Šta je novo?

Extended baterije za SGS II - iskustva, utisci itd...

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,069
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li je neko imao iskustva sa extended baterijama za Samsung Galaxy SII ili bilo koji drugi android telefon uopsteno? Interesuje me posto sam vidjeo da na ebay-u mogu da se nadju baterije i do 5000mAh za SII. Da li to cemu valja, koliko je realna dobit u duzini trajanja itd...
Rado bih da produzim rad mog telefona izmedju punjenja posto trenutno baterija ne gura duze od 12 sati, cesto to bude i dosta manje, a malo sam skeptican po pitanju kvaliteta ovakvih proizvoda tako da me interesuje da li je neko imao iskustva sa slicnim proizvodima.
 
Pa ono što sam čitao, pojedine testove takvih baterija za S4 Active, je sledeće : baterije vrede da se kupe, jedna od 5400 mAh daje DVOSTRUKO trajanje baterije na maksimumu osvetljenja i maltretiranja. Razmišljao sam da kupim jednu ali sam odustao kad sam pročitao da je DUPLO DEBLJA od standardne i da dolazi sa drugim(nefabričkim) poklopcem za bateriju, što poništava vodonepropustljivost.

Pročitaj prvo testove takvih baterija, jer nije svaka baterija skroz ista. Da se ne bi prevario preporučujem ti iščitavanje takvih testova po netu, pa se onda odluči za konkretnog proiozvođača takve baterije.


Evo primera jedne od 4800 mAh za S2 : http://www.ebay.de/itm/4800mAh-Mbuy...073?pt=DE_Handy_PDA_Akkus&hash=item338991d589
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno