Šta je novo?

Fifa 07?

Znas ono, kada igras sa nekim ko ne zna ili je tek poceo da da igra PES(WE) pa krene 1,2,3,4,5,6...brate ajmo novu.
E taj fazon ima da bude. :D :D :D
pozdrav :-devil-:

Auuuuu pa ti si baš siguran u svoje znanje...,) ne valja ti to,dok ne vidiš snagu protivnika koga želiš da izazoveš na crtu,ne bi ti preporučio poruke u kojima se pominje i minimalna prednost a kamoli tih 5-6 komada o kojima pričaš bez osnova,zato...:wave: dok se ne sretnemo na on-line-u,eto barem imaš san koji te vodi;)
 
Auuuuu pa ti si baš siguran u svoje znanje...,) ne valja ti to,dok ne vidiš snagu protivnika koga želiš da izazoveš na crtu,ne bi ti preporučio poruke u kojima se pominje i minimalna prednost a kamoli tih 5-6 komada o kojima pričaš bez osnova,zato...:wave: dok se ne sretnemo na on-line-u,eto barem imaš san koji te vodi;)

HA-HA...
E...bash sam siguran. Ako hoces moze da padne i neka opklada, volim easy money. :D :D
A sto se protivnika tice...jos se nije takav pojavio(meni na crti naravno). ;)
Ko zna mozda si ti taj...mada ne verujem, svi su se tako da ne kazem kur... pa im bio kriv djojstik, sudija, tastatura... :D
Aj ce da vidimo sta znas.
 
soon my friend

HA-HA...
E...bash sam siguran. Ako hoces moze da padne i neka opklada, volim easy money. :D :D
A sto se protivnika tice...jos se nije takav pojavio(meni na crti naravno). ;)
Ko zna mozda si ti taj...mada ne verujem, svi su se tako da ne kazem kur... pa im bio kriv djojstik, sudija, tastatura... :D
Aj ce da vidimo sta znas.

Kad si toliko dobar,dokle si dogurao na zadnjem masovnom turniru??? Tamo bar možeš da zaradiš na znanju koje poseduješ,kao što kažeš. Ja nemam novčane barijere,tako da nemam potrebe za zaradom novca na opkladama.

Što se tiče protivnika,gde si ih tražio? u ''C''marketu:d ...selekcija under 80g.

...za ono kriv joy ili tastatura ili sudija... e tu je fora,tastaturu za ovo ni ne koristim (to rade ''1''zvezdica igrači),sudija-nebitan lik,a RumblerPad2 me odlično služi tako da ni to nije problem.

P.s. Nikad ne pričam kako igram,ni uživo ni na compu___ili konzoli___ već to drugi ocenjuju.

Doći će PES6....soon.... pa će se sve nedoumice ko zna a ko ne raščistiti u kratkom vremenskom periodu. Do tada. Priznajem samo fudbal uživo i nadmetanje u istom.
:wave: See ya
 
Evo, posle 10-20 sati igranja fife mogu reci da jeste dosta bolja od prethodne, ali je i dalje tezak krs u poredjenju sa PESom. Ako nekog zanima, tj. ako se dvoumi da li da je proba ili ne moze i malo detaljnije, ali samo na insistiranje citalaca... :)
 
gluuuuupoooost

E ova FIFA je baš krš,dao sam joj još malo ''fore'' i koliko je god igrao sve mi je sve gora i gora. Prvi utisak da je možda malo bolja od prethodnika je totalno pala u vodu.
Sad mi se čini da je blago gluuupa,game play je očajan,ni jednom ni da se čovek pošteno namuči,a jedine šanse za gol koje protivnik pravi su toliko nenormalne i nerealne,slobodni udarci sa nenormalnih distanci i toliko slabi a golman odraguje kao da mu je neko šutnuo sa 2m iz punog trka.Šutevi glavom sa 20-ak metara jačinom R.Carlos-ovog šuta iz free kicka.Igrači koji su sa loptom brži od metka,nek mi neko dokaže da jedan debilni defanzivac=drvo može da trči ''SA'' loptom brže od tehnički boljeg ofanzivca ili veznog,e u to ne verujem...a ovde može bilo koji,za napadače da ne pričam,prepišavaju koga god požele:wall:
i da...umro sam od smeha za promenu strane,igrač sa jenog boka okrenuk licem ka aut liniji daje dijagolu oko 60m na drugu str. tačno igraču u noge(u prevodu iz okreta). Kičma bi mu pukla 5 puta da to pokuša da uradi delimično uživo.
A kad ne mogu da pridju golu ili da bar naprave šansu onda komp pribegava malopre navedenim primerima... Glupost. I sve to world class nivou,koji world???
Retard World Class Level,ili ti RWCL:d
Tako da je misija FIFA2007 završena pre nego što je i počela.
PES rulez. još malo i eto ga.:banana:
 
