Šta je novo?

Fate. Najbolja kopija Diabla 2.

nije ostecena, nego je tebi loshe skinuto. reci bratu da koristi neki Download manager za skidanje.
 
Da, bio je problem u oštećenju pri downloadu. Sad mi radi, dosta lijepo izgleda. Liči na Diablo 1 jer se bori samo u pećini, i svaki sledeći nivo je podrum prethodnog, ali se protivnici zadržavaju (kao u Diablo 2), kad siđem u drugi nivo i vratim se u prvi one karakondžule su opet tu. Koliko ima nivoa te pećine, koliko "podruma"? Inače se vidi da su pokupili iz Diabla 1 i 2 ono što su mislili da je najbolje, i onda ubacili psa/mačku.
 
Zna li neko koliko ona pećina ima novoa, tj. koliko "podruma"? Dokle ste najviše došli? Koliko sati se iz igre može izvući?
 
ali ljoodi..nemoze se diablo 2 zameniti nikada jedan je original...hehe..bar ja tako mislim...ko se slaze??
 
Pa niko nije ni pominjao da se Diablo moze zameniti ,sto ja takodje mislim, sa Fate vec da postoje slicnosti izmedju igara.A dobro dodje jedna ovakava razonoda u nedostatku dobrih igara ovog tipa.
 
Vader je napisao(la):
Zna li neko koliko ona pećina ima novoa, tj. koliko "podruma"? Dokle ste najviše došli? Koliko sati se iz igre može izvući?

Pa ti kao heroj već možeš da se penzionišeš kad kokneš monstruma na levelu gde ti kaže čarobnjak u tvom gradu!

(znači oko 50tak...) A možeš posle da nastaviš da igraš... pa čak i da imenuješ naslednika kome ćeš da daš neki tvoj dobar predmet... :wave:
 
Nema spora da je Diablo neprevaziđen. Meni je Diablo 1 ostao u boljem sjećanju od nastavka.

A što se tiče sličnosti između D1&2 i FATE, ona je ogromna, masovno su kopirali elemente iz Diabla, neke iz keca a neke iz dvice. Jedino su dodali tog psa ili macu.

Zar niko ne zna koliko ima nivoa u igri?
 
Ripper je napisao(la):
Pa ti kao heroj već možeš da se penzionišeš kad kokneš monstruma na levelu gde ti kaže čarobnjak u tvom gradu!
Rekao mi je četrdeset i neki. Zar ima toliko? Ja sam došao do sedmog, a level sam 9. Mada se sve svodi na isto: lupaj, mlati, popij napitak, izađi napolje da prodaš iteme i kupiš ponešto.
 
Igra je samo tako dobra za ubijanje slobodnog vremena.

Mada imam jedan problem. Pri kraju instalacije same igre kada treba da instalira neke web driver-e instalacija puca. Skino sam i samostalno web drivere naravno opet neće da ih instalira piše pogasi sve aktivne prozore pa probaj opet.... Ali meni ništa od programa nije startovano i posle silnih restarta opet. Jel imao neko sličan problem i kako ga rešiti.

Igra je inače kompletno extraktovana u program files dir. i izbacio sam prečicu na desktop i pikam je samo tako. Ali bih najradije da odradim instalaciju kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno