Šta je novo?

FIFA 14.

Sta ti moze EA sto se tice novcica,ti stavis bronzanog igraca na prodaju i neko ga uzme za npr 100k,to sto je on "glup"pa kupuje tako krastavac haha

Onda oni odu na profil tog glupana i skontaju da je isto tako glupo kupio još od X osoba i da su od njega kupile X osobe i tu nastane veselje. :)
Nemam pojma kako skontaju, ali kapiram kad uhvate jednog povuku ceo lanac i mislim da to nije neka paranoja niti nešto besmisleno.

Nemoj trositi novac, ako igras FUT pozajmicu ti neke igrace na nedelju dana pa farmuj. Ovo su moji timovi, kontaktiraj me na Originu posle 19 casova ako ti je neki igrac interesantan a mogu i coinse da ti dam mada tesko ces ih povratiti ako budes kupovao igrace, trziste luduje ovih dana...

Nisam te baš skontao šta si mislio da radim sa njima...? Imam ja neke dobre igrače, ako imaš foru javi. :)
Cimnuću te na Origin
 
Kupio sam ja dosta coinsa,i evo do danas na FIFI14 doduse na PS4 jos nisam imao problema ,nece tebe da diraju nego preprodavca.
 
Da li je ikako moguce iskljuciti autosave? Posto sam career mode junky, ne volim da cuvam sve odmah.
 
Imam ozbiljan problem.
Pre mesec-dva izgubio sam mogucnost da direktno iz igre koristim fitness squad karticu.
Mogao sam da je iskoristim jedino pri otvaranju packa,ako ih bacim u consumables,tamo ih nema vise.
To sam prebrodio tako sto sam koristio pojedinacne fitness kartice,kojih sam imao dosta,ili koriscenjem squad kartice iz web aplikacije,ili sa tel.
Od danas vise uopste nemam u consumables, fitness odeljak,znaci to jednostano kao da ne postoji.
Da li neko zna,kako da resim ovo?
 
To je problem sa ultimate teamom, ne možeš tu ništa, moraćeš da kontaktiras EA support.
 
Potrazi na njihovoj support strani, ne znam tačno.
 
Ma baš su ga zavukli i ja se cimam svaki put da ga nađem.

Inače, da prijavim, konačno i mene zadesila jaka kartica. Otvarao sam paketiće u FUTWC i oni gold koji se dobiju uz to, iz njega mi izleti zeleni Higuain. Nije Ibra, ali dovoljno dobro za mene. :)
 
Ja sam za dva dana otvorio sve ove od 25000, nisam nista dobio.Medjutim, otvorio sam jedno 20-30 zlatnih, od 7500, i dobio zelene Hummelsa, David Luiza i James Rodriguez i običnog Aguera.
 
Hoce neko baciti jednu prijateljsku vecaras ili sutra, smorih se igrajuci ove sezone vec godinu dana?

kermrtav, username. Moze i neki pinkslips kad skupim coinsa, sad sam sve na packove spucao.
 
Nazad
Vrh Dno