Sva sreća da je FIFA 07, a ne FIFA 87 inače bi "momci" iz EA-a imali silne probleme sa Dragišom Binićem u cvetu mladosti :D Koji bi to bio trk sa loptom u nogama :d Kako bi ga bilo ko sustigao :-devil-:
Zanimljivo kako bilo koji tred o "FIFI" ima najviše postova sa "PES"-om u sebi ,)
 
Sva sreća da je FIFA 07, a ne FIFA 87 inače bi "momci" iz EA-a imali silne probleme sa Dragišom Binićem u cvetu mladosti :D Koji bi to bio trk sa loptom u nogama :d Kako bi ga bilo ko sustigao :-devil-:
Zanimljivo kako bilo koji tred o "FIFI" ima najviše postova sa "PES"-om u sebi ,)

FIFA treba da se iskoreni iz žargona igra koja simlira fudbal,jer ako neko poštuje bar malo prvu sporednu stvar na svetu onda treba da igra PES a ne da se zamlaćuje sa fifom... moje mišljenje...;) ako neko ne deli isto neka obrazloži zašto je fifa bolja...mada nema puno takvih...čak mislim da ih nema uopšte.:wave: No ljutiš;)
 
FIFA treba da se iskoreni iz žargona igra koja simlira fudbal,jer ako neko poštuje bar malo prvu sporednu stvar na svetu onda treba da igra PES a ne da se zamlaćuje sa fifom... moje mišljenje...;) ako neko ne deli isto neka obrazloži zašto je fifa bolja...mada nema puno takvih...čak mislim da ih nema uopšte.:wave: No ljutiš;)

Ne znam čemu ovo "No ljutiš" na kraju?!?!?!?!?
Uopšte se ne osećam prozvanim jer nigde nisam napisao da je FIFA bolja, jednostavno oni koji smatraju da je PES jedina vredna simulacija fudbala ne moraju ni da čitaju tredove o "FIFI"...
NHF :p

Jedina realna simulacija (malog) fudbala je ona koja se igra nedeljom na Adi, mada su i tu neki igrači koji vode loptu nerealno brži od onih bez lopte:p
 
I da se usaglasimo sa poredjenjem FIFA=Fudbal na ADI i tu se stavlja tačka,oba su nerealna...
-To da igrači sa loptom pretrčavaju ove bez lopte=veoma nerealno;)
-M!st!X ne može da postigne gol=veoma nerealno:d
-Milan82bh dobije nekoga na fudbalu=totalno nerealno
.....i šta sve još...
 
Ajajajaj...ti si se bash navrzo na mene. :D
A da te pitam...Koliko dugo nisi dugo vuko neku povredu? :D
Mistik bas i ne moze da ti parira, da budem iskren ne mogu ni ja(u fudbalu-na adi :D) ali neda znam da nekome "sredim" lekarsko opravdanje...pa to nije normalno. :D :D
 
Ajajajaj...ti si se bash navrzo na mene. :D
A da te pitam...Koliko dugo nisi dugo vuko neku povredu? :D
Mistik bas i ne moze da ti parira, da budem iskren ne mogu ni ja(u fudbalu-na adi :D) ali neda znam da nekome "sredim" lekarsko opravdanje...pa to nije normalno. :D :D

Eh sad navrzo... samo sam našao dodirnih tačaka izmedju tvojih izjava da si nepobediv u PES-u,da se još nije pojavio niko ravan tebi, sa temom fudbal na adi,malo se pošalio na taj subject i to je to...
a ovo ....ali neda znam da nekome "sredim" lekarsko opravdanje...pa to nije normalno. :D ....veruj mi zna svako:d
Opušteno bre:wave: ,niko nikog ne mrzi niti tako nešto sl. to je bitno!!!
 
