Šta je novo?

Far Cry Problem

GIGAFAN

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2004
Poruke
474
Poena
319
Da li neko zna kako i sta treba da uradim da bih presao nivo na kojem treba da koknem tipa u helikopteru sa broda koji tone(koji sam prethodno ja ostetio bombom kao sto je trebalo).Svasta sam pokusao,ali stvarno gubim zivce :mad: Pomagajte ako boga znate. :bottle:
 
Ja sam spustio Jeep na obalu ... brzo doplivao s broda, sjeo unutra i sprašio helikoper strojnicom na njemu.
 
Treba samo da pogodis helikopter 8x i u tome je stos
 
Pobegnes u kabinu od broda i odatle ga gadjas, treba mu dosta, jedno 8-10 pogodaka raketom.
 
ubi ga search-om :d
 
Poslednja izmena:
Ma ja ga skidam sa pramca iz tri pokusaja. Krijem se iza neceg (bem li ga sta je al` cetvrtasto je). Malo strpljenja.
 
Mislis samo 3 puta ga pogodis raketom?
 
Popnes se odmah poslije eksplozijese nazad na komandni most, u kabinu broda i odatlen ga lako skines, skrivajuci se iza vrata u kabini i pucajuci kroz vrata/prozor.
 
Ja sam prelazio taktikom tipa, preplivam do obale (maximalno brzo) i na obali koristim palme kao stit.

@Ace Rimmer: Kako si uspeo da ti dzip ne nestane???
 
i ja sam hteo da postavim ovo pitanje svojevremeno, ali search je chudo...
elem, koliko puta treba da se pogodi helihopter zavisi od nivoa tezine na kome se igra...smatram da je najbolja taktika stojati u kabini i rokati helihopter, jer kabina pruza najbolji zaklon....
 
face je napisao(la):
Mislis samo 3 puta ga pogodis raketom?
Ne. Mislio sam iz trece reinkarnacije. :) Nemam sad savice da probam koliko pogodaka je potrebno, ali verujem coveku da je 8x.
 
Poslednja izmena:
A ok posto ja skapirao da ti trebalo samo 3 pogodka, pa se zacudih.
 
Uspeo sam jedva,tako sto sam stigao do obale i zaklanjao se iza palme,mislim da sam pogodio helikopter 11-12 puta dok nije pao. :zgran:
HVALA SVIMA! :wave:
 
Trebas da ga izrokas sa rocket launcher-om iz kabine broda i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno