Šta je novo?

Ferrari Project

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Opa...nova voznja u najavi.

Since signing the license back in late 2006, 10Tacle's UK studio Blimey Games!, known for racing titles such as GTR, GTR2, and freely downloadable BMW M3 Challenge, has been quite mysterious about its next-gen racing title codenamed Ferrari Project.
29t07d.jpg

315jqs3.jpg

20rjjwo.jpg

2v7xvnr.jpg

I to voznja koja ima najlepsu grafiku? :)

"It is a tremendous opportunity to be able to develop a game under the Ferrari licence, the world's finest car manufacturer. I�m sure that our project will bring home the rich racing heritage and pedigree that has earned them a place in history and our dreams." says Ian Bell, CEO of Blimey! Games. "We will strive hard to create a product that honours the Ferrari brand and image of style, sophistication and raw speed."

"The Blimey! Games developers are one of the most talented team in this segment worldwide and of course we would like to support such a big brand with the best possible product quality. The attention to detail and thorough understanding of motorsport as evidenced by their previous work shows that we have definitely chosen the best team to distill the spirit of Ferrari into a racing experience which will be both deep and exhilarating." says Frank Holz, Marketing and Sales Director 10Tacle Studios.

Izvor:
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=53132
 
Poslednja izmena:
Pa ovo izgleda opasno dobro:p
A kontam da moraju da odrade extra, pa ipak je to Ferari u naslovu!
 
ova poslednja slika je malo mracna :p
nadam se da je u pitanju simulacija posto nemam (citaj nedam) pare za iRacing koji se vuce na engine-u iz devedesetih...
 
A kakve veze ferari ima sa sportom :D
 
Šta je ovde tako lepo da mi je znati? Gran Turismo Prolog izgleda klasu bolje.
 
Hehe konzolaši baš ste simpa :D
 
...all-new title focusing exclusively on Ferrari's finest automobiles throughout history.

ferrari_001.jpg
 
Poslednja izmena:
evo i za vas konzolase: Kart Attack (Working Title) -Xbox Live Arcade, the Playstation Network and Games for Windows - Live.

kart_008.jpg

kart_004.jpg
 
Super grafika, ali steta sto ne volim ferrari-e :p
Eh, da tako izgleda ford racing...
 
da je vec vidjeno i nije... test drive je arkada, a kad cujem tu rec najezim se, isto tako i grid nisam video, mada sam sasvim siguran da ovo izgleda bolje... za zahtevnost neznam, moze se videti na kolima da ima 2x vise poligona nego test drive... samo da taj motion blur odrade i da progledam vec jednom :D
 
Rekao bih da fino izlgeda, u svakom slucaju, vredi probati, cim izadje? Zna li neko kad je 'termin' ? :)
 
da je vec vidjeno i nije... test drive je arkada, a kad cujem tu rec najezim se, isto tako i grid nisam video, mada sam sasvim siguran da ovo izgleda bolje... za zahtevnost neznam, moze se videti na kolima da ima 2x vise poligona nego test drive... samo da taj motion blur odrade i da progledam vec jednom :D

Ja sam mislio na grafiku... fizika je druga prica... cim igru pravi 10Tacle's UK studio Blimey Games nema sta da se prica... odlicne simulacije su napravili... neznam samo koliko sam krugova napravio na gtr2-ci... :)
 
Ja sam mislio na grafiku... fizika je druga prica... cim igru pravi 10Tacle's UK studio Blimey Games nema sta da se prica... odlicne simulacije su napravili... neznam samo koliko sam krugova napravio na gtr2-ci... :)

a ja sam mislio na kolace... bas sam nesto gladan... lepo kazem da ovo izgleda bolje i da ima 2x vise poligona... a i nema smisla porediti takve igre...
 
Na ovom naslovu rade skoro 5 godina. Samo da naslov ne prodje kao Duke Nukem For Never.
 
Grafika je već svuda toliko dobra da više nije najbitnija (jbte, zar sam ovo rekao:)). Po mom mišljenju i GRID i GT5p i ovaj Ferrari izgledaju dovoljno dobro da se uživiš u igru, ako su fizika i zvuk dobri. Ne mora obavezno da bude simulacija, ali ako je arkada, to ne znači da fizika ne treba da postoji... Pored GRID-a i DiRT-a, ne znam da li ću da stignem ovo da igram, pogotovo sad kad mi je i PS3 uglavnom na gajbi, i kad dohvatim GT5p...
 
Verovatno ce biti dobra igra kada bude izasla.Ali ja jedva cekam novu sezonu F1 kada ce konacno biti i na pc-u.
 
Sta ce bitit na PC-u?

CodeBasterDs su kupili licencu za pc, sto znaci Grid: Formula 1 ...mnogo blura i blum-a (blam , kako ja to kazem :p ) a malo fizike i realisticnosti.

F1 za pc bi trebalo da se pojavi sledece sezone , koliko sam cuo.
 
Ma samo vise neka izadje neki F1 za PC, zadnja formula koja je izasla je GP4 ili ona iz EA.

Spominje li se neki termin oko izlaska Ferrari Project-a? Bar okvirno...
 
Bas se nadam da nece biti simulacija kao prethodne koje su uradili jer mi se to uopste ne svidja. Vise volim da se opustim pola sata uz voznju, nego da se preznojavam jer ne smem da napravim jednu gresku za volanom i treba mi mesec dana da naucim da vozim, posto nemam volan. Jedino da ga iscupam iz kola. Imam auto, ako mi je do realne voznje, sednem u auto i provozam se po gradu.
 
Nabukodonosor znači imaš neki od Ferrarija. Svaka čast! Tako se makar da shvatiti po tome da ne želiš realnu vožnju Ferrarija jer možeš Ferrari (?) da voziš svaki dan uživo. :) A i ne znam koji je gušt voziti po gradu - pa tamo je ograničenje 60.

Samo to što moraš da učiš mesec dana da voziš i što te jedna greška košta trke nije uopšte simulacija, nego neki pokušaj pravljenja igre od strane ljudi koji nemaju vozačku, za ljude koji nemaju vozačku, a žele da se prave veliki trkači.

Pravi automobil se nauči da se vozi za jedan dan i u pravom automobilu uvek ima vremena da se greške isprave. Simulacija, između ostalog, treba da prenese realno stanje, a ne da se preteruje.

Ja se iskreno nadam da će ovo biti prava simulacija. Jer ako bi "pola sata da se opustim" onda ću da pustim wipeout ili burnout - mnogo bolje rade posao nego kvazi vožnje poput Dirta ili Grida.
 
Poslednja izmena:
Nabukodonosor znači imaš neki od Ferrarija. Svaka čast! Tako se makar da shvatiti po tome da ne želiš realnu vožnju Ferrarija jer možeš Ferrari (?) da voziš svaki dan uživo. A i ne znam koji je gušt voziti po gradu - pa tamo je ograničenje 60.
OK, a ti imas nekog Enza pa ces da nam ovde kazes kada izadje igra da li su realno uradili voznju ili ne?!
 
pih i nije lose ali nije EXTRA LUDILO!test drive - grid - i kralj grand turismo(steta sto nema za pc )
 
Covjek je mislio na WRC...

btw sto se igre tiche eto egzotike i na PC-u :) Nego kad izlazi ovo?
 
^ Jes vala, uopste mi WRC nije pao na pamet...
 
Nazad
Vrh Dno