Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Taman kad skoro kupih obican od 16000 mah :D Jos je ovaj i lepsi :(
 
Ja kupio dva Xiaomi power banka. Od 10000 i 16000.
Sve najbolje iz mog, a i iskustva prijatelja. Na različitim testovima se vidi da je kod Xiaomija iskorišćenost baterije na većem nivou nego kod konkurencije. 16.000 je prakticniji od manjeg zbog dva usb, i istovremenog u punjenja dok napaja dva uredjaja, ali je malo teži, pa je žena izabrala desetku.
 
Poslednja izmena od urednika:
U ovaj crni bas lep [emoji4]
 
Ja se razmisljam da pazarim 20k od hiaomija, jel uzimao to iko ovde, impresije?
 
Xiaomi od 10000mAh može 2x da napuni mob sa 3000mAh baterijom.
 
A evo i zasto
9628d3cf1d4d6ea3f1d8a655064fa34c.jpg
 
Da li je bolji model 10400mAh ili 10000mAh? Razlika na koju sam naišao na internetu je da 10400 model ima 2A port, i da je fizički veći od 10k modela. Šta uzeti od ta dva?
 
Društvo imam pitanje. Xiaomi Powerbank 10400mah proverio originalnost na sajtu i sve je u redu. Imam g3 koji ova baterija napuni skoro 2x uz neko cackanje dok se puni. U jednom trenutku samo prestane da puni kao da se ispraznila, ali kada je stavim na punjač led diode pokazuju kao da ima još 50% u njoj. Isto neće da puni ipad air... Jel to Ok ponašanje ili ima nekih stvari i problema za koje ne znam. Hvala unapred!
 
Društvo imam pitanje. Xiaomi Powerbank 10400mah proverio originalnost na sajtu i sve je u redu. Imam g3 koji ova baterija napuni skoro 2x uz neko cackanje dok se puni. U jednom trenutku samo prestane da puni kao da se ispraznila, ali kada je stavim na punjač led diode pokazuju kao da ima još 50% u njoj. Isto neće da puni ipad air... Jel to Ok ponašanje ili ima nekih stvari i problema za koje ne znam. Hvala unapred!

ja imam 2 baterije ( 10400 i 16000) i obe rade kao zmaj.
evo jos nekih nacina da proveris originalnost :

https://www.quora.com/How-do-I-check-if-my-Xiaomi-Mi-Power-Bank-is-genuine

https://www.techmesto.com/identify-fake-xiaomi-power-bank/

http://www.devi4nt.com/
 
Poslednja izmena:
Punio bih iP6s na putovanju.
 
Jedino zbog debljine. Koliko vidim on se puni na c i ima onaj adapter za kabl. Ja bih uzeo jeftiniji.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pitao sam čisto da ne bacam pare.
 
Našao sam kod kineza samsung 9000mAh za 1500 din i bolje radi nego ova moja horizons....
 
A jel kupovao ko Aukey eksterne baterije? Aukey 20000mAh Portable External Battery Pack Fast Charging Power Bank With Dual USB For Xiaomi Tablets Smartphone
http://s.aliexpress.com/R7FFZFbI
(from AliExpress Android)
Ja sam kupio auto punjač, i zadovoljan sam. I sam kabal je dosta kvalitetan. Cena je jača verovatno zbog QC.
 
Koliko vam Xiaomi 10000mAh brzo puni telefon, odnosno kojom jacinom struje?
Prvi put mi se power bank punio 8,5h i to strujom oko 0.3-0.8A, a punjac je 2A, takodje telefon sam sa njega punio skoro 3.5 sata, isto tako malom jacinom struje, S4 je u pitanju...
 
Meni se S5 napuni za oko 1,5-2h kao i na punjaču otrprilike. Nisam nikad merio doduše.
 
Koliko vam Xiaomi 10000mAh brzo puni telefon, odnosno kojom jacinom struje?
Prvi put mi se power bank punio 8,5h i to strujom oko 0.3-0.8A, a punjac je 2A, takodje telefon sam sa njega punio skoro 3.5 sata, isto tako malom jacinom struje, S4 je u pitanju...

Puni telefon isto kao kad ga napunim direktno iz zida sa punjačem (dok sam imao i koristio sa G2, S3, Note 3). Meni se powerbank punio za oko 5 sati otprilike, mada uvek sam ga ostavljao preko noći da se napuni. Meni ovde kod tebe sve smrdi na loš kabl, pa probaj da ga zameniš sa nekim drugim.
 
Probao sam sa razlicitim kablovima, cekam da se isprazni telefon, pa cu ponovo testirati...
 
Da li je neko porucivao sa gearbest-a xiaomi 10000? Interesuje me da je je 100% original.... Hvala unapred ;-)

Sent from my Galaxy S5
 
Od danas neće da mi se dopuni Xiaomi 5000mAh, koji mu je vrag posle 6 meseci?
Ima li nekog rešenja, da nije neki privremeni bug?
 
Hvala Sync ;-)

Jos jedno pitanje, ima li neko proveren adapter sa standardnog usb na type c... da uzmem za svaki slucaj, posto cekam htc 10 ;-)
Sent from my Galaxy S5
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno