Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Očekujemo neku korekciju sad na 30?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
POTREBNA HITNA POMOĆ!!!

- Od juče je počelo nešto čudno da mi se dešava sa majningom. Sve je lepo podešeno na Coinotron i majner neko vreme tako radi da bih odjednom dobio uvid da kopa za neki sasvim drugi pool koji nigde nisam naveo (ni pod epools ni pod dpools)!!!
Može li mi neko pomoći da rešim ovo jer zaista ne znam šta se dešava???
Evo slike da pogledate (i to se dešava samo na tom rigu: neogeo1)!!!
Pogledajte prilog 224785
Juče sam skinuo nov majner (stari obrisao) i prekonfigurisao opcije. Tako pokrenuo i sve je radilo kad' danas pogledam on prebacio na dagerhashimoto.us--- pool. Okačiću deo log fajla ako se vidi da u jednom trenutku majner poziva reboot.bat komandu kojom restartujem miner/rig i uključuje se nanepoznati pool!!!
Vidi,da ne razmišljaš nova instalacija Windows-a

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Dual ETH + DCR sa 6 x 480 Nitro 4g (samsung), dobijam 28,8 eth - 540 dcr na 2000/1100 -96 -dcri 38. Nisu bas neki sjajni rezultati, potrosnja sa 790w skocila na 960w

Prvi put koristim supernova.cc pool i prema kalkulatoru sa 3300mh/s bi trebalo da dobijem oko 0,45 dcr po danu medjutim ja sam dobio 0,33, ne znam zbog cega. Isto tako pod "My Balance" vise od pola stoji kao "Unconfirmed: DCR"
 
Zakljucali mi nalog na suprnova, ne znam iz kog razloga, na njemu kopam DCR. Pisao pre dva dana i jos nema odgovora niti salju mail za postupak okljucavanja. Ima li sanse da posalju ili da batalim ovaj pool?
 
Vidi,da ne razmišljaš nova instalacija Windows-a

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
Neki *urac radi kao trojanac.
Šta god da uradim ili pustim da radi, posle nekog vremena se kreira reboot.bat fajl koji se auto startuje i preokrene mi na dagerhashimototrtmrt...
Neko *rka stvari. Tako će i biti. WIN Reinstall :( pošto zaista ne znam šta se dešava.
Jedino ako u sistem ne ulazi preko portova 3333 i 8000 koje sem iz rutera otvorio za EthMan aplikaciju...
Ooooooo majko mila :(
 
Imao sam isti problem, riješio s combofix

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Neki *urac radi kao trojanac.
Šta god da uradim ili pustim da radi, posle nekog vremena se kreira reboot.bat fajl koji se auto startuje i preokrene mi na dagerhashimototrtmrt...
Neko *rka stvari. Tako će i biti. WIN Reinstall :( pošto zaista ne znam šta se dešava.
Jedino ako u sistem ne ulazi preko portova 3333 i 8000 koje sem iz rutera otvorio za EthMan aplikaciju...
Ooooooo majko mila :(
Ma novi Windows i zatvoriš portove i sve bude ok [emoji12]

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Uh.......... nego da pitam sve mi karte daju normalno heša, samo jedna zabola na 8 tj počne sa 12 i onda samo padne na 8. Koristio sam Clay 4 i 7,4 i 8 i 8.1 i sve isto. Očistio drajvere instalirao novije (16.9.2 mislim da je taj) i opet isto. Da li neko ima iskustva sa ovim

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Niko ne komentarise cenu, sta mislite kad ce povuci rucnu malo, ili sad nema stajanja do ~50usd ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hmmm. Sada sam pokušao da skinem sa sajta bleepingcomputer... ali taj sajt ne radi pa sam skinuo sa FileHippo međutim kada sam pokrenuo program, napisao mi je da ne radi na win10 :( a neće da radi u CompatibilityModu
Kako to da prevaziđem?
 
Poslednja izmena:
Mislim da ti može pomoći i malwarebytes.. Nađi na netu krakiran

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Evo LINKa gde na kraju strane ima da se skine "nova" verzija ComboFix-a koja radi pod w8.1 i w10.
 
Niko ne komentarise cenu, sta mislite kad ce povuci rucnu malo, ili sad nema stajanja do ~50usd ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pumpanje je kod BTC/ETH para, tako da ne gledas cenu u dolarima kao krajnji target nego odnos.

Ovo je definitivno ista pumperska grupa od pre, vidi se po nacinu pumpa, postavljanju ordera i korekcije istog.

Imali smo settlement na 0.02, odatle su napadali 0.022. Onda je pre par dana bila borba za 0.023, tu je par puta padao i do 0.021 (ko je pratio, mogao je jako fino da profitira). Zatim je napravljen novi settlement na 0.023 i sasvim fino su ga drzali. Odatle napad na 0.0255 koji je bio uspesan.

Meni je i dalje target 0.028 za izlazak. Tu mi je profit oko 32,33% tj tu oko 6 BTC-a.

Naravno da cu deo ostaviti ako bude podivaljao, ali to je deo koji sam usput uzeo i koji sam zaradio dodatno trgujuci tako da mi on nije vazan.

Ocekujem proboj na 0.027, ovaj wall da vas ne buni...
 
Al przi grafike ovaj dual mining, skice jadne!
 
Potrebna mi je pomoc oko modovanja biosa na Nitro RX480 OC 4GB,sku 11260-13-20G.Snimio sam bios preko Atiwin flasha,otvorio ga u Polaris Editoru,nailazim na problem kod tajminga jer ne razumem tajminge koje mi je ocitao ( slika 1 ).Citao sam po forumima,nasao na jednom mestu isto ocitane tajminge ali nisam uspeo da nadjem objasnjenje tj. resenje.Moze li neko u kratkim crtama da objani kako da prekopiram tajminge i uradim under volt kroz bios ? Def. klokovi 1306/1750,nema dula bios.
asdasd.jpg
edit:
Untitled.png
24 MH/s bez modovanja,podesenu u afterburner-u 1150/1900 Core V. -96 P. Limit -40
 
Poslednja izmena:
Kakva noc za trgovinu.

Gledam i ne verujem kako lako ATH probijaju (falilo nesto malo). Ostavio sam nesto ako bude attack na $50.

Screen Shot 2017-03-16 at 05.44.57.png

Oscilacije su nenormalne i vrlo lako se surfuje.

Idem malo da odremam pa da nastavim za par sati...
 
Nazad
Vrh Dno