Šta je novo?

Far Cry 6

Ovaj FarCry je postao klasično mlaćenje mrtvog konja.
 
Ubishit style. Isto rade i sa Assasin's Creed-om.
 
i Ghost Reconom....mada im se mora priznat da znaju napravit prekrasan open world svet
 
Jel ovo gura Dunia raspala ?
 
Meni nije jasno po kojoj logici za "rtx-on" u 1440p 60fps ultra settings je potrebna 6900xt dok za 4k 30fps može i 6800 non-xt
 
Smaraju vise s ovim skleptanim oruzijem iz fallouta, metroa...

Ja ne znam da li oni shvataju koliko je autentičnost oružja bitno za doživljaj jedne FPS igre i koliko ubija iskustvo igranja kada imaš no name pušku sa refleksnim nišanom od konzerve sardine i lasera.
Posle ovih trejlera gledao sam klipove odglavljivanja oružja iz Far Cry 2 i shvatio koliko su degradirali serijal ovim "kreativnim momentima".

Jedino što su uboli je Đankarlo Esposito kao vrbovani bad guy.

Od trojke recikliraju ideje, postavke, taj "divljina" momenat i prave kvazi ekstrečničnost od istog recepta nanovo.
 
Realno, red-dot nišani su pristupačni, pa nek su i niskog kvaliteta, opet bolje od konzerve :p
I ne samo to, nego i optika je jeftina. Ako već možeš da krijumčariš oružje, krijumčari i nišane.
Tagovanje neprijatelja jeste zgodno ali nije potkrepljeno nikakvom lgikom.
Ok za crysis gde ovaj baja ima nano odelo i naravno nekiintegrisan računar koji će donekle da prati ciljeve, mada je i to nategnuto ali hajde, ipak je sf.
U prvom delu FC je bio neki sajber dvogled pa i nekako.
Odakle ovom klošaru sa konzervom tagovanje? :D Važi i za prethodnih nekoliko delova.
 
To tagovanje i slično možete da izgasite ako vam smeta.

Options --> Interface --> Icons --> Enemy Tag Icons: On to Off.
 
Hehehe, ono neki baja ima višecevni lanser raketa na leđima :ROFLMAO:
To bih voleo da vidim uživo, sa bezbedne daljine :ROFLMAO:
Mnogo još nekih istripovanih oružja.
Znam da se tagovanje može isključiti, ali realno nije ni trebalo da bude default opcija, ili još bolje, nije trebalo da postoji :D
 
Poslednja izmena:
Taj višecevni, leđno portabilni i operativni raketni lanser je valjda zvezda među oružjem s otpada u FC6. 😂



Konačno sam se setio na koji naslov me FC6 podseća okruženjem i postavkom, vajbom.. Na Mercenaries 2 World in Flames.
 
Ovo ni onim ludim arapima teroristima nije padalo na pamet 😁
Mogli su od onog kučeta invalida da naprave kiborga sa đubrišta i da mu montiraju ovaj lanser, baš bi dalo sablasan vajb 😁😁😁
Šalu na stranu, ovo mi deluje kao sprdnja.
Bilo je i pre oružja koja su na granici, kao onaj harpun, koji nikad nisam ni uzeo.
Ali ovo je otišlo u klošarski SF.
 
Aj se kladimo da će ovaj Katjuš da vidimo i u drugim igrama :p
 
Ja mislim da se Ubisoft svojski trudi da vidi koliko (recikliranog) sr*nja mogu da serviraju gejmerima dok se isti ne odluce da je bilo dosta...
Kad se samo setim da su od sprdnje i prozivke na racun FC i AC fransize napravili FC Primal, jer su ih zezali da treba u kameno doba da odrade reboot...
 
Ono, da li ste ikada mislili da će videti prigušivač na M14 a da će taj prigušivač biti od flaše tečnosti za hladnjak. 😂

A modovanje vozila je kao Mad Max ahahah...



Meni je sve ovo prekomično, da ne kažem odbojno, ali iskren da budem ne smem da tvrdim da neće biti zabavno.
 
Kakva sprdnja od igre.
 
Ovaj Macarena likvidator mi je omiljeni 😂😂😂



Makar ima solidan broj normalnog oružja, verovatno ima još...

 
Krenuo da nadoknadim gradivo sa FC5.
Nije loše napucavanje sa normalnim oružjima.
Ali postoje i ona marsovska oružja, koji vrag...
Ono jeste zabavno ali kvari igru.
Znači počeli su još tad da se zezaju, a sad su uzeli maha sa FC6.
Franšiza skrenula sa puta.
Bar se nadam da će biti moguće zaje*ati i pokret otpora i predsednika 😁
Što da porokam pola kube a da ne vladam 😈😈😈😅😁🤣
 
Oni su Rainbow Six Siege uspeli da zeznu sa neozbiljnom opremom, sta ocekivati u ostalim njihovim igrama.
A i ova danasnja deca, jel moguce da se toliko loze na sharene i psihodelicne stvari.
Mi kad smo bili klinci glavna pohvala za igru bila je "kako je realno uradjeno!"
 
Ako ništa drugo, u FC6 makar ne kriju da se "sprdaju", zapravo se hvale tim pristupom.

Pahahahah



Opet kažem, ja ostavljam mogućnost da će mi se igra svideti u tom maniru totalne nonšalancije, mnogo više nego prethodni delovi koji sam doživljavao prosto neozbiljno.
 
Počujte šta kažem, ako ovaj FC prođe dobro u narednom glavni antagonista ima da bude Rajan Rejnolds. 😂

 
Ako ovaj fc prodje odlicno, ugasili smo ga.
Ima svaka nova igra da bude ovakav sarenis za decurliju, jer su oni sa maminim credit card glavni prihod danasnje gejming industrije...
HL2, here I come... again...
 
Sudeći po gomili pozitivnih komentara ispod onih klipova sa ludačkim oružjem, mislim da smo ugasili...ili ćemo i mi poludeti 😢😓
Sve je postalo šareno, skin za ovo, za ono.
Jedino ih maksimalno bojkotovati kad prave ovakve stvari.
Pare od mene neće dobiti 😋😁
 
Kako da ne zarade dobro kad ništa normalno od Single Player FPS nema ni u najavi. Ljudi su željni pucnja a mi smo postali matori :)
 
Poslednja izmena:
Ako im je dobro prosao FC5 New Dawn DLC/ekspanzija verovatno su se odlucili za takav pristup opet, uz naravno aktuelne trendove...
Kad se samo setim sta su uradili sa poslednjim Wolfensteinom, mozemo samo da se nadamo da i sledeci Doom ne bude takav...

Btw da li maker FC5 vanila vredi nesto?
Prica deluje da je nesto ozbiljnija ali mi je redneck setting malo odbojan...
 
Doom eternal već ima desetine skinova, ikonica i drugih gluposti.
Ja to ništa ne koristim, ne vidim svrhu, možda to vole ljudi u multiju...
FC 5 za sad deluje onako, ok, mada sam na preskoke igrao sa šurakom.
Moram krenuti ponovo.
Dobra je pucnjava, ima ponešto novo a da nije glupo. Avioni, helikopteri i traktori 😁
Otkud znam, priča je nategnuta, ali videćemo.
Okruženje onako, solidno, deluje mi da je optimizacija solidno urađena, čini mi se da radi bolje nego FC4, možda tripujem.
 
Nazad
Vrh Dno