Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Pazari zerolemon od 30000 mah i miran si sigurno!
 
Meni ne radi tracking broj sa gearbesta
 
@marko_ns nije to prevara, oni kažu kolika je baterija u power banku. A koliki je kapacitet @5V ti piše pozadi (dole levo):

uploadfromtaptalk1447885150961.jpeg
 
Poslednja izmena:
Pa cekaj, ako tebe (kao normanlog korisnika) samo output baterije zanima (sta te briga na koliko se puni kada imas AC punjac?), zar nije prevara da ti na drugoj voltazi kazu mAh?
To svi rade doduse, ako se ne varam, to rade i za obicne baterije?
 
Ladno ovo đubre od Xiaomi ja cvili dok se puni, kao sirena tinuninu, već me drugu noć probudilo to *****, jedva sam izvalio šta je!
 
Ne bih ja skuplji tel na to nakacio nema sanse. :) Ko zna kakav je tu kvalitet baterija, elektronike, overcharged, overcurrent, overheat zastite, kratki spoj i sl...ko zna kakav je taj xiaomi, nije ni skup nesto. Ali opet bolje i to nego neke no name proizvode, sto ni jednu kontrolu ni standarf nije proslo CE, RoHS, UL, FC...ja ne rizikujem mnogo kada su napajanja i struja u pitanju. Samo provjereno i originalno od proizvodjava.
Mislim da tu struja vise varira nego izjave mog predsjednika. :) Ali dobro raja se nosi onom bitno da puni...
 
Poslednja izmena:
To neee bi trebao, vaaaljda?
 
Ladno ovo đubre od Xiaomi ja cvili dok se puni, kao sirena tinuninu, već me drugu noć probudilo to *****, jedva sam izvalio šta je!
Neispravan...ili kopija. Ja nikada ni sa jednim nisam imao problem, a kontam da i @alfaunits to moze da potvrdi.
 
Ja sam samo jedan primerak koristio, nista se nije culo.
(moj prethodni post je i bio odgovor Marku, nisam ni video da je upao padobranac izmedju ^^)
 
Znam da si ih prodao dosta preko oglasa, zalio bi se neko da si cvrcali kontam ;)
 
To verovatno, ali mozda neko i cuti ;)
 
Nisam sa linka, mojoj firmi u Koreji je Mi poslao demo telefone da bi testirali nas softver, a posto oni meni salju to iz Koreje, zbog carine su nam poslali i besplatno koji komad baterija. (taman da pokriju carinu)
 
Dosta kineza kopira Xiaomi/MI i pune ih peskom unutra. Xiaomi narucujte samo sa njihovih zvanicnih prodavnica.
One genericke od 20000/30000/50000 su sa losim celijama, kada ih uopste i stave unutra. To maksimalno izbegavajte. Isto vazi i za genericke sa solarnim punjacem.

Kvalitetne baterije su Anker, Limefuel, EasyAcc, Morphie, RAVPower, Aukey, Cheero, Xiaomi Original. Ima jos, ne mogu trenutno da se setim.
Ja 2 godine koristim Limefuel Blast L130 (13Ah), radi kao sat. U medjuvremenu su proizvodjaci celija unapredili tehnologiju i prodaje se kao L150 (15Ah).
Poznajem gomilu ljudi koji koriste Anker, razlicitih generacija, baterije su azdaje. :D
 
Stigao xiaomi od 10000 sa gearbesta, provjerio kaze original i evo slusam ga ne cvili.
Ali zato je neki punjac sa alija cvilio tako sam se jednu noc istripovao uzas
 
Kako da znam da je ovaj moj Xiaomi Powerbank 5000mAh original? Kako to proveravate?
Ima neki kod na kutiji. na uredjaju samo koliko vidim oko napona itd
 
probaj da ga stavis da se puni, i ubaci telefon da punis sa njega istovremeno, ako obe stavke rade velika je verovatnoca da je original.
 
Na mi.com moze da se proveri kod.
 
ajde molim vas kod je na kutiji a u kutiji moze biti bilo sta.
 
Niko od kineza da nabavi onaj meizu power bank m10.. Ne znam zbog cega ,deluje bas fino

[youtube]jYZ8ov72TK4[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Jos samo da iskesiram shipping :)

uploadfromtaptalk1447973249742.png

Vidim da je tek stavljena u ponudu . Ne znam zasto im je ovoliko trebalo..
 
Skoro 3x skuplje od Xiaomi power bank a istog kapaciteta.
 
To je istina.. Kosta oko 24$ u kini. Mora da postoji nekakav razlog za to :)

uploadfromtaptalk1447974721646.png
 
Hahahaha, ovo je gore nego meni za 5 pari patika iz Australije DHLom :D
 
Svaka sitnica sa alija je oko 100$ minimum ako ide preko dhl
 
Nazad
Vrh Dno