Šta je novo?

Far Cry 4

Nesto se malo razumem u gaming , i mislim da bi trebalo da instaliras DX .
 
Jesam :) Nije pomoglo
 
Verovatno misli na ovo :)
 
Poslednja izmena:
Kakva tajna scena? :D


edit: Ovo što reče AMD Gamer.


Imaš dodatne scene, bez obzira koga izabrao kao krajnjeg saveznika. I Amita i Sabal "polude" i počnu se ponašati kao egzekutori, sprovodeći pravdu za koju misle da je ispravna.

Baci pogled na ova 2 klipa. Na prvom lik posle skriptovane scene čak i pronalazi Amitu i pali je bacačem plamena. :p


 
Meni se ta scena vrti svaki put kada odem tamo (sa Amitom) :d A sto je najjace kada se zavrsi ta skriptovana scena riba pocinje da se ponasa kao da se nista nije desilo i kao da je neka prosecna riba a ne Amita i kuka, moli kad se uperi oruzje u nju :d

Inace sve to sa njih dvoje me malo podseca na kraj FC2
 
Hvala na odgovoru, extra je igra, bez obzira sto ima neke dosadne misije :d (open world games rules) :Klanjanje:Klanjanje
 
Da to je ta scena, slucajno sam nabasao na nju kada sam krenuo da cistim mapu. Posle sam gadjao Amitu harpunom, zapalio je i bacio tigru. :d
 
Juce sam poceo igru i odma odustao zbog uzasnog stutteringa kad mrdam misa levo desno. Kasnije sam probao neki fix sa iskljucenjem akceleracije ali je konacno nestalo kad sam ukljucio vsinc.
Imam samo AK za sad, nisam jos nasao vukove da pravim weapon holster i mnogo je zahebano sa njim ubiti nosoroga:eek:
Prvo ga nabodem dzipom pun gas a onda ako nema kamena da se popnem punim ga u glavu dok me juri oko drveta:D
 
Poslednja izmena:
Samo cu reci UBISOFT.Nikad im ne bi platio igru,ma koliko dobra bila.Mada u poslednje vreme,malo je ovih dobrih.
 
Oni stvarno nisu normalni.

Tek što su malo povratili kupce posle debakla sa DRM-om, pa onda katastrofalni lanuch poslednjih par igara, i sad ovo. Jel ti ljudi tamo razumeju da od igrača žive?
 
Na zalost, razumeju da zive od konzola, tako da ih verovatno boli tuki kako se ophode prema PC igracima.
 
Kupio sam igru za 30e kada je tek izasla, evo sada usao i ne moze se igrati, ono dugme "play" zaladjeno, vjerovatno je u procesu brisanja, nisam je nazalost jos presao jer bio sam zauzet, ukoliko maknu skidam narodnu verziju..
 
Na zalost, razumeju da zive od konzola...

Ah, da. Toliki filter imam što se njih tiče da ih nekad u razmatranje zaboravim da ubacim. Što se mene tiče neka im je sa srećom. Ionako se ne secam poslednje dobre igre za PC da je od njih došla.

Kupio sam im Anno 2070 a i to se nisam naigrao jer je UI previše sitan a nema mogućnosti da se poveća.
 
Ma nek se hebu,zao mi ljudi koji su platili,znaci..UB-iju ne placate nikad
I kad sanjas plusni si samarcinu da se ne zahebes.
 
Lepo da se ljudi organiziju i da pokrenu tuzbu protiv UBISOFT-a. Ako u onom agreement postoji stavka da oni mogu posle par godina da skinu igru onda nista od te tuzbe, ali ako ne stoji ceka ih debela tuzba.
 
Naravno da stoji i da su se isto kao i Steam ugradili da mogu bez objasnjenja da ti povuku licencu za igru... Mi nismo u vlasnistvu igre vec samo iznajmljujemo licence (na neodredjeno)....
 
Lepo da se ljudi organiziju i da pokrenu tuzbu protiv UBISOFT-a. Ako u onom agreement postoji stavka da oni mogu posle par godina da skinu igru onda nista od te tuzbe, ali ako ne stoji ceka ih debela tuzba.

Možda ta stavka ne postoji, ali sigurno postoji stavka koja govori o tome da se igra moraju kupovati kod "autorizovanih" prodavca, da se ne smeju preprodavati igre iz jeftinijih regiona i slično.

To je rizik koji je svako prihvatao na sebe kupovinom ključeva kod preprodavaca i važi za sve platforme.
 
Ja mislim da opet bi trebao pravni tim da razmotri to. Tumacenje zakona je posebna stvar i zato u Americi mnogi dobijaju *****ne sporove ( tipa da je pica povrce ). Opet ovo je jos jedan razlog zbog kojeg treba bojkovati Ubisoft.
 
Tehnicki da i ne... Svaka razumna osoba zna da se upusta u rizik kupovinom sa G2playa i Kinguina tj posebno od preprodavaca na doticnim sajtovima... Direktno od njih kada se uzima-kupuje daju refund ili novi kljuc ukoliko se tako nesto desi... Ako ti nalog ne popije ban

Ljudi koji su parazarili na GMG, Gamersgateu i ostalim legit prodavcima/partnerima nemaju taj problem sada-niti vidim da se zale, sto znaci da nije masovno obaranje kljuceva kupljenih svuda osim na Steam-u/Uplay-u... I svesno kupujemo sa rizikom od sajtova poput G2p/Kinguin, donekle i razumem sa strane Ubisofta ali opet ne menja cinjenicu da su teska gov... koja bi da izmuzu i poslednji cent... Mada generalno mislim da je krivica vise na kupcima nego na Ubiju...

