Šta je novo?

F1C drivers,vreme je za Usce!!!!

Učlanjen(a)
16.06.2003
Poruke
189
Poena
619
Ljudi,velike novosti,zbog kojih ce se najvise obradovati igraci F1 challenga!!!

Pokrenuo sam mod grupu koja ce napraviti 2 nase,po meni naj,staze,Usce i Beranovac (Kraljevo)!!!Zasadmje to sve,ali zasigurno staze ce biti napravljene!

Tako da cete moci da na primer derete Sumahera,u svojoj domovini.......

:boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:
 
Hoce li biti i juga? ctp;

Kada cemo konacno to da sredimo, da ispunimo predizborno obecanje? Imam sad nesto vremena da se posvetim i tome. Mogu da doradim samo moras da mi kazes tacno kako treba da izgleda izlazni fajl. Broj poligona nije problem, smanjicemo.
 
markko popovich je napisao(la):
Ljudi,velike novosti,zbog kojih ce se najvise obradovati igraci F1 challenga!!!

Pokrenuo sam mod grupu koja ce napraviti 2 nase,po meni naj,staze,Usce i Beranovac (Kraljevo)!!!Zasadmje to sve,ali zasigurno staze ce biti napravljene!

Tako da cete moci da na primer derete Sumahera,u svojoj domovini.......

:boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:
To, majstore, ovo se ceka godinama!

Daj samo Stoku da oderemo, sve ostalo je nebitno... :twisted:
 
Samo napred. Cini mi se da je vec bilo te price ovde ali si se onda ucutao. U svakom slucaju imas moju podrsku. Ako ti trebaju fotke usca ili nesto slicno samo reci. Toliko ja mogu posto nisam ni programer ni modelar.
Uradite bar BETA verziju pa cemo posle svi zajedno da je doradjujemo.
 
da da,ne mozete ocekivati da ce jedan 'decko' sa Malte,uraditi 100% realne staze,ali ja sam se trudio da mu objasnim sve bitne podatke.Oblik staze ce biti 100% realan,e sad za detalje,kao sto su zgrade,itd.. nisam siguran,ali pokusacemo.

Sto se tice Juga,ja imam u planu da pocnem da razvijam taj mod.Evo Laza se nudi da prepravi postojeci model.....Model moze imati max 1500-2000 poligona,i moras mi ga sacuvati u 3Ds formatu,jer nemam 3D max,vec koristim Zmodeler.Takodje trebao bi name neko da uradi zvukove....sto se tice farbanja,tu sam ja :)......

A o Miseluku nisam nesto posebno ni razmisljao...Za sada su legendarno Usce i Kraljevo u prvom planu.

Pozdrav
 
ja nemam pojma o čemu vi pričate, ali ima da nabavim f1C i da vozam to kad završite :)
mogu i da isturiram juga i snimim to ( i onako mi je prso auspuh) :beat: :beat: :beat:
 
evo,pocela izgradnja USCA!Kazite mi sta mislite?? :boom:
 
Formula 1 Grand Prix 2 by Geoff Crammond

Bravo! (D)
Jedva cekam da to bude gotovo, pa da probamo.

P.S.
Dali se mozda Usce razvija i za GP4?

Pozdrav! (D)
 
pa ne znam.Zasad je za F1C,ali videcu sa ovim modelerima,sta mogu da urade,i da je prebace u GP4.......

Evo jos skrinova......
 
jos jedan........
 
takodje,pokrenuo sam online sampionat,World Super Touring Cars champ,pa ko voli nek izvoli....

www.freewebs.com/btcc_championship
 
Formula 1 Grand Prix 2 by Geoff Crammond

Koliko vidim po slikama izgleda da je realno preneta staza.
Ko je radio skicu staze? Jel' su se koristili pravi podaci duzine staze? Jel' realna u mm? Jel' su sve krivine tacno gde treba?

Pozdrav! (D) cheers
 
Evo stigla je vest i na M4Driving ( jedan od najvecih sajtova posvecenih kompjuterskim voznjama ) : http://www.m4driving.sm/news/1/9100.html

Inace, ko se ustvari prihvatio tog posla ? Ne bih da kvarim raspolozenje, ali sve je to meni malo suvise optimisticki: ljudi koji su u stanju da naprave stazu za EA F1 "iz nicega" ( from scratch, sto kazu...) mogu se otprilike nabrojati na prste jedne ruke, a da bude potpuno funkcionalna jos manje. Obicno se uzima neka staze iz neke druge voznje pa se pravi konverzija ili konverzija konverzije ili...Sad mi na primer pada na pamet staze City koju je pravio Tantra: iako je tip strasan majstor i sve staze su mu sjajne, City je radio "from scratch" i ispala je izuzetno bugovita.

U svakom slucaju, staza ce verovatno moci da se upotrebljava samo online i za hotlapping, jer je AI tek visa filozofija ( "nauciti" komjuterski vodjene automobile da koriste stazu ).

Olaksavajuca okolnost je sto Usce bas i nije komplikovana staza, kao prvo nema nikakvih visinskih varijacija a i okolni dekor je krajnje jednostavan (...osim nesto drveca, treba da se vidi most s jedne strane...zgrada CK s druge strane...mozda Muzej...i to je to )
 
E ovako Drapine..........

