Šta je novo?

farcry problemcic ?

rayman

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2004
Poruke
25
Poena
604
Kad startujem editor (sandbox) kaze da mi fali neki MFC71.dll.
Gde da nadjem taj fajl?
 
Na trećem disku imaš DLL folder i u njemu dva DLL file koje iskopiraš u "C", program files... far c.. i sve to u Bin 32 paste... će radi!
 
rotkod je napisao(la):
Na trećem disku imaš DLL folder i u njemu dva DLL file koje iskopiraš u "C", program files... far c.. i sve to u Bin 32 paste... će radi!
Ma ta dva fajla sa 3ceg cd-a su potrebna za startovanje igre a za editor treba neki treci dll koji nemam ?
 
Ja imam drugi problem.

Sve ide kako treba, a onda igra krene da koči do besvesti. Znači krenem humvee–jem uzbrdo i zakoči se, posle 5sec se odkoči na 2ms i opet zakoči.

U pitanju je R9000 i Athlon2600+

Da li se ovo još nekom dešava ?
 
Ne znam... kažu da igra na 3 cd-a nije nešto OK.Meni radi super napolju sve na high 1024X768, ali kad uđem recimo na početku u brod nenormalno secka i ne može da se igra...
Čini mi se da su efekti zahtevniji napolju gde je more nego unutar broda, možda grešim. :bottle:
 
rotkod je napisao(la):
Ne znam... kažu da igra na 3 cd-a nije nešto OK.Meni radi super napolju sve na high 1024X768, ali kad uđem recimo na početku u brod nenormalno secka i ne može da se igra...
Čini mi se da su efekti zahtevniji napolju gde je more nego unutar broda, možda grešim. :bottle:
Ima verzija i na DVD-u, sutra cu je nabaviti, kazu da nema "tripova" kao ova!
 
Eto, a meni rekli da ima na 6 cd kad ono samo 3 cd ili 1 dvd. :bottle:
 
Ma ja naisao na buvljaku na ver od 3 cd-a i radi ok, a hteo sam da se "otvorim za DVD" :banana:
Znaci stigao sam do onih nevidljivih baja (koji mi inace prave male problemchiche) i do sada je sve bilo ok na XP 1600 i Ti4200 sa 256MB, midijum setovanja, osim malo duzeg ucitavanja... :party:
 
Jel neko imao trip da nema save-ova.Imam dvd verziju i stavio sam patch 1.1
Odigram malo izdjem vratim se u igru i nema sejva???
 
Nazad
Vrh Dno