Šta je novo?

EPS račun preko neta

Moj ED broj/šifra korisnika imaju 9 cifara i isti su. Da li su i kod tebe isti. Možda da probaš sa šifrom ako nisu.

p.s. Zar ti nije bilo lakše kad si već išao tamo da podneseš zahtev da ti račun stiže na email?
Grrr... nisam znao da može da stiže samo na mail. Hvala!
 
Može i nikom nije jasno zašto već godinama ne može da se to odardi na drugi način već mora da se ide kod njih i traži da se prabaci na slanje računa isključivo na mail adresu.
Izgleda neko tamo ne želi da ukljući mozak i bar delimično razmisli kolika bi to bila ušteda i za njih i za prirodu.
 
Može i nikom nije jasno zašto već godinama ne može da se to odardi na drugi način već mora da se ide kod njih i traži da se prabaci na slanje računa isključivo na mail adresu.
Izgleda neko tamo ne želi da ukljući mozak i bar delimično razmisli kolika bi to bila ušteda i za njih i za prirodu.
Kod mene ne moze na mail, pitao ja odavno a ona neka baba samo me gleda i krsti se
Sreca pa ovde radi
 

Prilozi

  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    43.7 KB · Pregleda: 143
Da li vam radi uvid u racun na portal.edb.rs?
Kada kliknem na racun da ga downloadujem ili da ga pogledam izbacuje mi gresku.
Sve je radilo super vec nekoliko godina, ali sada ne radi iz nekog razloga.
 
Kako za podrucje beograda nema da se registruje a za ostala mesta ima?
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Da ubih se trazeci.
 
Negde sam pročitao da je username ED broj, a pass jmbg.
 
  • Like
Reagovanja: Wuk
Samo im je trebalo 20ak godina :D
 
Nadam se da ce u skorijoj buducnosti moci da se odjavi papirni racun, da stize samo u elektronskom obliku, za sada nisam pronasao tu opciju na novom portalu...:rolleyes:


E da, ima i neka naknada za placanje racuna preko portala...:confused::LOL:
Screenshot 2023-11-01 004500.jpg
Pise i u Uslovima koriscenja:
Screenshot 2023-11-01 005237.jpg
 
Poslednja izmena:
Nadam se da ce u skorijoj buducnosti moci da se odjavi papirni racun, da stize samo u elektronskom obliku, za sada nisam pronasao tu opciju na novom portalu...:rolleyes:
Bukvalno isto ovo sam hteo da napišem. Jedino što vidim u delu "Mesta isporuke" je ovo, ali ne može ništa da se izmeni:
1698796500725.png
Bar piše to, tako da mi daje nadu da će uvesti tu opciju u bliskoj budućnosti.

E da, ima i neka naknada za placanje racuna preko portala...:confused::LOL:
Da, piše kao da se plaća bez obzira koji način plaćanja se odabere, što razumem za plaćanje karticom, ali mi je nelogično da se plaća naknada za IPS skeniranje, pošto oni za to ne bi trebalo da imaju nikakav trošak? :unsure:

Inače, osim toga, portal mi deluje odlično. Veoma informativno, lepi dijagrami, istorija i statistika.
 
Da, piše kao da se plaća bez obzira koji način plaćanja se odabere, što razumem za plaćanje karticom, ali mi je nelogično da se plaća naknada za IPS skeniranje, pošto oni za to ne bi trebalo da imaju nikakav trošak? :unsure:

Nije nikakvo dodatno plaćanje ako klikneš na skidanje računa, skeniraš QR kod i plaćaš koliko bi inače platio kod tvoje banke 😃
 
Lepo su ovo skockali, mnogo bolje nego što je bilo pre
 
Traze opet registraciju a ips placanje nije besplatno zavisi od banke.
 
Za one iz elektrovojvodine koji nemate naplatni broj na racunu, umesto naplatnog broja mozete uneti edb broj za dodavanje brojila.
 
I kad se registrujes ponovo ne radi.
 
Meni sve radi, I brojila elektrovojvodine I jugoistoka I Beograda
 
Takođe, sve radi OK
 
Radi ali je zabo sajt pre 10 minuta.
Ja i dalje placam racune putem ebenkinga, ne verujem u ove portale. Da s eposle dokazujem i jurim kada mi ensto neproknjize neka hvala.
 
Drka im sistem iz 6 puta sam uspeo da se registrujem ponovo.
 
Jel mogu da dodam brojilo sa svojim matičnim brojem ili mora matični broj na koga se vodi brojilo ? Hvala
 
Meni za dva brojila izbacuje podatke da se uneti podaci razlikuju od onih u bazi, ma daj...do sada bilo sve u redu za područje EPS KV na starom sajtu. Sve uneto kako treba i to više puta.
 
Nazad
Vrh Dno