I apsolutno nemas razloga da se zalis kod Ubija vec kod onoga od koga/gde si i nabavio/kupio kljuc- koji vrlo verovatno nije bio legalan.

Jer ovde siguran sam nije rec o skidanju legit kljuceva vec vrlo verovatno onih iz "grey" oblasti kupljenih od sumnjivih prodavaca pod jos "sumnjivijim"- primamljivim cenama...

Inace jos jedan koristan info- kada se na Steam forumu ukuca Nuuvem obicno bude cenzurisan, jer i on jos uvek ne vazi za legit store od strane Steama...

Hbg, kada se uzme u obzir mozda i region lock Steama i drugih servisa i nije tako losa stvar, posebno ako bi nasem podrucju mogli da ponude zasebne povoljne cene koje bi odgovarale nasem standardu...
 
Poslednja izmena:
^ Offtopicujemo opasno, al moram reci da kljucevi nisu bili legalni jedino u smislu da su preprodati, sto se krsi sa njihovim tou-om. Inace su sasvim legalno nabavljeni kljucevi za koje su im ljudi regularno platili punu cenu koju su oni postavili. Takodje, sigruno je deo tih sklonjenih kljuceva i sasvim legit, tj uzeli ljudi za sebe kad su bili u toj nekoj regiji, ali ko ih sisa jel...

Region lock ne bi bio losa stvar kad oni ne bi bili pogana gamad i kad bi dali svima fer cene u odnosu na zivotni standard. Ovako je smejurija. ;)

Inace, jedan drugar pokrenuo peticiju za dodeljivanje posebne regije Rumuniji zbog niskog standarda (koji je tu negde sa nasim), nakupilo se dosta ljudi. Naravno, ne ocekujem da ce Valve mnogo da se trangira, ali vredi ih bar cimati nesnosno. :)
 
Meni su obrisali Watch Dogs pre par dana, ali se nisam iscimao nesto. Ionako ne planiram kupovinu njihovih igara vise, samo narodnjak. Crew je bila poslednja njihova.
 
^ Offtopicujemo opasno, al moram reci da kljucevi nisu bili legalni jedino u smislu da su preprodati, sto se krsi sa njihovim tou-om. Inace su sasvim legalno nabavljeni kljucevi za koje su im ljudi regularno platili punu cenu koju su oni postavili. Takodje, sigruno je deo tih sklonjenih kljuceva i sasvim legit, tj uzeli ljudi za sebe kad su bili u toj nekoj regiji, ali ko ih sisa jel...

Ne mora da znači ni da su svi legalno nabavljeni (iako većina jeste), deo od tih ključeva koji se preprodaju na ktavim sajtovima su recimo ukradeni direktno iz fabrika gde se štancuju, tj. radnici na traci jednostavno krišom poslikaju te ključeve i kasnije ih preprodaju. Isto tako kod ovih sitnih preprodavaca koji se oglašavaju na G2A i Kinguinu može se desiti da je neko te ključeve koje preprodaje nabavio kradenim karticama i brzo ih bacio u promet.

Što se mene tiča ja na Uplay imam dve igre sa takvih sajtova, WD i Rayman Legends, za sada su još uvek tu. :d
 
Ja sam nabavio WD preko g2play, ali sam platio neki vaucer koji mi obara cenu na uPlay-u na 0eur, a vaucer me izasao 9eur, bila neka akcija tamo negde u oktobru, a season pass sam nabavio na g2a za 8eur, pa se nadam da mi nece skinuti DLC-eve, ali ubuduce, moracemo mnogo vise da pazimo sto se Ubi igrica tice, bar ko ih kupuje, a planirao sam da uzmem Unity ili Crew malo kasnije...
 
Ovo je cista zajebancija igraca, ubi ne bi trebao da kaznjava igrace nego da podnose tuzbe protiv sajtove koji su prodavali ilegalne kljuceve i da one koji su kupili njih ostave jer ako do sada nisu shvatili narod je takav i da mu ponudis 2 centa jeftiniji proizvod da ce otici tamo da kupe a ne kod ovlastenog prodavaca. Nije to samo kod nas to je tako svuda u svetu.
 
Ovo je cista zajebancija igraca, ubi ne bi trebao da kaznjava igrace nego da podnose tuzbe protiv sajtove koji su prodavali ilegalne kljuceve i da one koji su kupili njih ostave jer ako do sada nisu shvatili narod je takav i da mu ponudis 2 centa jeftiniji proizvod da ce otici tamo da kupe a ne kod ovlastenog prodavaca. Nije to samo kod nas to je tako svuda u svetu.

Slazem se u potpunosti .To je isto kao kad kupis ukraden auto, ne odgovaras ti nego prodavac ili diler .
 
Ostaješ bez auta, a možeš i da odgovaraš ;)
 
Ako ti ja auto prodao strani državljanin, tu se sudski teško možeš naplatiti, a nedao bog da te u tim kolima uhvate u inostranstvu ako poželiš da se okupaš u nekom moru, u tom slučaju ne gine par meseci zatvora, dok se tačno sve ne utvrdi, bez obzira što si ga ti samo "kupio".

Kao što je to recimo slučaj bio ovde:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...zatvora-u-Makedoniji-Bio-sam-meta-kriminalaca
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno