Stavi Fifu u carrinho:) klikni na Paypal
Brasil proxy - OFF
Loguj se na paypal i plati.

Hvala na pomoci i asistenciji :) igra je savrsena, isplati se za 3k dinara, ajmo i ostali, vidim ima opcija za trejdovanje igraca sa prijateljima. Za sada sam dobio odradivsi manager tasks Fernandinja iz MCY :))
 
Hvala na pomoci i asistenciji :) igra je savrsena, isplati se za 3k dinara, ajmo i ostali, vidim ima opcija za trejdovanje igraca sa prijateljima. Za sada sam dobio odradivsi manager tasks Fernandinja iz MCY :))

Hvala ali rekao sam ti ne treba da castis, prvi kupac uvek ide free :)
 
Koliko racunaju euro tamo? Koliko na kraju ispadne fifa? Znam da je 19.85e kad ga pretvorim na google, ali koliko ga oni racunaju?
 
Visa radi "konverziju" pa vidi tu.
 
Jel mozemo napraviti neku online ligu za nas sa foruma pa da igramo jedni protiv drugih? Jel postoji takva opcija u fifi?
 
Ne znam za ligu, ali ako igrate FUT dodajte me "forsakendemon", čisto da upoređujemo statistike malo. :) Trenutno imam obaveza, ali od nedelje ću se više aktivirati. Otvoren sam i za neku partiju, ako budem imao vremena.
 
Uzeh fifu preko Nuuvema, sve proslo ko podmazano, ako nekog interesuje na checkoutu igra izadje 20.79e :)
 
ama kako jbt? :D
uradim sve kako ste pisali, brazilski proxy, dodam fifu u carinho, izaberem paypal i kliknem finalizar :D, ugasim proxy, logujem se na PP, pay now iiiii "Não foi possível finalizar a transação com o PayPal." imam oko 24€ na kartici. wtf?
 
Moj nick je Zilijen
 
ama kako jbt? :D
uradim sve kako ste pisali, brazilski proxy, dodam fifu u carinho, izaberem paypal i kliknem finalizar :D, ugasim proxy, logujem se na PP, pay now iiiii "Não foi possível finalizar a transação com o PayPal." imam oko 24€ na kartici. wtf?

1. odes na sajt. registrujes se. UPALIS PROXY
2. dodas fifu u korpu i kliknes na paypal, cekas dok ti izbaci poruku da treba da se logujes na paypal. GASIS PROXY
3. Ulogujes se normalno na paypal i platis. To je sve :)
 
Vrh Dno