Šta je novo?

Fallout 3: The Pitt

draske73

Slavan
Učlanjen(a)
18.05.2007
Poruke
1,021
Poena
349
koga vise i boli uvo za abominacije kao sto su dc za behtesdin fo 3 koji je i bez toga skrnav
 
Pa verovao ili ne, ima i onih koji cekuju The Pitt.
Kao i onih koji ne mogu da se zaustave i ne opljunu makar jos jednom.
 
Sad će opet da nas ubeđuju da nam se f3 ustvari nije svideo...
 
Naravno da ne.
The Pitt ne izlazi za PS3, a za x360 je potreban original.
 
Fino si to poslozio ali umesto ja da nagrabusim shto sam dirnuo u konzole sad cesh ti biti na tapetu zbog izjave da vlasnici X360'ja ne kupuju originale :D.

A shto se tice FO3, konacno su dodali igri odgovarajuci podnaslov :d.
 
Poslednja izmena:
Mnogo bodete, Fallout 3 je odlichna igra, a sad to shto ste ochekivali neshto drugo od igre je vash problem.
 
Nisam ja ocekivao nista vishe nego sto ocekujem od svake igre koju probam. A to je da igra bude dobra. FO3 nije to bio. I nema tog expansion packa koji ce od loshe igre napraviti dobru.
 
Odigraj Oblivion sa FCOM pa vidi da li i dalje mozesh da stojish iza te tvrdnje.
Meni je i Vanilla Obliviona bila dobra, a FCOM je napravljen za one kojima je igra bila prelaka, mada dodaje dosta toga zanimljivoga.
 
Poslednja izmena:
Sta ti je FCOM?
 
To ti je mod koji spaja par najvecih Overhaul modova u jedan. Fran's, MMM, OOO, WarCry i josh neki Armory i Unnoficial Oblivion Patch(verovatno josh neshto, ali ne znam tachno)
 
Poslednja izmena:
Fallout3 je fantasticna igra! E ljudi igram je "golu" bez ikakvog expansion packa. Da li sam trebao pocet od pocetka s expansion packom ili kako vec? Sta mu dodje taj pack?
 
Fallout3 je fantasticna igra! E ljudi igram je "golu" bez ikakvog expansion packa. Da li sam trebao pocet od pocetka s expansion packom ili kako vec? Sta mu dodje taj pack?

"Expansion pack", poznajuci Bethesdu, donosi jos mozda par misija i otkljucava nesto teritorije. Uopste ti nije potrebno za originalni game play, sta vise, bolje zavrsi igru sa standardnim FO3, pa onda, ako hoces, downloaduj pack.
 
Po Reviewu mi je sasvim super, a i ne razumem zashto ste ochekivali da pukne kao oblanda, ja sam recimo od Pitta ochekivao da bude na nivou Mehures Razor ili kako li se vec zvao Oblivion DLC koji dodaje najbolji quest u igri.
 
Mislim i taj, ali mi se onaj drugi Quest DLC vishe svideo, imao sam osecaj kao da ceo Tamriel zavisi od mene, a kada se zavrshi quest dobije se onaj dagger koji pretvara u zivotinje.
 
Nazad
Vrh Dno