Šta je novo?

FIFA 14.

Da li opada chemistry, ako npr. Izvršim izmenu, u toku meca, i ubacim igrača koji bi inace kvario taj chemistry, da je bio u startnoj postavi?
 
To i mene zanima, video sam da dosta njih swapuje u toku igre. Ali onda mi ceo chemistry koncept nema smisla. Tako bi teoretski igraca iz bilo koje lige mogao da stavis na bilo koju poziciju?
 
Ne opada chemistry na koju god poziciju da staviš bilo kog igrača, npr možeš Dani Alvesa da staviš kao napadača u toku igre i neće da padne chemistry.
 
Gledam sad ovaj market i kontam da su poludili totalno, gold rare contract kosta 800 tj. pocetna, jos su cijene igraca skocile ludo, taman kad sam ja poceo sve ispocetka xD
 
Pa nema ni za xbox one, samo za old gen konzole.
 
Ovaj world cup ce biti fifa 14 samo sa drugacijim konceptom?
 
Bice bacanje para kao i ono iz 12ice.
 
Ipak kod match makeinga ide lokacija, ucinkovitost u igri pa overall rating. Dosta ljudi na klupu stavlja onoga koreanca sa 42 overallom kako bi spustili rating ekipe. Na klupu staviti naravno slabije overall igrace po mogućnosti. Evo ja sam uspio na taj način spustiti poprilično skupu englesku ekipu na 81 overall rating i cesto me spaja sa skromnijim protivnicima i to cak u prvoj diviziji.
 
Poslednja izmena:
Ipak kod match makeinga ide lokacija, ucinkovitost u igri pa overall rating. Dosta ljudi na klupu stavlja onoga koreanca sa 42 overallom kako bi spustili rating ekipe. Na klupu staviti naravno slabije overall igrace po mogućnosti. Evo ja sam uspio na taj način spustiti poprilično skupu englesku ekipu na 81 overall rating i cesto me spaja sa skromnijim protivnicima i to cak u prvoj diviziji.

I ja sam sve to tako uradio i dosta sam istrazivao, najvise dobijam svabe jer vjerovatno ide po lokaciji a najblizi su od svih tih gamerskih nacija, i sto je najgore te svabe imaju tim 85 ocjenu i puknu na mene baksuza sa 80 (stavio sam na klupu bronzane).
 
A meni cilj bio da imam sto veci rejting, max 84 sa Brazilcima, a sada su mi na klupi sve Srbi (IF Tosic je odlican kao i Basta i Markovic) pa ih rotiram da se ovima vrati fitnes ali nisam nikada igrao ligu, samo turnire sa njima a znaci mogu da probam jer kazete spajace me sa slicnim rejtingom.
 
A meni cilj bio da imam sto veci rejting, max 84 sa Brazilcima, a sada su mi na klupi sve Srbi (IF Tosic je odlican kao i Basta i Markovic) pa ih rotiram da se ovima vrati fitnes ali nisam nikada igrao ligu, samo turnire sa njima a znaci mogu da probam jer kazete spajace me sa slicnim rejtingom.

I ne kontam, ali vjerovatno to tako ide, prvo te spaja po overall ratingu i record-u (ujedno) i onda dobijem npr. lika koji ima tim 80, isto kao i ja i slican record, i kad igram sa njima obicno bude tvrda utakmica. Dok nekad dobijam likove sa overall rating 84 i njih razbijem i to obicno, jer vjerovatno imaju bolji overall team rating ali slabiji record (da bi nadoknadili razliku u overall rating) pa onda oni to vjerovatno vagaju da ne bi dobio nekog ko ima puno bolje od mene ovo dvoje navedeno. Nadam se da ces skontati sta hocu da kazem.

Lokaciju nisam ni uzimao u obzir jer je logicno da ce me spojiti sa nekim ko mi je blizu.
 
Poslednja izmena:
I da, neka neko preporuci neki software za snimanje gameplaya FIFA-e?
 
