Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Kod mene i kod komsije 130m od kutije, fazon samo u stanu su mi ostavili 10m optickog kabla (samo kazem)
 
Može pomoć pls..

Ceo dan mi ne radi internet.
Prijavio sam problem, rekli su mi da moram da promenim, citiram "DHCP 74". Pitao sam šta im znači 74, rekli su mi da ne znaju i da ću "biti kontaktiran u najkraćem roku".

Prebacio sam sa PPPoE, na automatic DHCP, kao što se vidi na slici, ali i dalje nemam net.

Zvao sam ponovo, da bi mi takođe drugi agent rekao da moram da promenim DHCP 74, koji takođe ne zna šta to znači, koji takođe kaže kako će me neko, očigledno nekad pozvati.

Šta da radim? Je l' neko zna kako ide podešavanje? Gde grešim (videti sliku).

Hvala
 

Prilozi

  • IMG_20220701_183840_1.jpg
    IMG_20220701_183840_1.jpg
    265 KB · Pregleda: 107
Može pomoć pls..

Ceo dan mi ne radi internet.
Prijavio sam problem, rekli su mi da moram da promenim, citiram "DHCP 74". Pitao sam šta im znači 74, rekli su mi da ne znaju i da ću "biti kontaktiran u najkraćem roku".

Prebacio sam sa PPPoE, na automatic DHCP, kao što se vidi na slici, ali i dalje nemam net.

Zvao sam ponovo, da bi mi takođe drugi agent rekao da moram da promenim DHCP 74, koji takođe ne zna šta to znači, koji takođe kaže kako će me neko, očigledno nekad pozvati.

Šta da radim? Je l' neko zna kako ide podešavanje? Gde grešim (videti sliku).

Hvala
Jel taj ruter doso sa ddwrt ili ?
znam, vukli su i više od 50 lagano, zavisi gde, zavisi koja ekipa, ali sam rekao generalno kako rade.
Klasika od exe-a
 
Jel taj ruter doso sa ddwrt ili ?
Ne, ja sam ubacio, probao factory defaults i novije verzije za moj ruter ali ne radi. Svakako ne radi ni sa drugim ruterom.

Da podelim i ovo neverovatno iskustvo - zvao sam korisnički servis 3x juče.
Prvi agent priča da podesim DHCP 47, i ne zna šta je to, podneo je reklamaciju, navodno urgentnu. Druga 'agentica' ponavlja kao robot DHCP 47 i bićete kontaktirani u najkraćem roku, na pitanje zašto mi je ugašen internet ponavlja bićete kontaktirani 5x na svako pitanje ... navodno je ona takođe podnela reklamaciju.

Meni je bilo čudno kako ne vidi da postoji reklamacija od prvog agenta, pa sam zvao I treći put, treći agent kaže i izvinjava se, kako uopšte ne postoji reklamacija, prva dva agenta nisu ni otvorili zahtev. Ne spominje 47, samo kaže da podesim automatski DHCP i ne zna zašto mi ne radi.

Ja svakako od juče ujutru nemam internet, i apsolutno nikom ništa. Bez ikakvog obaveštenja sam isključen
 
Sinoć je bilo prekida internet signala i u Leskovcu od 21:58 pa nadalje, a posle 1 sam se uspavao. Jutros oko 8h je bilo interneta. Kablovska nije bila u prekidu. Pokušavao sam da se konektujem preko Psiphon Pro na VPN, ali ovog puta mi to nije pošlo za rukom i moguće da je prelazak na DHCP to promenio oko nedostajućeg DNS-a. Srećom, imao sam dodatnog saobraćaja na A1 broju.
 
Nešto su skoro menjali, kad sam se detaljnije raspitivao rekli su mi da uskoro se očekuje potpuno prebacivanje i prilagođavanje EXE televizije Supernovinoj. Ako je istina, očekuje se kao već do kraja godine.
 
Najverovatnije. Mislim da neće biti izgovora tada. Već su internet uslugu kompletno prebacili ostalo je još samo DTV..
 
EXE DTV je jedina usluga koja je ostala samo njihova. Svi kanali otključani, može na koliko želiš TVa... Skoro kad mi je nestala DTV - svi kanali odmah sam zvao podršku, zaveli moju reklamaciju kao po običaju, kad su me zvali sutradan iz EXE da provere da li mi sad radi DTV tada su mi rekli da je razlog nestajanja televizije bio upravo prebacivanje DTVa na Supernovine uređaje.

Tako da nas uskoro očekuje zaključavanje i potpuno prilagođavanje ex EXE DTV na Supernovinu DTV ponudu...
 
Društvo, kako da se prijavim za Exe internet i TB ( SMART duo 2 ), jer me stalno i na svakom linku sa Exe-om prebacuje na Supernovu, gde nemaju iste pakete kao one u ponudu na "Ceni usluge". Kada sam zvao Supernovu, rekli su mi: " aa vama je to Exe ( jer sam jug Srbije )" i kao od njih da tražim jer su jeftiniji 😅.. Gde, kako, šta ?
 
Društvo, kako da se prijavim za Exe internet i TB ( SMART duo 2 ), jer me stalno i na svakom linku sa Exe-om prebacuje na Supernovu, gde nemaju iste pakete kao one u ponudu na "Ceni usluge". Kada sam zvao Supernovu, rekli su mi: " aa vama je to Exe ( jer sam jug Srbije )" i kao od njih da tražim jer su jeftiniji 😅.. Gde, kako, šta ?
Traži ovo:
 

Prilozi

  • 229975-b60bd5ca314f10655d2126dd51c23fc4.jpg
    229975-b60bd5ca314f10655d2126dd51c23fc4.jpg
    40.8 KB · Pregleda: 74
Najbolje da pojuriš agenta supernove ili ako si iz Niša da odeš u Supernova EXE poslovnicu u Cara Dušana 85
 
Meni u septembru ističe ugovor koji sam potpisao sa Exe Net-om i koji su mi uveli optiku paket Smart Duo 3, net 250/80 sa televizijom za 3150 din mesečno. Nikada nisam imao bilo kakvih problema verovatno jer je optički kabl direktno iz centrale i sa bandere tako da ću verovatno produžiti ugovor ali samo za isti internet jer imam EON SBB van mreže a nađe se i neka m3u lista za TiViMate Premium plejer 🙂
 
Da li bi ja mogao da ih okrenem direktno ovde i da ih dobijem za exe pakete ? Nisam iz Niša, pa ne mogu direktno kod njih da banem ?
 

Prilozi

  • received_467129565278875_1.jpeg
    received_467129565278875_1.jpeg
    56.9 KB · Pregleda: 46
Ti telefoni i mejlovi nisu više u funkciji, što možeš lako proveriti.
 
Pozdrav svima. Da li je neko prebacivao Exe Net usluge sa jednu na drugu adresu i da li je to moguce? Kod mts-a znam da jeste, a Exe ne znam.
 
Pozdrav svima. Da li je neko prebacivao Exe Net usluge sa jednu na drugu adresu i da li je to moguce? Kod mts-a znam da jeste, a Exe ne znam.
Moguce je kod SN, kosta 1000 din i meni ce trebati za mesec dana pa sam se raspitivao.
Jedino sto ne znam je to koliko se ceka od zahteva do izvrsenja
 
Ja imam ugovor sa exe-netom do oktobra ove godine. Kako sam razumeo da je preuzela Supernova, pozvao sam da vidim zašto sam dobio Hbo, zadrugu i ostale gluposti što se plaćaju, rekli su da nemaju pojma plus mi rekli da ugovor traje do aprila sledeće godine :mad: Vidim ja biće svađanja sutra u Dušanovoj ulici. Proverite i ostali pakate da vam slučajno nisu produžili ugovore a da ne znate.
 
Ma radio je jos malo pa mesec dana. A nn je pored toga sto je pisao ovde i njih zvao da se zali...
 
Je l' ima još negde prekida? Prvo mi je nestala kablovska pa internet. Imao sam u vidu mogućnost prebačaja na Supernovinu kablovsku, ali po toj logici bi trebalo da i tada ima interneta. 😳
 
Nazad
Vrh Dno