Šta je novo?

Etherlords II

ToxiC

Čuven
Učlanjen(a)
12.12.2002
Poruke
2,560
Poena
679
ko je igrao kakvo mu je iskustvo???
zasto igra nije zabelezila veci uspeh?
cuo sam da je na fazom magic the gathering (lika kojeg vodite ima karte sa kreaturama i na taj nacin se bori sa drugima)
jesam u pravu?
 
Da u pravu si, ne znam sto nije zazivela. Meni je OK.
 
Odlicana igra koja je ostala izgledom i duhom dosledan naslednik prvog dela. Nastavak igrevise lici na mission pack,a koliko se secam grafika se razlikuje samo u podesivom izometrijskom pogledu i mogucnoscu zumiranja. Nemoj misliti da izgleda vizuelno lose posto se ne razlikuje mnogo od prvog dela koji se pojavio.....pa u doba kada su harali duroni na 750Mhz. Secam se da dugo nisam mogao igrati Etherlordse bas zbog zahtevnih efekata :d .Karte su ostale iste kao i rase. Sistem borbe je fenomenalan ali ima i mana - kada poprilicno osnazis imaces kombinaciju karata koju neces pozeleti da menjas, te su mi svakako mnogo zanimljivije borbe bile u pocetku. Sve u svemu odlicna zabava neko vreme. Obavezno skini pethc-eve koji su se pojavili inace ces cesto izletati na desktop. Pomalo podseca na Magick The Gathering
Svaka preporuka.
 
Znam da je tema stara, ali da neotvaram novu postavicu ovde.

Igrao sam ranije ovu igru, secam se da je odlicna pa sam hteo opet da je probam, medjutim nemoze da se pokrene na Windows 7, zahteva WinXP. Postoji li resenje za ovo? Neki patch za win7?
 
si probao kompaktible XP,ono desni miš na ikonu i onda run..
 
Poslednja izmena:
Da. Probao sam compatabilty mode sve moguce kombinacije. Kada pokrenem igru jednostavno se nista nedesi. U task menager-u se moze videti Etherlords2.exe da je pokrenut ali se nista nedesi.

Mislio sam mozda je ovde neko igrao igru u win7 pa da mi kaze kako je pokrenuo, ali bojim se da jednostavno nije dovoljno popularna. Zato i nepostoji win7 patch. Steta.
Koja je to firma napravila? Mozda ima nesto na zvanicnom sajtu.
 
Poslednja izmena:
Nazalost nema ni tamo resenja. Nevredi. Hvala u svakom slucaju na odgovorima.
 
Pokusao sam da instaliram igru na virtualnom WinXP. Kada pokrenem igru prijavi gresku "can't find any driver with hw 3d"

Ima li neko ideju sta ovo znaci?
 
ma to i nije neka zahtevna igra,prije če bit dx ili onaj drugi opengl
 
Instalirao sam na kraju dual boot. Malo je smaranje resetovati komp ali sta je tu je. Mislio sam da cu se zadovoljiti da odgledam walkthrough na youtube ali me je jos vise zagrejalo da odigram. Mnogo dobra igra.
 
Mali update mozda nekom pomogne u buducnosti. Igra moze da se instalira u WinXp i onda da se pokrene u Win7. Nije potrebno stalno restartovati izmedju sistema (dual boot).
 
Nazad
Vrh Dno