Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Jel i trix pravi problem kao ab?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na kraju, da bi sve proradilo, ako sam dobro razumeo treba:
AB 4.4.0 beta 15,
Claymore 9.8,
patch ,
i driver 17.2.2?
jel to sve?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
I pokrenes miner :D
 
Pise sve kad otvorite link... Hiljadu puta ponavljano.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kazem vam ja da imaju driveri :D

Radi sve extra ne vjerovatno stabilni driveri bolji od svih ostali.
Cak malo manja potrosnja po rigu oko 10w nije nesto znacajno al eto

screenshot.png

:banana::banana::banana::banana::banana:
 
Ako nekome nije mrsko nek samo proba trix dali radi?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Radi napon i ventilatore mozes stimat a taktove ne mozes, zato mozes takt kroz miner i sve u ***** radi.
 
Hvala goldi. Nista sacekacu official mozda proradi i trix.... Nemam vremena da se sad zezam sa ab ili sa minerom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
hahha nemas vremena da uneses u bat tipa :
-cclock 1140 -mclock 2100
evo ja otkuco za 10 sekundi :D
 
Ne, jer nisam kuci. A preko tw i telefona ce potrajati... Plus ako bude komplikacija....


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kod mene neće da instalira ovaj drajver kaze da je najbolji instaliran. Izbrisao sam stari drajver i pokušao da instaliram ovaj i opet neće. Pokušao sam samo na kućnom računaru gde imam jednu 570, nisam koristio DDU da deinstaliram stari.
 
Poslednja izmena:
Probao sam na jedan rig.
Od 138mhs na 144.3
AB 4.4.0 beta 15 radi odlico.
Mogu da podesim voltaze, clokove, memorije.

Samo vidim da ovaj fix nije A hawaii.
Imam 2xr9 290 i oni su kopale sa 31mh/s sad kopaju sa 29.7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene neće da instalira ovaj drajver kaze da je najbolji instaliran. Izbrisao sam stari drajver i pokušao da instaliram ovaj i opet neće. Pokušao sam samo na kućnom računaru gde imam jednu 570, nisam koristio DDU da deinstaliram stari.
Ddu lepo obrises preko njega drajver pa onda rucna instalacija novog preko device manager, pa patch. Pre toga obrisi ab stari i ubaci ovaj beta sto su naveli i naravno skini novi clay 9.8 i sve ce da ferca kako treba ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako imate problem obavezno DDU.

Inace vodite racuna za ovaj AB beta 15, oce da poblesavi ako stavljate razlicite klokove i voltaze za karte, desava se da morate ponovo da ih prozivate kroz AB kako bi prihvatile sve. Ovo sam ja licno iskusio pa zato i pisem, cisto ako primetite nesto cudno da znate.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ista prica i kod mene. U sred instalacije puk'o , crn ekran i posle restarta trouglovi u device manageru. A kad hocu opet instalaciju da ponovim, kaze da je best driver allredy installed. Izgleda ce ipak biti cekanje originalne ver.
Goldy kako si im ti izbajao pa samo kod tebe rade [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
Goldy ima Alfa verziju garant [emoji4]


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Napisao sam gore kako radi proverereno, i ovaj ab beta radi top klokovi,napon, ventovi, sve...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni na setting DAG epoch 137 rokne... beo ekran i nece dalje.
Drivere prihvatio posle DDU , pach odradio, AB 4.4.0 beta 12
U mineru podesio cclock i mclock i nece.

Kad skinem cclock i mclock iz bata onda hoce na stocku.
Cim rucni unesem klokove u bat -beo ekran

Na stocku mi daje 27.9 na RX 480 8GB Nitro.
Jos da mi proradi AB pa da ode to preko 30 [emoji4]
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako imate problem obavezno DDU.

Inace vodite racuna za ovaj AB beta 15, oce da poblesavi ako stavljate razlicite klokove i voltaze za karte, desava se da morate ponovo da ih prozivate kroz AB kako bi prihvatile sve. Ovo sam ja licno iskusio pa zato i pisem, cisto ako primetite nesto cudno da znate.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

kod mene isti problem bio, AB koristite samo za fan i mv, klok u AB spustite do kraja za sve grafe.
Takodje pazite kod ima razlicite klokove kod kartica zato sto je sa novim driverom kod mene promenio GPU number / ono sto je bilo pozicija 3 u rigu i 1 u mineru sada nije.

Instal drivera, odmah po instalu patch pa reset
AB svi klokovi na najnizu, podesio mv i fan
u mineru setovao klokove, prvo proverio koja pozicija u rigu je sada koji GPU posto imam 4 kartice koje rade na 2100 i 3 na 1900

pustio i radi ... sa 184 na 196 - 6% skoka = ako bude stabilno do sutra krecem i na ostale rigove
 
Poslednja izmena:
Ma stabilno full predobar driver.. ako imate problem sa rigovima gdje su vam 6-7- ili 8 kartica sljedeci postupak:

Devices manager pa uinstal sve karte samo ostavite onu koja baca sliku pokrecete instalaciju po zavrsetku iste patch pa restart (znaci ne treba ddu samo pregazite drivere, ali uz predhodno uinstal kartica u devices manger)
 
Goldi legendo, probacu kasnjje tako. Mada rig je od 5, cenim da ce ici lakse.

Sent from my S6 Edge
 
Aj neko neka okaci clay 9.8 na svoj dropbox. Ne rade linkovi ni mega ni google sto je clay dao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Proradio je mega pa sam skinuo.
Samo da prijavim instalirao sve kao sto je navedeno i sve sljaka hash se vratio na stare vrednosti.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Svima sve sljaka :-D

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno