Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Pa lepo ti je čovek napisao gore... A i ja par postova iznad [emoji1] Al opet, to niko ne garantuje. Mogao je da se sroza i do 60, pre oporavka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Niste vi krivi, ja nisam dobio dovoljno čvrst odgovor - video sam tu neke smajlije i termine koje ne razumem. Nisam smeo da uložim 1000€ jer ne razumem šta znači "Ma ovo je samo korekcija,vraca se cena nazad" recimo.

@simeonovic nemoj druže da se ljutiš, nisi ništa pogrešno rekao.
 
Nemam potrebe da se ljutim i ja sam se iskrene zabrinut jer ih nisam prodao na 90€ kada sam mogao.Ali sam zato kupio 2 ethera na 74€ i prodao na 82€.Skroz je normalno da dodje do korekcije pogledaj cenu u nazad,samo treba da se uhvati pravi trenutak za kupovinu.
 
kartice dok covjek ima uslove da se siri, a onda stek coina ja sam u nekoj prelaznoj fazi jos malo se prosirim i samo stek stek, onda kad krene drugi krug obezbjedim se do penzije :d
 
@lakicevic Prošlo je tačno godinu dana od kad si pustio pogon. Daj neku sliku da vidimo kako ti je narastao rudnik :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
De se gleda to na pullu ili u clay-u ?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Na pullu. Kopam na ethermine i tamo ti pokazuje za zadnjih sat vremene koliko su ti stale sherovi
 
Kakve su vam prognoze za skok diffa? Meni se cini da ovim ritmom ako nastavi nece se jos dugo kopati...

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Pozz ljudi, citam vas puno ali nisam jos nista napisao.
Ovo je moj prvi post.
Ja sam prvi put kopao 2013 bitkoinima, i mi je mtgox propao 2 i od tada evo sad pokusham da kopam opet.
Imam r9 290 trix koja kopa sama ethereum i imam jos jedna r9 290 ali cekam napajanje da je uklucim u radnju.
Znam da claymore uzme 1%fee pa probao sam sa genoli da kopam na nanopool, ali claymore daje mi 28.1 a genoli daje 26.1, jel znate zasto je to tako, koju problem moze biti.
Hvala vam puno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ok sa 58mhash da na 24h iskopam po trenutnom difu 0.048 etha.... Svi kalkulatori mi pokazuju oko 0.058 sto nije mala razlika... Ili dwarf brljavi.

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Ima li ko sa dwarfa da potvrdi jel i njemu problem prisutan? Na koji pool promeniti?

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Meni oko 0.05 isto dwarf

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Znaci kod svih na dwarfu je verovatno problem? Imali ko na drugom poolu da kaze koliko dobija na 24h trenutno?

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Na sta promeniti... I meni se cini da daje manje vec nedelju dana.

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno