Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Ja sam FTC kopao sa 1050/1500 napon 1.053v AB i dobiljao 153k u proseku po kartici - potrosnja riga sa 4x280x je oko 655w
a kada sam stavio na: 925/1500 napon 0.938v AB i dobijam 148k po kartici - potrosnja riga sa 4x280x pala je na oko 510w
pa vec ako je zarada losa bar struja da bude manja :)
 
Poslednja izmena:
Ode ispod 7k na cryptsy-u

A i zabo je coinotron autopayouts sistem... da nisam lenj da prodajem mašine :).
 
Poslednja izmena:
Znaci po tom racunu moje 7850 vrede 10e ?

Ne znam, ja sam platio pre 16 meseci MSI 7970 340eu a sad na oglasima ako dobijem 140 treba da sam sretan pa ti napravi racunicu za svoje karte. Ne kazem ja da tvoje kartice vrede 10 bukvalno ali su izgubile dosta na vrednosi i gubice i dalje jer ce biti sve vise i vise jeftinijih a mnogo boljih kartica. Videces za 2-3 meseca, R9 280x na oglasima za 100e
 
Poslednja izmena:
Ako si kupio kartu prije 16 mjeseci onda se ona do sad otplatila tako da si 140e u plusu :)
Problem imaju ovi sto su kupovali karte kad je bio pik cijene ali oni su krivi za to jer su uzimali karte bez obzira na cijenu a prodavci su naravno vidjeli dobru sansu da se omaste pa su dizali cijene u nebesa. Znam lika koji je prodavao kartu vise od 7 dana a svaki dan je dizao cijenu za 5e pod izgovorom da je skocila cijena u nabavci sto naravno nije bilo tacno jer tad u nabavci nisu imali kartica na stanju vec su kartice dosle dosle par dana poslije po starim cijenama.
 
Bas tako. A trgovce necu da komentarisem. Dizali su cene karti i po 30% u odnosu na cenu pre skoka.
 
Diff više ne ide ispod 10 čini mi se, tačnije varira 10-20. Cena oko 7k... šta sad da kopamo? [emoji51]
 
Ne verujem. Ja sam se vratio na monero. Moneru je cena skocila i diff je skroz ok za kopanje.
 
Po mojoj racunici ovako napamet nikako ne moze da bude najisplativiji jer je diff skocio poprilicno. A i buy order na 0.00007 se istopio danas za 200K novcica, tako da se sprema da padne jos malo. Ja sam svoje prodao danas i presao na monero. Tamo jos uvek koliko toliko dobra cena i pristojan diff, sigurno se vise isplati nego ftc. Pasce ftc-u diff sigurno jer se sigurno ljudi premestaju ali pasce mi i cena za koji dan tako da... Pamet u glavu.
 
dnevno kopam FTCa 700-800 sto je oko 0.052~0.056

a XMRa po kalukulatoru bi bilo oko 22 bez onih silnih provizija. tj bilo bi oko 20 sto je 0.037 ~ 0.04 u najboljem slucajnu
 
Gledam vtc sve vreme ovih dana isplativiji od ftc bio sigurno,jer je isplativost varirala non stop,na vtc dif konstantan oko 60
 
Meni je taj VTC ostao u sećanju kao noćna mora za podešavanje kopanja. Sve ostalo je bilo lagano.
Nego, da napravimo temu Šta se trenutno kopa? ili sl.
Ovako stalno idemo u off i gušimo teme posvećene ftc, drk ili monero.
 
Kod mene je racunica drugacija. A usput, monero je upravo skocio jos gore tako da razmislite dobro. Ja sam Feather napustio za sada ;)
 
druze moj, monero je jedno sr_nje za kopanje, jer kalkulator kaze jedno, pool drugo, a ti dobijes nesto trece koje je oko 20% manje, pa ako se i to uzme u obzir onda je situacija jos gora po monero
 
Ja uopste ne gledam kalkulator vec ono sto dobijam na pool-u. Videcemo sutra dali sam bio upravu ali mislim da jesam. Diff na ftc-u je previsok, pogledajte i sami koliko dobijate, meni je skroz utanjilo.
 
jos kopam ftc ali sve manje na dnenom nivou dobijam, monero daje za nijansu vise ali nista znacajno a do juce je najisplativije bilo kopati direktno drk medjutim diff je otisao preko 4000 nema nista ni od toga, generalno sve je lose...
 
To jeste. Koliko god da ja volim DRK shvatio sam da od kopanja njega nema nista jer ga odmah najasu.
 
Ne jos prvo da se ja malo obogatim :)
Inace sve je na regularnim klokovima dakle 1000/1500, nista nije overclokovano mada bi moglo na 400Kh/s to cu danas da probam.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno