Šta je novo?

Erste banka

Nece stici ili nece poslati kartice pitanje je. Otvorio sam racun pre dva meseca i jos nema kartice da stizu. Razmisljam da odem gasiti racun mislim da ce kartice poslati posle 31 Maja 😀
Pre dva meseca?! Jesi pitao o cemu je problem, zasto ne stizu? Da nas nisu navukli na tu naknadu od 5000 din majku im haha. Ja sam otvorio sredinom Aprila, jos nista.
 
Predpostavljam da o iOS izvedbi govoris, za android ce verovatno da se poceka jos neko vreme (kao i za sve ostalo doduse)! :(
 
Tako je.
Jutros mi iskočio update, ja rekoh, hajde da odradim, možda su unapredili aplikaciju, kad ono…surprise 😀
I što je najbolje, radi kako treba.
 
Da nisi napisao nikad mi ne bi palo na pamet da pogledam u podešavanjima i namestim. Mogli su da postave i na početni ekran da je to sad mogućnost.
 
Gde to, pošto ja na ps nemam ništa novo tj. nikakav update? Treba apk da skidam ili?
 
Jel se seca neko koji je bio uslov za ostvarivanje ovih 5000din bonusa prilikom otvaranja racuna? Znam da je kupovina karticom do 31. Maja ali da li Dina ili Visa karticom? Nema vise obavestenja na sajtu.
 
@novofil ni traga od iste kod mene...i dalje na 1.0.9 Kako god, simpatična promena, čekam da zaživi i ostalima! Tnx
 
Vdim kroz temu da nisu brzi i ažurni. Podneo sam online zahtev pred poslednje praznike i treba neko da me zove za termin odlaska u filijalu radi potpisivanja ugovora. Sutra će isteći druga radna nedelja od tog podneska, poziva nema, a na ostavljenu e-adresu nikad nije stigla ikakva poruka. Ima li smisla da ih zovem ili je u pitanju standardni period čekanja kod njih?
 
Vdim kroz temu da nisu brzi i ažurni. Podneo sam online zahtev pred poslednje praznike i treba neko da me zove za termin odlaska u filijalu radi potpisivanja ugovora. Sutra će isteći druga radna nedelja od tog podneska, poziva nema, a na ostavljenu e-adresu nikad nije stigla ikakva poruka. Ima li smisla da ih zovem ili je u pitanju standardni period čekanja kod njih?
Zovi ih. Obicno nazovu posle dan,dva da se zakaze sastanak u filijali.
 
Konacno ova nova aplikacija lici na nesto, zasto su morali da nas muce godinu dana sa onim antikvitetom.
 
Update-ujem app, upišem pin, "neuspela autentikacija". Sa istim pinom generišem mToken bez problema. Briši data, reinstall app, prođem kroz proces reaktivacije unošenjem kodova koje dobih preko emaila i sms, upišem pin, ponovo "neuspela autentikacija". :)

Jel imao neko sličan problem?
 
Ja i dalje nemam novu verziju na androidu, ne znam kako je kolega dobio onu 1.0.10. što je linkovao?!
 
Bolje i da nemaš dok ne ispeglaju bugove. Evo meni se pojavila, odradio update, sad nemam nikakvu.
 
Jel mu ovo sad dođe George ili su samo blago redizajnirali prethodnu aplikaciju?
 
Blagi redizajn, ista je aplikacija.
 
Da li postoji notifikacija kada se obavi placanje karticom ili podigne novac na bankomatu?
 
Update-ujem app, upišem pin, "neuspela autentikacija". Sa istim pinom generišem mToken bez problema. Briši data, reinstall app, prođem kroz proces reaktivacije unošenjem kodova koje dobih preko emaila i sms, upišem pin, ponovo "neuspela autentikacija". :)

Jel imao neko sličan problem?
Imala je koleginica problem da app ne prihvata pin, iz korisnicke sluzbe su joj rekli da restartuje telefon, i stvarno posle restarta je sve normalno bilo.
 
Nazad
Vrh Dno