Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

@owim
Imam ja neki Toocki ili Essager, nov, daću ti za jednu humanitarnu
poruku. Ako si za piši u dm
 
Kako ponovo da dođem do ovog menija u aplikaciji? Ne mogu više da ga pronađem a nisam kupio to sa spiska. Hvala.

Screenshot_2024-01-06-12-46-50-199_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Ako nisi izbrizao iz Choice korpe, idi na checkout, ako jesi, onda nikako, moras da ubacis opet.
 
Nema je trenutno, verovatno zbog zimske akcije ili neceg drugog, sacekaj pa naruci kad se vrati.
 
Nema je trenutno, verovatno zbog zimske akcije ili neceg drugog, sacekaj pa naruci kad se vrati.
Ne umem da objasnik kako je jutros vratila, dodao sam novi "pick" u tu specijalnu SuperDeals listu gde nema poreza i sve je uspešno prošlo, pojavila se moja lista koju sam prikazao ovde javno i sve sam naručio sa uspehom. Šta sam tano uradio, nemam pojma, i ne bih umeo da ponovim.
Hvala u svakom sličaju, @Lanikor! :)
 
* nema poreza - trebalo bi da piše nema troškova transporta
 
Igrajte se, ne moze da se upari sa 24WS kodovima ali posto su kodovi single use, ovo su vam za drugu kupovinu, trebalo bi da rade.

US $5 off $49 Code: AENYA5

US $10 off $89 Code: AENYA10

US $20 off $169 Code: AENYa20

US $30 off $249 Code: AENY30

US $50 off $369 Code: AENY50
 
Soundcore 2 na Super Deals ponovo za 27,5$, SC1 samo 19,5$.
 
Poručio i ja Anker Life P2 Mini sinoć. Kinez već poslao.
LS*****NL kod za praćenje.
 
Stigle mi A20i. Baš sam zadovoljan kako su izrađene i kako se čuju. Poručio sam ih 23.12. plaćene 13,75$ uz popuste. Za te pare teško da može nešto bolje da se nađe
 
Pa da, ali za 38.8$ moze da se razmotri ta kocka.

Licno bih uvek uzeo box pre stika.
 
Ne moze kupon na tu cenu jer je niza od 49$.

Proveravaj ovaj link s vremena na vreme u toku dana dok se ne pojavi opet po toj ceni, jer imaju ogranicen broj po ceni sa slike, pa onda po ovom "popustu" koji ti trenutno vidis.
 
Malo skretanje sa teme ali pošto ne postoji druga, zašto više nema Srbije da se odabere kao destinacija na Giztop i Tradingshenzhen? Pre je bilo, danas hteo da poručim nešto i prc...
 
Iz perspektive coveka koji ima i Mi Box S 1st gen i Vontar W2 4/64 - softver i sertifikati, neko nece da se petlja sa npr. SlimBox-om vec da mu sve radi cim ga upali.

Drugo te jeftine kineze trenutno ne mozes da kupis a da te ne izadju skoro isto ili vise kao Mi Box S 2nd gen :)
 
Ovo je zaista dobra cena… Kome treba sertifikovan box teško da će ga naći za manje novca.
 
Mozda ima bolji kvalitet izrade i neke sitnice, ostalo je isto ili gore,zato kada dodje do carine pa zalome 2000din dodatnih troskova pozelece da je uzeo ovaj nepoznati.
 
Bile su 2 opcije regular delivery i fast delivery, razlika je bila 1$
Mislim...fast sa Ali-ja....ali opet 1$ sto da ne probam(možda i stigne za manje od 2 meseca :) )
 
Mozda ima bolji kvalitet izrade i neke sitnice, ostalo je isto ili gore,zato kada dodje do carine pa zalome 2000din dodatnih troskova pozelece da je uzeo ovaj nepoznati.
Sertifikati vrede više nego malo bolji hw tih no name brandova. Kome su bitni sertifikati naravno.
 
Iz perspektive coveka koji ima i Mi Box S 1st gen i Vontar W2 4/64 - softver i sertifikati, neko nece da se petlja sa npr. SlimBox-om vec da mu sve radi cim ga upali.

Drugo te jeftine kineze trenutno ne mozes da kupis a da te ne izadju skoro isto ili vise kao Mi Box S 2nd gen :)
Ja ne mogu da smislim Google TV,toliko je "težak" da nemam reči...
 
Nazad
Vrh Dno