Momak koji se latio posla,je clan TDG(Tantra Design Group),koja trenutno pravi 1994 mod.Momak je sjajan modeler,to je sve sto trabam reci.......

Staza ce biti uradjena kompletna,sve sa AI-em.
Tako da cete u potpunosti moci da uzivate u carima usca.
A sto se tice realnosti staze,pa pogledajte skrinove....prenesena je sva 100% realno,i duzina,itd.......

Staza je vec usla u kalendar nekih online sampionata,i prava je steta sto nema vise vozaca iz nase zemlje......

Pozdrav
 
markko popovich je napisao(la):
takodje,pokrenuo sam online sampionat,World Super Touring Cars champ,pa ko voli nek izvoli....

www.freewebs.com/btcc_championship

"Account Frozen.

The page you are looking for has expended its monthly bandwidth allowance and will be frozen until more is purchased or its bandwidth is reset."

Ovo piise kad se oda na gornji link.
 
Izlazak

Kada se ocekuje da to bude gotovo i gde ce moci da se skine?
Samo nastavite odlicno ste krenuli!
 
loco je napisao(la):
Ako vec sledis "legendu" Usca, onda stavi i "legendarni" stari box (kod Asterixa).

Tako je !!!! Kako je bilo tesno kod asterixa ... Sećam se te '96 kada sam vozio. Jedan drugom na glavi !!! :)
 
soko je napisao(la):
...



"Account Frozen.

The page you are looking for has expended its monthly bandwidth allowance and will be frozen until more is purchased or its bandwidth is reset."

Ovo piise kad se oda na gornji link.

Novi sajt je u izradi.
 
ako treba neka pomoc oko staze Beranovac samo reci...ne znam da modelujem, ali mozda u izgledu i detaljima mogu da pomognem...ono staza je na 10min od mene :)

pozdrav
 
Rockwell je napisao(la):
ako treba neka pomoc oko staze Beranovac samo reci...ne znam da modelujem, ali mozda u izgledu i detaljima mogu da pomognem...ono staza je na 10min od mene :)

pozdrav

A gde si ti i ko si ti :D Salim se ja sam na Beranovcu veoma blizu staze ako treba nesto da se slika (detalj krivine i sl.)samo javite a ti Rockwell javni se da odemo cheers i da vec jednom dodjem da vas oderem u NFSU
 
off topic
dzoni ne trudi se da me plasis jer znam koliko vredis, mislim, nebi te izbacili iz taksija da znas da vozis :) :)

ajd pozdrav
 
svaka cast za staze,a aj dodaj ako mozes skin fice sa karakteristikam nemam pojma npr:ferarija :D 8) :D pa da kar*mo sve!
 
Rockwell je napisao(la):
off topic
dzoni ne trudi se da me plasis jer znam koliko vredis, mislim, nebi te izbacili iz taksija da znas da vozis :) :)

ajd pozdrav

E moram da dodjem da te razuverim :brow: E videces sta radi iskusni taxista (j*biga za hardver mora sve da se radi) samo me zeza sto nema guzve na NFSU kao u Kraljevu u spicu pa da vidis kao se vozi :beat: E da mogu nekako da nadjem skin ili sl. od Mercedesa 124 pa da budem bas u elementu ,)
 
soko je napisao(la):
...



"Account Frozen.

The page you are looking for has expended its monthly bandwidth allowance and will be frozen until more is purchased or its bandwidth is reset."

Ovo piise kad se oda na gornji link.

Novi link sampionata www.freewebs.com/wstcc
 
markko popovich je napisao(la):
...



Novi link sampionata www.freewebs.com/wstcc

Na BTCC-u ??? A test trka za 24 dana ??? :eye: :eek: Jest da je OllieC poceo da deli bete na testiranje, ali ipak...mislim da su sanse dosta male da se mod skocka kako treba da ne bude nikakvih problema. Svakom modu treba par patch-eva i par meseci da se slegne i sazri.

Mada je mozda to i dobro, "faktor iznenadjenja" ce ujednaciti sanse, svi ce imati jednako iskustvo - nikakvo. O:)
 
drapin je napisao(la):
...



Na BTCC-u ??? A test trka za 24 dana ??? :eye: :eek: Jest da je OllieC poceo da deli bete na testiranje, ali ipak...mislim da su sanse dosta male da se mod skocka kako treba da ne bude nikakvih problema. Svakom modu treba par patch-eva i par meseci da se slegne i sazri.

Mada je mozda to i dobro, "faktor iznenadjenja" ce ujednaciti sanse, svi ce imati jednako iskustvo - nikakvo. O:)

Hehehe,ti bas znas sve!! cheers

Kao prvo,ja sam bio prvi koji je probao BTCC BETA mod.Po vaz bijeli dan pricam sa Olliem,preko MSN-a,i kladim se da ne znas koji je njegove sledeci projekat? O:)
Hmmm,neka ostane tajna,ali ponovo su turing auta u pitanju,mozda nesto sto sam ja pocianjao ali nikad zavrsio...... ,)

A nema govora o tome da se mod zvrsava tek za nekoliko meseci,stavise bice najvjerovatnije zavrsen ovog meseca.

Pozdrav,MP :wave;
 
Nazad
Vrh Dno