Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
@b-ziger Zašto 14 dana za dža ili bu?
 
A pa tolko još mogu da drže zaključanim Dao tj. Child ETH posle toga ode lova posle toga neko reče možemo i opremu da rasprodajemo :S: stvarno nemam ideju šta će se desiti ali mislim da će pasti ozbiljno cena ako ne pukne sve.

Copy paste sa ETH bloga.

Follow-up action:

Available options are being considered. The community can avoid any negative consequences of the soft fork by voting against it until a better solution has been found. Note that, to the best of our knowledge, no funds can be retrieved from the affected DAOs until July 14th 2016. There is no immediate urgency to block transactions while further proposals are being worked out.
 
Nekada je i ETH išao preko 20$
 
Kolko bacaju 7970 sad? Potrosnja?

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
:p vec sam u crveno, cekao polaris kad ono puvanjak

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Ma pokazali su se totalno nekompetentni za ovaj prijekat.... moze neko da kaze ovo su decije bolesti, ali zamislite scenario da BITCOIN 2012 nije mogao da posalje ni jednu transakciju i da je an svakom cosku bilo rizika, BTC bi pukao davno!

Ove drzi hype i nista vise, masa se navukla na ime BTC 2.0 i zelju da se obogate

Cist dokaz koliko su izmanipulisani je kad prekida onu ribu i kaze tako su i prvi ljudi koji su imali BTC svi im govorili da je to bezvredno a sad su milioneri.... e to je glavan razlog popularnosti ethereuma jer SVI ocekuju BTC 2.0 od ove smejurije!
 
Poslednja izmena:
Ne bih se slozio skroz s tim. Zbrzali su projekte, nisu dovoljno razmisljali ali nije bas da su nekompetentni.
Ovo ne drzi samo hajp. I dalje postoji jako lepa buducnost za eth pod uslovom da bas ne upropaste sve glupostima. Ovo sve moze da se ispravi, tek ces onda videti sta je hajp ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Po meni je najsmesnije sto se tacno ni ne zna sta to vredno smart contract moze da ponudi a da vredi bilion $, sve vise sad naginju da ponude svoje usluge coorporate segmentu sto su po meni trebali od pocetka, prica da je ethereum BTC 2.0 je u krajnju ruku bila tezak bezobrazluk glupe ethereum zajednice

A sta se tice korporate segmenta, nemam nista protiv ako ga isti prihvati
 
Baš se i nije rasplamsala diskusija.Izgleda da svi tugujete ;)
Pa ovih dana sam dosta čitao i odslušao dosta priča. Vesti su jako crne i nebi da budem zeljko ali nažalost je tako.
Ali Hard fork se sprema od sutra valjda će moći da se glasa za isti.

Šta će se desiti pa naravno kao i kad su druge critpo valute radile Hard Fork uvek je pala cena ili je pukao novčić. Dali će se izgubiti poverenje u ETH i ako se Hard Fork radi za DAO pa hoće jel nažalost su povezani (kud su ga pravili).
Dali će ETH pući neće ali će cena biti mnogo niska i dali će se ikada vratiti to je sve pitanje za celo društvo dali želi ETH opet ili će izgubiti poverenje u isti totalno i napustiti ga.

Ja lično imam dosta ETH a i sad mi se ne prodaju ali čekaću još koji dan i verovatno ću prosuti sve jel posle hard forka ko zna koja će cena biti.
Kakvo je vaše mišljenje o HF i ceni posle HF?
 
Poslednja izmena:
Konkretno Licno na moju veliku srecu izlazio sam na 20$ to mi je bila extra cjena od tada kako iskopam prodajem za BTC, licno mislim da ide Eth dole samim time i isplativost kopanja do kraja ovog mjeseca mogli bi spominjati jako dugi period extra isplativosti mininga.

Da ne bude zabune to je samo moje misljenje koje je dosta puta bilo pogresno :d
 
Misiti ne mogu jer niko od nas ne zna tačan iskoh, u sta verujem to je druga stvar. Nesto u meni govori da ce da padne.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da će da padne, pada od juče konstantno. To bar kaže moj pasulj :)

Što se mene tiče ja izašao, ne kad je trebalo na tih 20$ ali bože moj, ne može sve da se dobije.
 
Kako brzo zaboravljamo kako je bilo pre godinu ipo, dve... Ako cena padne i duplo, opet je extra isplativo! Ćutite, kopajte i uživajte :)
 
I BTC je pre 5 godina bio 1 usd :D
 
Sve može da bude a opet ne mora. Ja očekujem takodje veliko drop posle Hard forka. Posle toga i oporavak ali kad šta ko gde nemam pojma haha. Možda buy support bude ogroman posle hard forka i skoči cena nenormalno nikad se ne zna ali po meni je neminovno da padne sada.
 
Ljudi sta mislite o ovom sajtu https://topmine.io/?reg=194787 ?
Novina je, zvuci vrlo zanimljivo, nesto poput cuvenog nekadasnjeg Cointelecta...Bilo je lepo dok je trajalo, a ovo mi deluje jos zanimljivije...Ulazete u Torex (nesto slicno nasem mhs-u) i on vam je ovde sva mudrost i snaga, birate valutu koju kopate i posle isplata kad hocete...
Poenta je samo sakupiti sto vise Torexa u startu, jer vam brze zaradjuje i rudari, znaci nesto kao virtuelni rig...:)
Nemamo sta da izgubimo, a kontam da mozemo da dobijemo...
Voleo bih da cujem iskustva i misljenja iskusnijih rudara...
Ko hoce nek se reg. i nek proba, zanimljivo je veoma, a nema sta da izgubimo...

Kao sto rekoh... puce i ovo :)
 
otvorio neku farmu Rx 480, sad ce to da plane haha xD
 
otvorio neku farmu Rx 480, sad ce to da plane haha xD
Jesi uzeo? Pa Extenderi će da geknu prvi,doduše ako su usb trebalo bi da prežive. Ja pravio računicu ali ne postoji trenutno sa Rx480 grafama sa ovim cenama.

Smaraju ovi sa ovim HF gubljenjem poverenja a ja se nakopao ko blesav i nisam prodao ništa.
Pozvao druga koji kopa i ama baš ništa ne čita on opušten ma brate to sve će da skoči samopouzdanje puca iz njega reko al sam ja blesav hahaha.Obično ti što nemaju pojma profitiraju LOL
 
Ma i ja se preracunavam da kupim hw ali isto ne vidim neku racunicu sa tim 480grafama, sa ostalima nije nista bolje

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 

Jedan dobar live video o miningu sa Rx 480. Možda opet neki drajver ili miner poboljša situaciju ali ovako to mi dodje ko 380X da uzmem.
Oko 2h ih OC i daju najvise Mhs
 
Poslednja izmena:
Jesi uzeo? Pa Extenderi će da geknu prvi,doduše ako su usb trebalo bi da prežive. Ja pravio računicu ali ne postoji trenutno sa Rx480 grafama sa ovim cenama.

Smaraju ovi sa ovim HF gubljenjem poverenja a ja se nakopao ko blesav i nisam prodao ništa.
Pozvao druga koji kopa i ama baš ništa ne čita on opušten ma brate to sve će da skoči samopouzdanje puca iz njega reko al sam ja blesav hahaha.Obično ti što nemaju pojma profitiraju LOL

Ma kakvi kad sprzi maticnu plocu sprzice i extender, referentne rx 480 prekrizio sam vec, a i da nije te potrosnje uzasno hladjenje, nista do daljnjeg.
 
Nazad
Vrh Dno