Šta je novo?

Fancy kuciste do 100e +/- 10e

13umble13ee

Cenjen
Učlanjen(a)
18.11.2011
Poruke
476
Poena
170
E ljudi jako volim sminku, ali naravno bitno mi je mesto.... Trenutno imam NZXT Hades i prezadovoljan sam, ali posto kuler za CPU imam 212+ ne moze da se zatvori kuciste ako je vent onaj veliki na bocnoj strani...tako da sam morao da budzim to sve da skidam vent i tako... Posto rudarim svejedno mi je otvoreno, no ne bitno je to. Kuciste me malo smorilo...a posto mi komp sljaka i dalje odlicno, onda sam odlucio da promenim kuciste :)

Asus rog g20 ima BRUTALNO kuciste ali to sam se vec pomirio da ne mogu imati. Gledao sam i NZXT Razer H440, nazalost nece jos skoro, a i kada stigne u Nemacku bice puno para.
Da rezimiram posto se rasprica. Zelim mid tower dobro kvalitetno kuciste, a da izgleda mocno :D
*Edit* NZXT Phantom mi je isto brutalan, a to mozda i moze da se nabavi u okolini :)
Hvala unapred na odgovorima :)
 
Poslednja izmena:
za te pare samo enthoo.znam da si rekao mid tower,ali od viska glava ne boli,ako krenes da slazes grafe bice ti jasno zato ti ovo pricam.trenutno ne postoji kuciste koje moze enthoo-u da parira.kupi najfensi verziju koju budes mogao za pare koje imas.
 
ima i midi enthoo,ali bih se ja drzao full towera.enthoo pro je 99 dolarjev,nevezano sto nema sminku kao skuplji modeli,ima full features-e skupljih i apsolutni je best baj.ethoo luxe je 150 dolarjev,sto mu izade 120e.nista taj thermaltake nema da trazi pored bilo kojeg enthoo-a,ali druga prica ako si se ti zaljubio u dizajn,onda biraj okom ne po nasim preporukama,obrati paznju da ima sve moderne features-e koji su danas obavezni (modularni kejdzevi,kejbl menadzment,filtere za prasinu itd...) i rokaj.
 
Takodje mi je problem kod full tower-a sto meni kuciste stoji u stolu, a pitanje da li bi big tower bio dovoljno za to.
I jeste on 100-150 dolara....ali na njihovom sajtu...a + dostava (ako uopste salju u Srbiju). Ja gledam na ebay.de, jer moze tako da mi stigne, ali je tamo 150e + dostava....dok dodje do mene izadje me blizu 200e to je jako puno.
 
moraces malo da se pocimas sa guglanjem,stvarno nemam pojma gde u nemackoj nude najbolje cene,ova cena od 99 dolara za enthoo pro sa stranicom je skoro svukud po zapadu gde sam nasao,mislim da sam i na caseking video slicne cene.i zasto porucujes iz nemacke kad ti vec stize ovde sa sve posiljkom i carinom i ostatkom,sto prosto ne narucis najjeftiniju varijantu?

takodje,ne vidim u cemu je problem da uzmes metar i premeris prostor gde si planirao kuciste i lepo popises dimenzije,ima i midi tower-a koji su krupniji skoro kao full tower-i.
 
visina 55 ; sirina 30 ; dubina oko 55.
Ako narucim iz amerike sa carinom (ne znam da li si nekada narucivao tako) carinu lupe kako im dodje...na primer na tih 99 dolara, carina i dostava bi bile blizu 100 dolara dodatnih. Takodje trebalo bi mi mesec dana da stigne a do tada je pala cena za 10-20 dolara. Iz Nemacke mi stigne u Hrvatsku kod ujaka, bez carine posto su u EU. Tako da samo platim dostavu koja nije prevelika nekada.

Sto se tice Nanoxia firme, iz Nemacke je tako da je ima na pretek :D a i nisu losa kucista :p
 
ja imam njihov "najlosiji" model, 60e sam platio, ali je brate kao tenk... ne verujem da postoji kvalitetnije kuciste za te pare... mogu za zamislim kakava su im onda ta od preko 100e :)
 
Nazad
Vrh Dno