Eh sad navrzo... samo sam našao dodirnih tačaka izmedju tvojih izjava da si nepobediv u PES-u,da se još nije pojavio niko ravan tebi, sa temom fudbal na adi,malo se pošalio na taj subject i to je to...
a ovo ....ali neda znam da nekome "sredim" lekarsko opravdanje...pa to nije normalno. :D ....veruj mi zna svako:d
Opušteno bre:wave: ,niko nikog ne mrzi niti tako nešto sl. to je bitno!!!

Ma znam ja da je zaje*ancija, da sam sve shvatio ozbiljno ne bih ti ovo ni rekao. :-devil-:
 
Sta je konkretno glupo u tome sto sam napisao, da je bolja od prethodne ili da je losija od pes?
 
pa........... oba????? :D
 
Ja sam upravo danas dobio igricu i malo je probao i mogu reci da je odlicna i ako sam fan PES ipak mi se nekako vise svidja FIFA.Sve je odlicno uradjeno,nemam nikakvih zamerki :D
 
i da li neko hoce da igra preko neta FIFU 07
 
koja konekcija treba za igranje preko neta ?
 
Pa ne znam koja ali sigurno minimum 256kbs
 
Ja sam upravo danas dobio igricu i malo je probao i mogu reci da je odlicna i ako sam fan PES ipak mi se nekako vise svidja FIFA.Sve je odlicno uradjeno,nemam nikakvih zamerki :D

Au kakav si ti to PES fan kad ti se sad FIFA posle jedne odigrane utakmice više svidja:wall: ,zašto bre čoveče??? Šta te je toliko privuklo,reci ako nije državna tajna:d
 
Pa ne znam ali nekako mi je bolje odradjena ima vise sansi,nije kao u PES da u celoj utakmici imaju 3 dobre sanse.Mozda mala zamerka na FIFU izgled fudbalera izgledaju kao mali coveculjci,ali dobro je.Onda me odusevio meni kad udjes u FIFU mnogo dobro odradjen.Onda imena svih klubova su normalna,a na PES su krenuli da ispravljaju,kad izadje i PES onda cu da kazem koji je bolji.Ali osecam da ce PES 6 ostati isti kao i 5.
 
Pa ne znam ali nekako mi je bolje odradjena ima vise sansi,nije kao u PES da u celoj utakmici imaju 3 dobre sanse.Mozda mala zamerka na FIFU izgled fudbalera izgledaju kao mali coveculjci,ali dobro je.Onda me odusevio meni kad udjes u FIFU mnogo dobro odradjen.Onda imena svih klubova su normalna,a na PES su krenuli da ispravljaju,kad izadje i PES onda cu da kazem koji je bolji.Ali osecam da ce PES 6 ostati isti kao i 5.

U prevodu šminka i licenca,EA Sports kupuje licencu za dosta klubova(više od Konamija) ali to je isto nadoknadjeno i u PES6-ci +FIFA je našminkana da bi odvratila ljude koji je igraju od samog game play-a koji je suvi krš!
Tebi se više svidja meni koji je u klasičnom izdanju EA tima...priznajem i ja lepo...ali PES je PES,ako hoćeš da igraš FUDBAL onda se zna šta se igra. Relnost,igrivost i FIFA nisu baš slični pojmovi,stoga je FIFA daaaaaleko iza PES-a. Videćemo komparacije kad izadje 6ti nastavak PES serijala,do tada smo samo na nagadjanjima.:wave:
 
Ne morate ubedjivati coveka, videce sve "cari" fifinog gejmpleja posle 10ak-20 utakmica. Kad izdje pes6 odigras jednu po jednu tekmu u svakoj igri pa vidis kako stoje stvari.
 
Pa ne vole svi realnost . Neki vole i da se zabave uz arkadicu :d .
 
fifa 07 = zabava = moja greshka
 
Ne vidim cemu rasprava? Nekome je bolja FIFA nekome PS. Mislim da je PS ostao prebrz i sa svim manama koje je imao ranije, dok je FIFA nesto bolja ipak nego prethodne. Realnija je sto se brzine izvodjenja tice od PS mnogo- bar meni. Kada PS konacno bude usporio malo bice vrh nad vrhovima.
 
Nazad
Vrh Dno