Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Mozes slobodno spistiti gpu clock sa 1160 na 1100 nema neke drasticne razlike a opasce potrosnja ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Stavite -dcri 45 i -asm 2 vec sam pisao

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Šta te komande urade u praksi osim što povećaju hash? P.s. Kopam samo eth..ne dual


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi kome treba strap za elpidu neka mi se javi na pm, baca na rx470 i rx570 na 1050/1900mhz 28.3mh

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Nista novo za elpidu. Kod mene ista podesavanja, voltaza 840-850 po karti. Potrosnja oko 70w. Daje 28.5 mhs. Kapiram da ne moze bolje od ovoga.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nista novo za elpidu. Kod mene ista podesavanja, voltaza 840-850 po karti. Potrosnja oko 70w. Daje 28.5 mhs. Kapiram da ne moze bolje od ovoga.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sve zavisi od modela karte tj. da li ima hladjenu memoriju. Meni 570 Pulse sa Elpidom na 1140/2090 baca 31.1 MH/s.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ziclasi

Probaj da stavis 15 da vidis ima li razlike ..

dexy

Jel drzis na tim podesavanjima ili si samo probao dokle moze a drzis na manje , koje temp imas ?

Jesi li smanjivao napon , koji si strap stavio , daj malo podataka . Ja moju nisam hteo da silim pa najvise sto sam pokusao je 2x rx570 nitro + 61.4mh/s , vratio na 60.3 sa potrosnjom od oko 100w , po meracu potrosnje , temp oko 50c sa vent na 24% koje kontrolise Clay ..
 
Nemam merač, 80W iz gpu-z, 875mv.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ljudi upravo vrsim prodaju ETH-a sa covekom licno, posalo sam mu sa Bitstampa ETH na CEX-u proslo je vec tri sata i nista se ne desava, ne stize mu jos uvek. Moze li neko da mi pomogne oko ovoga? Jer smo zarobljeni i on i ja
 
Ljudi upravo vrsim prodaju ETH-a sa covekom licno, posalo sam mu sa Bitstampa ETH na CEX-u proslo je vec tri sata i nista se ne desava, ne stize mu jos uvek. Moze li neko da mi pomogne oko ovoga? Jer smo zarobljeni i on i ja

iznajmite sobu u hotelu i spavajte zajedno drzeci se za ruke :D

salu na stranu, dobrodosao u kriptosvet, svi misle da je jednostavno uraditi razmenu i cude se kad se insistira na odredjenim pravilima ili zasto neki ljudi to rade iskljucivo preko instant stvari (wex kod) i slicno.

Najbolje da uspostavite poverenje pa podelite rizik :)
 
Ne znam za prezime, možda tu nije problem...al pročitajte terms of use prvo pa se onda odlučite.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
E vidis, to nisam citao. ****m li ga, pa sto su mi onda dozvolili ako ne sme? Zar ne vide da su 2 razlicite osobe na slikama za nalog i selfiju za karticu?
 
Ljudi upravo vrsim prodaju ETH-a sa covekom licno, posalo sam mu sa Bitstampa ETH na CEX-u proslo je vec tri sata i nista se ne desava, ne stize mu jos uvek. Moze li neko da mi pomogne oko ovoga? Jer smo zarobljeni i on i ja
Cex.io does not support ETH from smart contracts potrazi na netu o tome a to se desava bas sa Bitstampa kad saljes
 
Sta da radimo sada?
 
Iz Wattman-a, drajver 17.12 1.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ok, ali prvi restart i vrate se na stock..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji si strap koristio, običan 1500 ili custom? Moje rade na 865, sve su od 29,5 do 30Mh/s.
 
Poslednja izmena:
Ljudi probajte 1300 strap, najbolje vam je da spustite sve iz polarisa, na primer na sve stejtove stavite 1100mhz i 950mv ostalo preko ab

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Probaću 1300. Ja instalirao blockchain drajvere, sve ostalo podesavam kroz miner i ab, cclock je na 1050MHz,zato je voltaža na 865mV,troše ispod 120W.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Pa ja sam pokusavao razne kombinacije i zadobe mi rig posle izvesnog vremena, od kad sam na sve stejtove stavio 1050 na nekim 1100 za gpu klok vise nema zabadanja, eventualno ako nekoj bude previsok klok ili nizak napon grafa baci 0.00mh al nece da zabode rig. Jedino na jednom rigu rx470 4gb nitro+ elpide nece da sljakaju ova setovanja, pobrljavi kartica baca artefakte posle flesovanja biosa, ostale rade top.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno