Šta je novo?

EVGA potpuno prestaje sa proizvodnjom grafičkih kartica

^ nema veze, naplatili su im sve sa kamatama to kasnjenje.
 
Zatvorili su dve divizije na osnovu kojih su izgradili brand i postali prepoznatljivi u IT industriji????
 
Ja se secam celofana. Salu na stranu, bilo mi je interesantno da citam postove.
 
Zatvorili su dve divizije na osnovu kojih su izgradili brand i postali prepoznatljivi u IT industriji????
Nisu zatvorili samo te dve divizije, uprostili/zatvorili su i diviziju za napajanja, sve je End-Of-Line osim GE serije i XC serije (GT samo sa novim 12+4 kablom), sto im se vec obilo u glavu i vec mora da menjaju konektor

Mislim da gledaju samo da udju u plus prvo, isto ko Antec, prvo moraju da rasprodaju sve, da smanje obim poslovanja, onda da par meseci/godina prodaju prepakovane kineske stvari, i onda kad budu u plusu neki period vremena, onda mogu polako neki originalni proizvod da krenu da razvijaju (ko Antec sto se izvukao).
Slicno je i Thermalright odradio, samo brze

Ako im ne uspe, ili nece, onda ce da puknu
 
Poslednja izmena:
Navodno svi MOBO zaposleni nisu vise u kompaniji, zvanicno ugasen MOBO divizija


A racunajuci da je dovoljno da imas 1 zaposlenog da teras PSU diviziju (samo uzimas off-the-shelf premade napajanja, sa smanjenim kvalitetom, povecanom sansom za probeleme)

to je to za GPU + MOBO + PSU (za sad)
 
Mislim da je ovo kraj za EVGA…možda ih neko kupi zarad imena, ali oni su odsvirali svoje.
 
Navodno svi MOBO zaposleni nisu vise u kompaniji, zvanicno ugasen MOBO divizija


A racunajuci da je dovoljno da imas 1 zaposlenog da teras PSU diviziju (samo uzimas off-the-shelf premade napajanja, sa smanjenim kvalitetom, povecanom sansom za probeleme)

to je to za GPU + MOBO + PSU (za sad)
Nije mi samo jasno sto niko uvesti ne spominje da je to pre svega ASUS overcloker covek koji je javio da je Kingpin dobio otkaz. safedisk je dobar momak ali je pre svega jos od 9900k maltene jedini overkloker koji objavljuje zvanicne ASUS rezlutate 95% svih rezultata on pravi. Cenio sam da EVGA se zatvara mnogo je malo ostalih stvari da bi opstali. Mirse malo da ce mozda Asus da povuce Kingpin ma da ASUS je pravio legenradne MATRIX i RAMPAGE mnogo pre nego sto suljudi znali za evga i classifeid barem jedno 5 godina pre evga classifeid i 10 pre kingpin editona. 5870 MATRIX GTX 285 MATRIX Rampage x48 extreme, ali mozda su procenili da bi im kingpin jos pomogao (svakako im nece odmoci to je sigurno) ali svakako domoniriaju u maltene svakom delu consumer trzista, drze skoro monopol. EVGA bila je dobra dok je trajala, drago mi da moj tim na polici ima EVGA SR2, EVGA x58, 980Ti classified par komada E powera :)
 
Nije mi samo jasno sto niko uvesti ne spominje da je to pre svega ASUS overcloker covek koji je javio da je Kingpin dobio otkaz. safedisk je dobar momak ali je pre svega jos od 9900k maltene jedini overkloker koji objavljuje zvanicne ASUS rezlutate 95% svih rezultata on pravi
1 od 2 ili oba glavna EVGA Bios inzenjera skoro sigurno su vec potpisali ugovor sa Asus-om, mozda je zbog toga (zna se da su potpisali ugovor u jednoj od velikim firmi za ploce, samo nije zvanicno jos izaslo u kojoj, ali ljudi su ubedjeni da barem 1 je upao u Asus.

K1ngp1n ih izreklamirao u GN snimku, pola snimka pricaju kako ima samo ~10 ljudi na svetu koji umeju Bios-e da prave na najvisem nivou, da im je Asus glavi cilj za pobediti bio, Asus bios zlatni gral Bios, inspiracija za sve Bios inzenjere od 7-107 godina, itd, ..., i da su konacno uspeli da pobede Asus na kraju sad i kako su im pre-savrseni Bios-i na nivou Asusa taman pre nego sto sto je krenula divizija da se gasi, itd, malo networking boosting da ulete punom parom u Asus (ili gde god ce da zavrse, MSI/Gigabyte/Asrock)

Mislim da je ovo kraj za EVGA…možda ih neko kupi zarad imena, ali oni su odsvirali svoje.
Navodno niko ne moze da kupi, odnosno trenutno sefu zabranjeno da je proda. Vlada Taiwan-a mu je zabranila da bilo sta radi sa firmom osim da je pokloni zbog konflikta interesa (bese hoce da bude politicar, ministar Tehnologije il tako nesto, mozda tuzitelj, mozda ulece u neku firmu za kontrolu trzista, uvoz/izvoz, mozda ulece u fabriku neku, mozda TSMC visoku poziciju, itd, nesto gde ne sme da se bavi, ili da se bavio sa prodajom, nema detalja jos)

A on se za sve pita, privatna firma CEO drzi svu kontrolu, drugi covek EVGA je vec presao i radi u Nvidiji uveliko

Ne moze mu niko nista, jaci je od sudbine :cool:


Osim Jensen, ocigledno je Jensen najaci, Don Huang :cool:
 
Poslednja izmena:

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno