Šta je novo?

Error: -1639

D.J.Cool

Čuven
Učlanjen(a)
01.11.2003
Poruke
81
Poena
609
imam sledecu konfiguraciju:
Barton 2500
epox 8RDA+
2x256 ddr400 kingston (dual channel)
80 gb IBM deskstar 7200
DVD Teac 516
DVDRW pioneer 106
Pinnacle TV Tuner
Sky Star 2
Intel hardverski modem
Saphire 9200 64mb 128bit.
problem je sledeci: ranije sam pokusavao da instaliram Silent Hill 3,
a sada Far Cry, obe DVD izdanja, pokrenem autorun i izaberem gde cu da instaliram igricu i kada
kliknem NEXT izbaci " Error: -1639 Invalid line argument. Consult the Windows instaler SDK for
detailed command line help. "
Na drugom kompjuteru sam probao i instalirao sam obe igrice.
Da li neko moze da mi pomogne oko ove greske? :wall:
 
D.J.Cool je napisao(la):
formatirao sam i hard pa instalirao windows pa igricu pre svih programa i drajvera ali isto se desava.ista verzija windowsa i na drugom kompu ali radi

Kod problema ove vrste treba biti max. detaljan , npr. rekao si sve o svom racunaru ali nisi rekao koji je OS , takodje sta je u toj drugoj masini ?
Ako je u pitanju ista starije od XP-a , moguce je da nemas na tvojoj masini sve komponente potrebne za Installer , dok je na drugoj masini to instalirano "uzgred" a da to i ne znas .
Uostalom , pogledaj ovo :

Redistributable components allow new APIs to be supported on previous versions of Microsoft® Windows®. Individual redistributable components have separate licenses that typically allow you to ship the files with your applications. The specific licensing details are covered in two files, License.txt and Redist.txt, which are downloaded with each redistributable component.

Uglavnom , tekst je u vezi sa Installer-om , link :

http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm

gde imas i komponente za dl .
Naravno , ne mora biti da je softver u pitanju , bice mnogo lakse kada navedes komponente iz te masine gde sve radi .
Malo mi je sumnjiva i nakrcanost tvoje konf. , imas DVD i DVDRW , Tuner , SkyStar 2 , kako si vezao DVD-ove , da li si probao da izbacis iz masine sve "suvisno" ?

Pozdrav , Misa...
 
u pitanju je XP PRO sa SP1.
druga masina je Atlon 2400, Soltek NF2,2x256 ddr333 kingston,RAdeon 9500, maxtor 120gb, BENQ CD-RW,PIONEER A06,SKY STAR 2, ASUS TV TUNER, modem lucent softverski.
pokusavao sam sa po jednim dvd uredjajem u svim kombinacijama i opet nije htelo da radi.
 
Pazi ovu stvar...Skystar, modem, PCTV i IDE kontroler ti se kolju i uopshte ne znam kako ti ta mashina radi :) Nigde nisam uspeo da nateram pctv pored skystara da proradi, ili obrnuto...Morash neshto da vadish napolje, chudno je da ti bilo kako radi ta mashina...
 
Nazad
Vrh Dno