Šta je novo?

Ferrari Project

Nabukodonosor znači imaš neki od Ferrarija. Svaka čast! Tako se makar da shvatiti po tome da ne želiš realnu vožnju Ferrarija jer možeš Ferrari (?) da voziš svaki dan uživo. :) A i ne znam koji je gušt voziti po gradu - pa tamo je ograničenje 60.

OK, a ti imas nekog Enza pa ces da nam ovde kazes kada izadje igra da li su realno uradili voznju ili ne?!

Xexee, pa Enzo = Ferrari :cigar:

btw. ja jedva cekam da ovo izadje, valjda ce da lici na nesto, krajnje je vreme
 
Poslednja izmena:
Ne razumem?! Ajde da uprostim...hteo sam da kazem imas li ti mozda neki od mnogobrojnih modela Ferrarija (medju kojima je i Enzo) pa da lepo uporedis igru sa svojim realnim iskustvom voznje Ferarija pa da nam kazes jesu li uradili realno igru ili ne? Kad se vec toliko kunes u realnost i fiziku igara.
Ja samo kazem da bih vise voleo da ova igra malo vise vuce na arkadu nego na simulaciju. Meni se Grid licno svidja, jer je zabavan, a to je SVE sto trazim od neke igre. Pre 15 godina su postojale igre koje su bile za 20 klasa losije u grafickom smislu, ali su za istih tih 20 klasa bile zabavnije. Znaci nije sve ni u grafici. A neko je pomenuo i Dirt....ja licno nikada nisam vozio reli tako da ne znam koliko su realno pogodili igru, tako da o igri samo mogu da pricam dok se nalazimo u domenu zabave. Ali verujem da ovde ima dosta vas koji vozite reli vrlo cesto.
 
Hmmm, ja sam samo ukazao na ociglednu gresku, ali nema veze...

btw. nemam Ferrari-ja, ali sam npr. vise puta vozio ortakovu Modenu (360) a jednom i novi 430, i, iskreno, ne mogu da uporedim ni sa jednom igrom (eventualno sa GTR/GTR2 i ima neke manje slicnosti, ali sa npr. TDU-om ama bas nikakve). Zato i cekam da ovo izadje pa da vidimo....

Pozz
 
Poslednja izmena:
Ja samo kazem da bih vise voleo da ova igra malo vise vuce na arkadu nego na simulaciju. Meni se Grid licno svidja, jer je zabavan, a to je SVE sto trazim od neke igre.

Nekima su zabavnije simulacije, od arkada, jer vole izazov. Osim toga ljubitelji arkada imaju more trka za pc, dok su reprezentativci simulacija svedeni samo na ,sada vec prastare, GTR 2, rFactor, Live for speed.... i to je sve.

Tako da je potrebno da ova igra bude simulacija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno