Šta je novo?

ESA potvrdila da je E3 zvanično mrtav

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,487
Poena
1,385
E3-sajam-igara-je-i-zvanicno-mrtav.webp


ESA potvrdila da je E3 zvanično mrtav​


ESA E3 je bilo kultno mesto na kome su se developeri igara i izdavači umrežavali i javno najavljivali igre na kojima su radili, i sada više ne postoji

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/gejming/esa-potvrdila-da-je-e3-zvanicno-mrtav/
 
A o gamescon-u koji se odrzao i to u Beogradu ni jedno slovo na vasem sajtu.
@Labello ne znam sta je smesno, valda je logicno da se podrzi lokalni dogadjaj ili makar isprati u nekoj formi.
 
Poslednja izmena:
A o gamescon-u koji se odrzao i to u Beogradu ni jedno slovo na vasem sajtu.
@Labello ne znam sta je smesno, valda je logicno da se podrzi lokalni dogadjaj ili makar isprati u nekoj formi.

Да је ту био присутан неки Самсунг, Шаоми, Епл,... па и да дођу да се сликају. Кога брига у Србији да промовише тржиште које обрне годишње скоро 200 милијарди.
 
A o gamescon-u koji se odrzao i to u Beogradu ni jedno slovo na vasem sajtu.
@Labello ne znam sta je smesno, valda je logicno da se podrzi lokalni dogadjaj ili makar isprati u nekoj formi.

Da neko okrene telefon i najavi događaj, pozove, da sve ima neki smisao, zašto da ne odemo? Ali ne radi se tako...a zna se kako se radi
 
Da neko okrene telefon i najavi događaj, pozove, da sve ima neki smisao, zašto da ne odemo? Ali ne radi se tako...a zna se kako se radi

Слажем се.

Ако нисте чули, логично је не обавестити.
Али, нема разлога за правдање, јер тако изгледа да сте чули, али нико вас није удостојио позива. Каква год да су правила - тако се не ради.

Сада знате за следећу годину. :)
 
Mi imamo puno, ali zaista puno obaveza. Puno je i putovanja, odmori, neko se razboli, neko nije tu: bavimo se i nekim drugim stvarima koji nam omogućavaju uspešno poslovanje. Postoji lista prioriteta, uvek je neki cajtnot...zaludni nismo. Drugo, realno nismo deo tog nekog društva koji to organizuje godinama, nismo u kontaktu sa tim ljudima. Ne može se sve postići
 
Nazad
Vrh Dno