Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

@milkobgd ta aplikacija je u ovoj temi
 
Zdravo, paket je eon light i sa njim dolazi aplikacija za tv, tj eon smart tv za 1 uredjaj. Medjutim na mojsbb portalu i aplikaciji stoji kao da ne moze. Treba da stoji na portalu i u aplikaciji 0/1, a ne 0/0. Kad probam da dodam izbacuje gresku i pise da sam uvezao maksimalni broj uredjaja - sto nisam. U poslovnici mi je receno da kod njih stoji da moze da se koristi i da treba da se zove tehnicka podrska. Neko nesto?
 

Prilozi

  • IMG_4112.png
    IMG_4112.png
    119.1 KB · Pregleda: 30
  • IMG_4113.png
    IMG_4113.png
    92.9 KB · Pregleda: 31
Može, moraš zvati kor. podršku. Skoro je neko na forumu imao isti/sličan problem i zvao je kor. podršku da bi rešio problem.
 
Ali što me nervira kad onako random ne prikazuje preview sličice kod premotavanja, npr. poslednja 2 dana na Nova S, Fox webos.
 
Od juce (na webOS) SK i N1 na EON app ne radi sa mobilnim internetom MTSa. Na telefonu sa EON mobilnom aplikacijom radi. Ono sto sam primetio jeste da iako se povezem na hotspot , aplikacija ne menja IP i DNS koji je bio sa kabla. deinstalirao aplikaciju, instalirao ponovo, uneo novi kod i IP i DNS su bili OK, ali i dalje SK i N1 nisu radili. Jedini zakljucak koji se namece ili se meni nesto poremetilo, ili verovatnije, SBB cita sta ja pisem na benchmarku kada se hvalim da mi radi SK na TVu sa podeljenim MTS internetom sa telefona
 
Da li je neko imao situaciju da mu "ne radi" net na eon tv app, konkretno na mi box 1st gen? Dok druge aplikacije rade tj ima net, hbo, yt itd.
Probao sam brisanje kesa, jedino sto je radilo je reinstalacija ali onda trazi nov kod za tv slot, a naravno ne mogu vecno to raditi.
 
Zar mora jos uvek 3.9
Ajde da jos malo produzim da se spominje moje ime 😂🤣😂🤣
Idemo 3.9 <=> 9.3 😁😉 ogledalo
Pozdrav, instalirao sam ovu aplikaciju na laki orion android tv box. Ubacio sam kod OTP na mojsbb i proradilo je. Međutim, nestajala su slova u EON aplikaciji u meniju i ubrzo je prestala da radi , odnosno ponovo izbacuje OTP kod (a već sam zauzeo slot na mojsbb!) molim pomoć
 
Malo vise nelogičnosti , al ajde prvo ne vidim razlog na laki box sto nisi neku Eon apk skinuo sa poznatih mesta i instalirao al u sustini sve je to isto ima razlike samo u package id , jedino sto mi pada na pamet da je da si napravio pauzu vise od 30 dana pa zato apk trazi da je ponovo aktiviras ( ako je tako obrisi uredjaj na moj sbb pa aktiviraj ponovo )
A posto ta ne radi sada skini " normalnu " Eon apk i instaliraj da ne bi nestajala slova
 
Pozdrav, instalirao sam ovu aplikaciju na laki orion android tv box. Ubacio sam kod OTP na mojsbb i proradilo je. Međutim, nestajala su slova u EON aplikaciji u meniju i ubrzo je prestala da radi , odnosno ponovo izbacuje OTP kod (a već sam zauzeo slot na mojsbb!) molim pomoć
meni se to desava na vikendici, cim ne koristim 30 dana trazi opet aktivaciju OTP
 
Malo vise nelogičnosti , al ajde prvo ne vidim razlog na laki box sto nisi neku Eon apk skinuo sa poznatih mesta i instalirao al u sustini sve je to isto ima razlike samo u package id , jedino sto mi pada na pamet da je da si napravio pauzu vise od 30 dana pa zato apk trazi da je ponovo aktiviras ( ako je tako obrisi uredjaj na moj sbb pa aktiviraj ponovo )
A posto ta ne radi sada skini " normalnu " Eon apk i instaliraj da ne bi nestajala slova

Molim za objašnjenje gde da nađem normalnu EON apk da radi na laki box? Od aktivacije OTP radilo je samo 20 minuta. Čemu sluzi "klonirana", "krekovana" apk ako može normalna?
 
Apkcombo ; apkmirror : apksos ; apkpure itd itd .....mislim da stvarno nije problem naci "normalnu "
 
ok, dakle na to si mislio. hvala ti. a cemu služi ova "klonovana?"
 
Pa mislim gde si je i nasao tu apk kasnije ima i sva objasnjenja pa ne bi ja vise o tome a pogotovo sta radi a sta ne
 
Probao sam nekoliko "normalnih" apk koje sam skinuo sa aptoide. Na meniju nema teksta pa nisam ni kucao OTP kod u moj SBB. Zbog ograničenja od dva brisanja OTP koda mesečno treba mi potvrda koji to apk sigurno radi na ovom boksu. Ima li neko iskustva sa m6cv laki EU Android box-om sa Orion TV?
 
Pa mislim da njemu ne treba ni jedno ni drugo jer Force je vec pisao i na temi gde treba , on ima slobodan Eon smart slot samo hoce da bude siguran da ce sve da mu radi na tom boxu pre nego ga upotrebi ali ima neke gremline koja ja licno ne razumem a i nema previse objasnjenja da mu se u meniju gube slova pre aktivacije pa on odustaje i trazi novu apk , Kale ga je uputio u najnoviju al bez odgovora on se obratio ovde
 
Pozdrav svima, izvinjenje ako sam pogresio temu, dosta sam citao i na kraju nisam shvatio da li KaonMedia KSTB6020 koji je vracen na fabricko podesavanje i zakljucao se, moze sada preko clon app nekako da se napravi da zaobidje onaj ekran i da se koristi uredjaj?
Isto pitanje da li ovaj model ima wifi?
Hvala na odgovorima
 
aktuelna tema za EON box
 
Moze li neko da mi objasni sledece:
Komsija i kolega koriste TOTAL TV i pozajmili su mi svoj nalog.
Jedan koristim na laptopu,drugi pokusavam na desktopu, treci imam na mobilnom a cetvrti na SMART Android TV.
E sad,nije mi jasno jedno.
MTS internet i aplikacija na fonu rade bez problema.Laptop win10 SUPERNOVA kucni net rade bez problema i bez ikakvog VPN,smart tv i desktop NE RADE tj prikazuje sledece

Geoblok​

Izabrani kanal nije dostupan na mreži Internet provajdera na koju ste konektovani

kako je to moguce a recimo desktop & laptop koriste isti internet,ista kuca :)
Ovaj SMART Android TV koristi Orion internet.

I na laptopu i na desktopu koristim i ulazim preko gugla,ne preko aplikacije dok je na SMART TV instalirana aplikacija sa gugl plej prodavnice.
Pokusao i preko VPN instalirao neki free Proton i nece na desku...isto pise.Pokusao nekoliko servera iz raznih free zemalja i nista.

Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno