Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Info iz prve ruke...ja sam od 01.11 presao sa SBB-a na ExeNet. U SBB-u su mi rekli da iako nisam pod ugovorom,odnosno istekao je pre par meseci, za "totalni" raskid usluga moram jos mesec dana od dana podnosenja zahteva za raskid, da imam (i naravno platim) te njihove usluge. Da ne ulazim u problematiku da je to totalni po meni bezobrazluk od strane SBB-a da forsiraju dodatni mesec ali neka im jos tvaj mesec i najzad dovidjenja...

ovo nisam znao !
hvala na informaciji @mike86,
znači i mene čeka isti scenario sa SBB-om....
istekao ugovor kod SBB-a, prijavio se za Exe Net

koji su džiberi ovi u SBB-u , nije normalno, počev od onih fora, da korisnici koji ne potpišu nov ugovor ne dobijaju povećanje brzine interneta, ili uvaljivanje fiksnog po svaku cenu....
kad malo bolje razmislim, ovakav odnos prema korisnicima je i očekivan u neku ruku ... džiberski do kraja
 
Dva puta sam odlazio od SBB-a nakon što mi je istekao ugovor kod njih, i oba puta sam imao velike neprijatnosti. Drugi put sam se toliko iznervirao da sam se zarekao da nikad više sa njima ne želim da imam ništa. Pa da su jedini. Najgora firma što se tiče odnosa prema korisniku koji želi da ode od njih. Moraće mnooogo da se promene po tom pitanju..

Mi A2 using TT
 
Drugari imam Exe net,jel zna neko kako se koristi ono vracanje tv kanala unazad?Inace imam paket 60/8,kada merim preko wifi-a,dodje do nekih 40,nisam merio na kompu pa ne znam jel normalno,upload je 7.5-8.Koristio sam speedtest aplikaciju na androidu.
 
Најмања брзина је сада 70/25 а за гледање уназад ти је потребан њихов андроид бокс. Ако имаш најмањи пакет, вероватно ћеш да плаћаш неку ренту или шта већ. Брзину увек мериш на каблу, код бежичног мерења зависи од много тога па мерење ретко може да нешто значи.
 
Brzine su povećane svima. Restartuj ruter i proveri speedtest opet.
 
Gledanje unazad se plaća, ne dobija se to džabe.
Ne znam sta si očekivao.
Za najjeftiniji paket da imaš sve.


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Znaci sjebali me,aj na zdravlje.Jos ce mi i taj android boks naplatiti.
Не разумем, брзину су ти сигурно повећали (а платио си за мању) а да ли андроид бокс иде уз све пакете или уз скупље ... што би те ту зaјeбaли? Уз сваки пакет нешто следује а нешто се доплаћује, не могу они који плаћају минималну цену да траже исто као и они који дају трипут више пара. Пређи на неки скупљи пакет и имаћеш фрај андроид бокс.
 
То је EON који иде уз неки СББ пакет или онај самосталан, намењен коришћењу ван СББ мреже?
 
Radi se o EONu koji ide uz Total TV, odnosno o nesamostalnom EONu.
 
Dva puta sam odlazio od SBB-a nakon što mi je istekao ugovor kod njih, i oba puta sam imao velike neprijatnosti. Drugi put sam se toliko iznervirao da sam se zarekao da nikad više sa njima ne želim da imam ništa. Pa da su jedini. Najgora firma što se tiče odnosa prema korisniku koji želi da ode od njih. Moraće mnooogo da se promene po tom pitanju..

Mi A2 using TT

Ovde u Zaječaru nema SBB, da li je SBB bolji od Exe Net-a ? Meni otkad sam uveo Exe Net nije mrdnulo, najbolja kablovska u Zaječaru, a internet perfektan, u životu nisam imao ovako dobar internet pre njih. Pobegao sam sa Jotela tu mi je bilo katastrofa.
 
То сам и мислио, такви служе да допуне гледање кад ниси кући али их добро ограничавају.
 
Ovo je SBB tema?
 
Почело је од приче да ехе тј мтс не дозвољавају да се еон гледа на њиховој мрежи па су ово само одговори. А и шта па сви имате против сбб-а кад је већина код њих?? ;)
 
Као што им СББ не даје спорт клуб кршећи закон о заштити конкуренције. Где год да СББ и неки провајдер имају исте територије, тај други провајдер нема Спорт Клуб. Тако је у целој Србији.
 
Ne mogu da nadjem na exe sajtu nigde info o vracanju kanala unazad, koji uradjaj daju, uz koje pakete ide besplatno a uz koje se doplacuje itd. Znam da kriju listu kanala ko zmija noge jer verovatno pola ne smeju da emituju al mi ovo uopste nije jasno.
 
Најбоље да пошаљеш маил или позови подршку. У зависности од твог пакета, рећи ће ти како стоји ствар.
 
Ne mogu da nadjem na exe sajtu nigde info o vracanju kanala unazad, koji uradjaj daju, uz koje pakete ide besplatno a uz koje se doplacuje itd. Znam da kriju listu kanala ko zmija noge jer verovatno pola ne smeju da emituju al mi ovo uopste nije jasno.
Trazio sam i ja ali nigde ne pise.
 
Да не пишем, постоје табеле. Нису променили брзине али то и није битно.

2.png

3.png
 
Почело је од приче да ехе тј мтс не дозвољавају да се еон гледа на њиховој мрежи па су ово само одговори. А и шта па сви имате против сбб-а кад је већина код њих?? ;)
Pa treba im reklama jos?:) U 21 veku da se placa provideru za TV sadrzaj preko neta, i to ograniceno, umesto da se koristi nesto tipa Netflix.
Manite se offtopica, ima dovoljno reklamera SBBa u njihovoj temi.
 
Најбоље да пошаљеш маил или позови подршку. У зависности од твог пакета, рећи ће ти како стоји ствар.

Nemam njohiv net, info mi treba da bih eventualno izabrao neki paket i presao kod njih a oni kao da su pokret otpora.

Да не пишем, постоје табеле. Нису променили брзине али то и није битно.

Pogledajte prilog 260134

Pogledajte prilog 260135

Hvala, des iskopao te tabele?

Da bih imao 120 u paketu moram da idem na duo home 2 koji ima 2 stb-a a meni treba samo jedan. Postoji li neki cenovnik koliko se doplacuje 120h? Kolko sam procitao za 120h treba neki android box ako ne ide u paket koliko se doplacuje?

Osecam se ko da kupujem uranijum.
 
Nazad
Vrh Dno