Ali ovaj bag, sto bi rekli, najvise obozavam
6ezu4e4u.jpg
 
Kad citer dodje na 3 tekme do kraja, svaki naredni je kraj sezone i ostajes na bodovima koje si imao. Mada u 2. diviziji je retkost a u 1. toliko ih ima da dok dodje normalna tekma smorim se i onda odigram bezveze. Samo ne kapiram kako li to rade a sto me i vise zanima je kako im se isplati, jer potrose po mojoj racunici vise para na ugovore nego sto uzmu po izasloj tekmi.
 
I onda sam se zainatio :cool:
ru9y3eza.jpg
 
Uh, dobar si, svaka cast.

Ja sam prije par dana krenuo sve ispocetka, tacnije izbrisao klub, i sad dogurao do pete divizije sve same pobjede, ali smorio sam se, ne da mi se igrati mnogo, najvise 3-4 dnevno, vise se bahcem drugim stvarima u fifi.
 
Uh par dana pauze i opet kreće nerviranje, sad ako neko zna neka mi odgovori, kako je moguće kao prvo da u petoj diviziji dobijam lika koji ima ocjenu tima 90, mnogo vise nego ja, a sto je jos gore taj tim je sastavljen od 7 team of the year igrača i 4 informera.

Zatim kako je moguce da neko uopste kupi takav tim, jer koinse je moguce jedino kupiti, a posto ti igraci kostaju minimalno 50 000 000, on je morao dati 3000 eura samo za kupovinu koinsa?

Zašto je uopšte dozvoljeno stavljanje traininga na svakog igrača koji je toty, pa onda taj igrač ima sve 99 kod Mesija i Ronalda?

Sve u svemu, još mi je nejasnije kad skontam da taj lik što ima takav tim nema blage veze sa igranjem, jer je izgubio od mene sa 78 overall timom (imam na klupi bronzane).
 
Uh par dana pauze i opet kreće nerviranje, sad ako neko zna neka mi odgovori, kako je moguće kao prvo da u petoj diviziji dobijam lika koji ima ocjenu tima 90, mnogo vise nego ja, a sto je jos gore taj tim je sastavljen od 7 team of the year igrača i 4 informera.

Zatim kako je moguce da neko uopste kupi takav tim, jer koinse je moguce jedino kupiti, a posto ti igraci kostaju minimalno 50 000 000, on je morao dati 3000 eura samo za kupovinu koinsa?

Zašto je uopšte dozvoljeno stavljanje traininga na svakog igrača koji je toty, pa onda taj igrač ima sve 99 kod Mesija i Ronalda?

Sve u svemu, još mi je nejasnije kad skontam da taj lik što ima takav tim nema blage veze sa igranjem, jer je izgubio od mene sa 78 overall timom (imam na klupi bronzane).
Evo pokusat cu ti ja odgovoriti mada si ti kroz svojih par pitanja sam sebi i dao odgovor. :) Cini mi se da Ulitmate team postoji od fife 11 ili od 12-ke i samim tim neki su u prednosti zbog coinsa koji su zadrzali accounte, na prethodnoj verziji igre rasprodaju igrace i nastave na sljedecoj. Zatim imas Njemaca koji enormno trose pare na FIFA points pa iako ih ne usere Ronaldo, oni od kartica koje izvuku iz paketa mogu isto ogromnu kolicinu coinsa izvuci. Nacin na koji nas spaja sa protivnicima je sljedeci, lokacija, rating tima i omjer pobjeda i poraza protiv jacih protivnika. Obicno ti sa ogromnim overall ratingom su losiji igraci u slabijoj diviziji.
 
Nema veze sto su igrali FUT u proslim fifama, coini se ne prenose. To je moguce zato sto je lik cheater. Pogledaj malo top listu i videces da su na prvim mestima igraci koji imaju par hiljada pobeda i u najboljem slucaju stotinjak poraza. Zahvaljuci tom cheatu on jako brzo moze da skupi gomilu coina pa ili otvara packove ili kupuje najbolje igrace. Oni su i ujedno razlog zbog kojeg su cene najboljih igraca daleko vece nego na drugim platformama, razlog zbog kojeg je nekad nemoguce naci najbolje igrace kao i razlog zbog kojeg su prosecni igraci daleko jeftiniji nego na drugim platformama jer se otvara vise packova i vise ih se nalazi na transfer listi.

Ja sam zbog toga i prestao sa FUT-om na PC-u, preci cu na konzolu.
 
Nazad
Vrh Dno