Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Dzaba bacaju meni 280x i 330 i 7950 po 300
kad diff ode u 30.
Udarite na coinwarz-u kalkulaciju.
Jos gore no pre!

Pa diff je otisao gore jer su svi najahali novi miner koji daje 2x vise nego stari. logicno je da diff podivlja. nije sad da se tu pojavilo nesto mnogo novih rudara. cena je manje vise ista
 
Na kraju ce svi da najasu monero, pa ce i njemu da padne cena i sve ukrug. Ja sam stavio order kad sam posao i nadam se da sam zavaljao onaj monero sto sam imao.
 
Nisi valjda???

Ne prodajem ga ispod 1.5$ makar propao.
 
Nisam poblesavio da cuvam monero. Isto tako i ftc. Sve prodajem. I ftc sam istovario dok ne padne. Do sutra ode dole ;)
 
Nisam poblesavio da cuvam monero. Isto tako i ftc. Sve prodajem. I ftc sam istovario dok ne padne. Do sutra ode dole ;)

Ubedljivo najbolja taktika,zamisli da si sav ltc koji si kopao svakog dana prebacivao u btc ,sav onaj vtc ,sa monerom sam krenuo to da radim svaki drugi dan i po mojoj evidenciji prosecna prodaja 330k,gledaj gde je cena sad ,ko zna dali ce opet da dostigne tolko.vtc poceo da kopam na 150k,cuvao sve do sad,sta sam dobio cena 15k ,mozda 0.1 btc preprodajama sa svom kolicinom iskopanom za dva ipo meseca,a gde sam sad?za svaki coin tipa monero pa i ovaj ftc cim su trenutno najisplativiji a smrde na shit bez buducnosti odmah pretvaram ,sav monero preso u drk,ftc par puta dnevno pretvaram u ltc ispod 0.01,a cim drk ode na 0.055 nastavljam sa kupovinom,to je moja taktika ,mozda gresim ali cisto sumnjam ,vreme ce pokazati
 
Ljudi jutros kad ustadoh na svim masina gde imam sgminer novi
vidim onu poruku:requested url could not be found....
Ono kao :sigurno ste pogresili url ili port ili radnika.
Restartovao sve masine i nista,opet isto.
XMR radi bez problema...

Sigurno cete i vi da mi se pozalite sa istom mukom posto mi na COinotronu stoji i dalje maksimalan hash
tako da mislim da je do Coinotrona:smoke:
 
Ljudi jutros kad ustadoh na svim masina gde imam sgminer novi
vidim onu poruku:requested url could not be found....
Ono kao :sigurno ste pogresili url ili port ili radnika.
Restartovao sve masine i nista,opet isto.
XMR radi bez problema...

Sigurno cete i vi da mi se pozalite sa istom mukom posto mi na COinotronu stoji i dalje maksimalan hash
tako da mislim da je do Coinotrona:smoke:

Gledam i ja upravo sad zadnji share u 3.02h a stoji maksimalni hash,izgleda prso,dzaba jaci hashrate kad 5 sati worker mrtav
 
Gledam i ja upravo sad zadnji share u 3.02h a stoji maksimalni hash,izgleda prso,dzaba jaci hashrate kad 5 sati worker mrtav

Pa i diff nije bas za takve za_ebancije.Nije on nesto boli glava isplativiji.
Jbmu mater ako vise znam sta da kopam.
Nije frka kad imas jednu masinu,no kad imas vise a one daleko,e tu vec nije dobro.
Evo sad gledam cimnula onako naglo struja za sekund i pokocila dve masine.
Ja juce jebao,kombinovao napajanja tako da mi se nikad ne ukoci masina kad
struja naglo blicka al dzaba,neko je tu ukljucio zastitu..
A i desi mi se da mi rig od 4gpu na pr ocita 3gpu kad tako struja blicka,
izgleda da napajanje poludi nesto ili ploca...Posle restarta je sve ok...
 
pa sto ne stavljate rezervni pool? onda nema problema

ma ok,ne znaci mi ne znam koliko koji sat sto nece raditi,no sam iso logikom da za 3 godine
nisam vido Coinotron par puta da samo ne radi.Al je nesto ublokirao,par sati mi stoji hash u fullu a ja na XMR:)
 
Jos uvek ne radi ctron, moje masine se uredno prebacile na wemineftc... :)
 
Ja koristim conf fajl a ne bat tako da sam u confu samo dodao jos jedan pool...
Miner sam prebaci na pul koji je dostupan ali ce se isto tako sam prebaciti na ctron cim bude proradeo jer je on prvi na listi..
.BAT ne koristim jer je nepregledan osim u slucajevima gde ne uspem da napravim .conf
 
Poslednja izmena:
Ja koristim conf fajl a ne bat tako da sam u confu samo dodao jos jedan pool...
Miner sam prebaci na pul koji je dostupan ali ce se isto tako sam prebaciti na ctron cim bude proradeo jer je on prvi na listi..
.BAT ne koristim jer je nepregledan osim u slucajevima gde ne uspem da napravim .conf

Bolje da se koristi config fajl jer je pametniji.
Inace ovi Coinotronci su neozbiljni.Vec 9 sati im ne radi server,oni nista
 
Ovo je najvise sto sam uspeo da izvucem sa 280x

3YDD1RZ.jpg

"rawintensity" : "5120"
"worksize" : "64"
"thread-concurrency" : "8192"
"gpu-threads" : "2"
"gpu-engine" : "1130"
"gpu-memclock" : "1500"
 
jel vama kopaju masine na wemineftc meni nece isto kao na coinotronu?
 
Ja koristim conf fajl a ne bat tako da sam u confu samo dodao jos jedan pool...
Miner sam prebaci na pul koji je dostupan ali ce se isto tako sam prebaciti na ctron cim bude proradeo jer je on prvi na listi..
.BAT ne koristim jer je nepregledan osim u slucajevima gde ne uspem da napravim .conf

Moze li se podesiti da recimo jedna karta radi odredjen vremenski period (npr 30min ili 1h) na jednom polu i da sama nakon odredjenog vremena predje na drugi?
Ako neko zna koje se komadne kucaju i ako to uopste moze nek napise.
 
Na dobrom si putu sa rawintensity samo nije ta vrijednost, moze mnogo, mnogo bolje. Takodje, nema potrebe da ides toliko visoko sa freq.

Meni stoje ti klokovi i na x11, x13, x15 vec mesecima tako da ih nebi menjao.

A koja je to magicna brojka za raw? :D

Nemam vremena sad da se igram, ako ne videcu sutra da isprobam nesto.
 
Ranije je radio --failover-only -o ... Ne koristim .bat odavno tako da ne znam da li se nesto menjalo.
 
Nazad
Vrh Dno